УМБАЛ Софиямед - ТЕМА 3

  • 39 410
  • 378
# 375
Здравейте, колко броя нощници са необходими при раждане секцио? Държат ли за операцията да си с тяхна нощница?
Виж целия пост
# 376
Здравейте, колко броя нощници са необходими при раждане секцио? Държат ли за операцията да си с тяхна нощница?
Аз имах само 2, като тази от операцията направо я хвърлих. На 2рия ден бях с другата и след това си бях с домашната пижама. За операцията не дават техни нощници.
Виж целия пост
# 377
Здравейте, колко броя нощници са необходими при раждане секцио? Държат ли за операцията да си с тяхна нощница?
Аз имах само 2, като тази от операцията направо я хвърлих. На 2рия ден бях с другата и след това си бях с домашната пижама. За операцията не дават техни нощници.

На мен ми дадоха тяхна. Бях изключила да си взема от вкъщи и ми дадоха една, после им я върнах да си я перат 😀
Виж целия пост
# 378
Здравейте, колко броя нощници са необходими при раждане секцио? Държат ли за операцията да си с тяхна нощница?
Аз имах само 2, като тази от операцията направо я хвърлих. На 2рия ден бях с другата и след това си бях с домашната пижама. За операцията не дават техни нощници.

На мен ми дадоха тяхна. Бях изключила да си взема от вкъщи и ми дадоха една, после им я върнах да си я перат 😀
И на мен ми дадоха тяхна ( казах, че имам само пижами, но не и нощници 😅). По-добре така, защото тази от секциото беше цялата в кръв.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия