УМБАЛ Софиямед - ТЕМА 3

  • 39 730
  • 386
# 375
Здравейте, колко броя нощници са необходими при раждане секцио? Държат ли за операцията да си с тяхна нощница?
Виж целия пост
# 376
Здравейте, колко броя нощници са необходими при раждане секцио? Държат ли за операцията да си с тяхна нощница?
Аз имах само 2, като тази от операцията направо я хвърлих. На 2рия ден бях с другата и след това си бях с домашната пижама. За операцията не дават техни нощници.
Виж целия пост
# 377
Здравейте, колко броя нощници са необходими при раждане секцио? Държат ли за операцията да си с тяхна нощница?
Аз имах само 2, като тази от операцията направо я хвърлих. На 2рия ден бях с другата и след това си бях с домашната пижама. За операцията не дават техни нощници.

На мен ми дадоха тяхна. Бях изключила да си взема от вкъщи и ми дадоха една, после им я върнах да си я перат 😀
Виж целия пост
# 378
Здравейте, колко броя нощници са необходими при раждане секцио? Държат ли за операцията да си с тяхна нощница?
Аз имах само 2, като тази от операцията направо я хвърлих. На 2рия ден бях с другата и след това си бях с домашната пижама. За операцията не дават техни нощници.

На мен ми дадоха тяхна. Бях изключила да си взема от вкъщи и ми дадоха една, после им я върнах да си я перат 😀
И на мен ми дадоха тяхна ( казах, че имам само пижами, но не и нощници 😅). По-добре така, защото тази от секциото беше цялата в кръв.
Виж целия пост
# 379
Благодаря, момичета! И още нещо, колко жени сте в една стая? Все още се чудя дали да си искам ВИП..
Виж целия пост
# 380
По две са в стая родилките
Виж целия пост
# 381
Благодаря, момичета! И още нещо, колко жени сте в една стая? Все още се чудя дали да си искам ВИП..
Аз бях във ВИП, защото исках да съм сама. За 250 лв на нощувка стаята е нищо особено, дори нямах повивалник. Единствения плюс за мен беше че бях сама и че имаше хладилник, като гледам какви са ВИП стаите на другите болници просто са на светлинни години…
Виж целия пост
# 382
Абсурдно е за тези пари да няма повивалник поне.. особено след оперативно раждане.. честно казано почвам и аз малко да се разубеждавам за раждането си там, но вече съм толкова напреднала, че нямам време да търся промяна Sad. Да се надяваме доктора да е някъв Корифей, та поне да си заслужава цялото нещо…
Виж целия пост
# 383
Момичета, някоя от вас раждала ли при д-р Десислава Василева.
Аз се следя при нея и съм страшно доволна, но като чета вашите мнения за болницата, съм разубедена да раждам там.
Виж целия пост
# 384
Моя близка за втори път роди при нея тази година и е много доволна от лекарката, но тя е доволна и от болницата…
Виж целия пост
# 385
Здравейте, момичета!
Моля ви, споделете мнение за доктор Лилия Колева, която изражда в София Мед.
Как е относно проследяване на бременност и раждане при нея?

Здравейте, аз съм ходила на прегледи в кабинета й. Стири ми се че претупва , отделно ме накара да седна на място,на което видими предната жена беше седяла , та се наложи да си дърпам сама хартията и да седна на магарето на чисто. Не ми допадна като човек и не продължих с нея. Една приятелка същи по време на бремеността се премести при друг следящ лекар. Иначе графика й е пълен, при сестра й също има много пациентки…но за раждане не знам
Виж целия пост
# 386
Моя близка за втори път роди при нея тази година и е много доволна от лекарката, но тя е доволна и от болницата…

Още по-добре Simple Smile много благодаря
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия