Най-гадната зодия за мъж! - 7

  • 40 621
  • 976
# 465
Сега като каза за Овена, че мрънкал, ще се съглася. Моят всеки ден ми се оплакваше от шефа си, работата, как не може да си вземе отпуск. И в същото време си седи там.
Всъщност, в този човек конкретно не видях никаква решителност за 8 месеца. Не знам коя планета му пречеше, но дори едно решение не можа да вземе.
Виж целия пост
# 466
В овена егоизма ми идва малко в повече.
Той егоизмът е основно качество на зодия мъж.
Много ми харесва това за зодия мъж. Също така тях повече ги боли, защото имат по- тънка кожа. А ако трябваше те да раждат....  още щяхме да сме без деца
Виж целия пост
# 467
Супервайзърът ми е Овен- избухлив, не пести обидите, викове, крясъци.
Никога не е виновен, не влиза в положението на човек, но пък защитава колектива като цяло.
Може би защото е млад, още не се е научил как по смекчено да критикува, без да засяга хората...
Какви други недостатъци имат, интересно ми е?
Никога не съм била с Овен, но имах един ухажор . Не беше секси, но пък иначе много настъпателен и със самочувствие. Странна птица, много клюкареше за бившите си, с някакви детайли за секса с тях. Това ме отблъсна, не толкова визията му.
Виж целия пост
# 468
Сега като каза за Овена, че мрънкал, ще се съглася. Моят всеки ден ми се оплакваше от шефа си, работата, как не може да си вземе отпуск. И в същото време си седи там.

И аз съм виждал това качество - във всеки Овен, за когото мога да се сетя. А в същото време много се дразнят, ако някой друг си позволи да направи същото. Вероятно темата им е неприятна - все пак за няколко секунди не обсъждаме тях и проблемите им, колко ли влудяващо за такива като тях е това поведение?
Виж целия пост
# 469
Супервайзърът ми е Овен- избухлив, не пести обидите, викове, крясъци.
Никога не е виновен, не влиза в положението на човек, но пък защитава колектива като цяло.
Може би защото е млад, още не се е научил как по смекчено да критикува, без да засяга хората...
Какви други недостатъци имат, интересно ми е?
Никога не съм била с Овен, но имах един ухажор . Не беше секси, но пък иначе много настъпателен и със самочувствие. Странна птица, много клюкареше за бившите си, с някакви детайли за секса с тях. Това ме отблъсна, не толкова визията му.

Не е от години и на стари години са си все същите. Слон в стъкларски магазин!
Виж целия пост
# 470
Много са нетактични овнетата. Устата изпреварва мисълта.
Виж целия пост
# 471
Аз попадам само на тихи и спокойни. Но аз по принцип търся такива мъже. Преди около месец се видях с един Лъв, ужасно шумен и досаден. Естествено, самохвалко. Пихме кафе и избягах. 😁
Виж целия пост
# 472
Много са нетактични овнетата. Устата изпреварва мисълта.

То тая мисъл тяхната и хлебарка ще я изпревари. Първосигнални, елементарни и си падат малко интриганти
Виж целия пост
# 473
Интригантството явно им се пише поради факта, че нямат филтър на устата и всичко тропат. Хич не се усещат, че някои неща не бива да се изнасят, особено за 3ти лица. Везните са същите.

И аз все тихи мъже Овни познавам. Най-много еднократни избухвания, иначе са стоици. Но явно е от другите им планети, така като чета какви Овни познавате
Виж целия пост
# 474
Много са нетактични овнетата. Устата изпреварва мисълта.
То това си е черта на всички Огнени. По цял ден слушам тая фраза, и вкъщи и в работата, та ми е втръснало чак.
Виж целия пост
# 475
Дъщеря ми е полу Овен /много изявен асцендент/, който беше така. Благодарение на моето възпитание, сега в повечето случаи говори спокойно и гледа да си слага филтър на устата.
Виж целия пост
# 476
Просто сме напълно откровени и казваме това което мислим. 😂  По-добре да лицемерничим и да шикалкавим ли?
Виж целия пост
# 477
Има места и хора, пред които откровеността не е добродетел. Хубаво е да се мисли, преди да се говори.
Виж целия пост
# 478
Има места и хора, пред които откровеността не е добродетел. Хубаво е да се мисли, преди да се говори.

Е да мисли, ама ако няма капацитет? Как да мисли горкия, като е прост, чак дрънчи и даже не осъзнава какви нелепици говори. Не е откровенност при някои, тъпота е и сериозна липса на умствен багаж!
Виж целия пост
# 479
Ако всички сме точно така откровени и казваме каквото мислим...ще се избием едни други 😂

Откровеност е едно, липса на такт и/или възпитание е друго.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия