Паническо разстройство - 62

  • 39 175
  • 868
# 285
Kамилче, не е много, добре е лечението, спокойно.

За Велаксина, аз го пия от години и нямам такива проблеми.

За Ципралекса, на мен ми подейства чак след 2 месеца....
Виж целия пост
# 286
JennyBG, каква доза пиеш велаксин? Явно ти е добре това лекарство, отколко години го пиеш?
Аз съм на 2*75 + 2 флуанксол и клонарекс (както казах сега започнах лечението)
Другото, което ме притеснява е, че понякога правя гъби, може ли да се комбинира със стандартно противогъбично лечение?
Ти с храна ли приемаш капсулите?
Със спането как си?
Ще се радвам да ми отговориш!
Виж целия пост
# 287
Ох,не знам защо се притеснявам вече много от тези хапчета и като ми кажат такива дози направо изпадам в ужас. Най-голямото ми притеснение е дали ми няма нещо друго и с тях да притъпявам симптомите и да губя време.... Ама вече обиколих всякакви доктори и наистина съм изморена от цялата тая история. Мечтая за бутон Рестарт на цялото ми физическо и психическо състояние. На море съм,а отново мисля за болести и проблеми. Sad
Аз миналата лято в началото на лечението си спомням,че пиех по два Клонсрекса и май по два Флуанксола + Ципралекс. Тогава всичко отшумя за норматив.
Благодаря ви,мили приятели! Страшна подкрепа сте ми!
Виж целия пост
# 288
Извинете хора, някой от вас имала ли е проблеми със стомаха. При мен всичко започна с болки в стомаха,  невъзможност за хранене и повръщане. Та пробвах много лекарства от гастроентеролози никакъв ефект, последно ми казаха, че имам рефлукс.. април и май бях добре, но сега пак имам болки след хранене и нежелание за храна… сутрин особено… пия дуласолан 30 мг. Спомням си, че бриеката сякаш ми помагаше за стомашните болки, но пък ме правеше много неадекватна…
Виж целия пост
# 289
Kamille252, личното ми мнение е, че на море тези симптоми се засилват. Слънцето много енергезира, губят се соли, минерали, човек не си доспива, не се храни пълноценно, много емоции, хора, звуци...не знам. Според мен, като се прибереш на спокойствие и ще се нормализираш пак.
Виж целия пост
# 290
Анонимен, пия по 150 мг Венлафаксин сутрин и 1 мг Флуанксол вечер с другите ми медикаменти за сън. Със съня съм много зле от 20 години. Тази комбинация я пия от 10 години и ми е добре. Честно казано, не се съобразявам дали е с храна или не. Понякога на гладно, понякога след като съм закусвала. За гъбички нищо не знам, според мен не би трябвало да има проблем.
Виж целия пост
# 291
Kamille252, личното ми мнение е, че на море тези симптоми се засилват. Слънцето много енергезира, губят се соли, минерали, човек не си доспива, не се храни пълноценно, много емоции, хора, звуци...не знам. Според мен, като се прибереш на спокойствие и ще се нормализираш пак.

Аз си бях зле и преди морето, но да там определено се превъзбужда организмът.
Влизам в играта от утре отново с хаповете, ще вкарам малко по-здравословно хранене,че последните дни ядох като за последно и най-накрая ще почна някакъв спорт пък да видим къде ще му излезе краят.
Виж целия пост
# 292
Не издържах от мисли и тревожност и звъннах на психи.
Вдигна ми според мен много лечението: 5мг Бринтеликс, 3×1 Флуанксол и ×2 Клонарекса...

Не е ли много това?? Отчаяна съм вече Sad
Е това е да ядосаш психиатъра 😂
Виж целия пост
# 293
Кажете психиатър за София, моля!
Виж целия пост
# 294
Не издържах от мисли и тревожност и звъннах на психи.
Вдигна ми според мен много лечението: 5мг Бринтеликс, 3×1 Флуанксол и ×2 Клонарекса...

Не е ли много това?? Отчаяна съм вече Sad
Е това е да ядосаш психиатъра 😂

Наистина май почвам да го ядосвам, много наш човек е и заради това сигурно още ме търпи.
Според мен всеки ден съм с нова диагноза, която споделям с него. Горкият сигурно вече като види, че го търся и лошо му става.

Исках да ви питам като пиете бензо променя ли ви се погледът?
Моят става като на надрусана/ пияна....
Виж целия пост
# 295
На мен не. Зависи какъв бензо и в каква доза го пиеш. Клонарекс не е силен и не би трябвало да си личи. Аз като пия приспивателни (подобни на бензо и двойна доза) и не си легна, почвам леко да залитам и очите ми са леко притворени.
Виж целия пост
# 296
Аз съм и изморена понеже снощи се върнахме късно от морето, но пък спах непробудно.
Сутринта взех цял Клонарекс от 0,5мг. и сякаш веднага усетих, че ми се притвориха очите + че и колежката ме забеляза като дойдох на работа понеже вече е много добре запозната със състоянията ми. Ще видя, ако ме успива много ще го пия по 1/2 сутрин. Засега обаче тревожност нямам.
Виж целия пост
# 297
Извинете хора, някой от вас имала ли е проблеми със стомаха. При мен всичко започна с болки в стомаха,  невъзможност за хранене и повръщане. Та пробвах много лекарства от гастроентеролози никакъв ефект, последно ми казаха, че имам рефлукс.. април и май бях добре, но сега пак имам болки след хранене и нежелание за храна… сутрин особено… пия дуласолан 30 мг. Спомням си, че бриеката сякаш ми помагаше за стомашните болки, но пък ме правеше много неадекватна…
Здравейте, аз съм със силна тревожност, и ме удря в стомаха, храната направо ме отвращава, гади ми се най-вече сутрин. Казват, че тогава най-силно се изразява тревожността. Стомахът ми е постоянно свит, и много бързо губя килограми. От АД който пия тези неща изчезват, но реших, че е време да го спра, не го пих две седмици и положението стана трагично. Започнах го отново.
Виж целия пост
# 298
Въпрос към Георгий и всеки, който може да сподели опит.
От месец по схема от пси спрях Тритико и Стрезам. Започнах с Ашваганда, тинктури - жълт кантарион, мента глог валериана и магнезий.
Тревожно-депресивно разстройство+птср имам.
Криво ляво, уж тези добавки горе ми помагаха, обаче миналата и тази седмица ми е много тегаво, нервно, изтръпвания по лице, ръце, крака и имам телесни усещания, като някакви "натискания". Имам чувството, че ще гръмна! Голяма простотия и много се ядосвам.
Та какво правите в такива моменти? Какво пиете и помага? Техники? Някой минал ли е през подобна шитня и да я е забравил вече?
Виж целия пост
# 299
Извинете хора, някой от вас имала ли е проблеми със стомаха. При мен всичко започна с болки в стомаха,  невъзможност за хранене и повръщане. Та пробвах много лекарства от гастроентеролози никакъв ефект, последно ми казаха, че имам рефлукс.. април и май бях добре, но сега пак имам болки след хранене и нежелание за храна… сутрин особено… пия дуласолан 30 мг. Спомням си, че бриеката сякаш ми помагаше за стомашните болки, но пък ме правеше много неадекватна…
Здравейте, аз съм със силна тревожност, и ме удря в стомаха, храната направо ме отвращава, гади ми се най-вече сутрин. Казват, че тогава най-силно се изразява тревожността. Стомахът ми е постоянно свит, и много бързо губя килограми. От АД който пия тези неща изчезват, но реших, че е време да го спра, не го пих две седмици и положението стана трагично. Започнах го отново.
Разбирам какво чувствате…от колко време сте на АД и как се казва. Според мен ако не се чувствате готова да го спрете не го правете… и аз направих тази грешка пия дуласолан от около 4-5 месеца и по едно време, когато се чувствах добре, забравях да го пия. Бях изгубила рецептата и 4 дена не го пих… и познайте сутринта с болка в корема и повърнах пак 2 пъти.. толкова се изплаших… после го почнах пак. Имах много силно изморяване, ниско кръвно… направо се чувствах така сякаш ще припадна, болеше ме и главата.. то между другото мен дори и когато бях добре ме болеше главата. Имах болки след храна и понякога храната леко се връщаше и се чувствах много изморена… сега пак имам сутрешни болки…и след закуска.. и малко главоболие. Утре съм при психи, имах изследвания и излезе, че имам дефицит на В12, а вит Д при мен е 20,9( 10-20- латентен дефицит)… не знам какво ми стана всичко се появи изведнъж.. имам късмет, с такъв приятел.. иначе сериозно щях просто да прекратя всичко.. така не се живее… всяка сутрин повръщане, болки, плач, обърканост, липса на сън, главоболие.. всеки божи ден..
Въпрос към Георгий и всеки, който може да сподели опит.
От месец по схема от пси спрях Тритико и Стрезам. Започнах с Ашваганда, тинктури - жълт кантарион, мента глог валериана и магнезий.
Тревожно-депресивно разстройство+птср имам.
Криво ляво, уж тези добавки горе ми помагаха, обаче миналата и тази седмица ми е много тегаво, нервно, изтръпвания по лице, ръце, крака и имам телесни усещания, като някакви "натискания". Имам чувството, че ще гръмна! Голяма простотия и много се ядосвам.
Та какво правите в такива моменти? Какво пиете и помага? Техники? Някой минал ли е през подобна шитня и да я е забравил вече?
И аз имам същата диагноза, не знам какви са били симптомите при вас, но аз пиех тритико 1/3 около 2 месеца и нещо, но имах многоооо голяма обърканост и сутрешни болки в корема затова психи ми каза да го сменя с бриека, аз го пиех за сън, бриека ми успокои стомашните болки, но имах многоо трудности в съсредоточаването.. после някак го спрях и него.. мога да препоръчам Алора, според мен е добро билково средство… надявам се да успееш да ги спреш, пожелавам ти го от сърце.. аз трябва да пия дуласолана поне 6 месеца.. а предполагам даже и повече….
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия