Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 147 - юни 2024)

  • 113 003
  • 1 427




Темата във форума: Конкурси, игри с награди и ексклузивни промоции за потребители на BG-Mamma
Как да се абонирате за нея и да получавате известие за всеки нов пост с игра >>>
чрез натискане на бутона „Следи“, който се намира под заглавието ?:








Извадка отПравилата на форума:
Цитат
14. Забранява се публикуването на теми и мнения, призоваващи към гласуване в даден конкурс.
Забраната се отнася и за полетата от потребителския профил - аватари, подписи, лични титли и т.н.
Изключения могат да са:
- международни конкурси с българско участие
- изцяло благотворителни конкурси
- външни конкурси, в които участва BG-Mamma или една голяма потребителска група от форумите тук като представители на BG-Mamma



Темата е за томболи, игри, конкурси, подаръци и анкети, моля, не публикувайте хазартни сайтове/игри.





Виж целия пост
# 1
започнахме с хайнц. при добрата цена в билла. да се надяваме че не трябват специални опаковки.

познат ли ви е номер 0892722487

само един път звъня, вайбър call id изписа potential spam докато звънеше
Виж целия пост
# 2
Най-после след дълга почивка, включих се в Емека, Ленор и Мираж.
Виж целия пост
# 3
Благодаря за новата тема. Отново имаме място, където да общуваме. Имаше доста игри, които приключиха на 31 май, успех на всички!
Виж целия пост
# 4
започнахме с хайнц. при добрата цена в билла. да се надяваме че не трябват специални опаковки.
Не вярвам да трябват, все пак формата за регистрация иска номер на бележка.
Виж целия пост
# 5
даже и номер не иска. иска снимка.
Виж целия пост
# 6
Честита нова тема. В момента има ли игра на Маги? 🤔
Виж целия пост
# 7
Честит ден на детето!
Благодаря за новата тема!
Споделям новите награди на А1
Виж целия пост
# 8
Дойде наградата от Тефал и Катето Евро 🥳 Много бяха бързи и коректни! Изпратили са и един документ кога е получена наградата и на него пише, че служи за гаранция (вместо касов бон). Много е удобно това, защото при проблем няма да се налага да се търси организатор за гаранцията.
Виж целия пост
# 9
Хайде вече да е лято и да имс много игри.
След Линд нямам друга награда, но и не участвам много. Може да се включа сега в Хайнц.
Виж целия пост
# 10
Честита нова тема. В момента има ли игра на Маги? 🤔
Няма актуална игра, поне по това, което ресърчнах.

Успешен нов месец на всички с много желани спечелени награди!

Май месец участвах в много игри.. и от никъде нищо. Надявам се лятото да има интересни игри с потребни награди.
Виж целия пост
# 11
интересн факт: играта на престиж, в която теглиха май месец някакви резерви. последния номер беше като моя. после след няколко дни въобще го нямаше в списъка.

Подарявам -5% билла. Предполагам трябва да се сканира 2 неща - моя баркод на картата и баркода на купона.
Виж целия пост
# 12
Благодаря за темата! 🌞

Май месец го приключих само с едно кенче от бира Морети и даже още не съм си го взела. Очаквам само Friskies и Salza, но има време до тегленията.
Виж целия пост
# 13
Милка имат ли игра с касови бележки
Виж целия пост
# 14
Честит 1-ви юни, малки и големи! Бъдете здрави и много награди, лудетини!

Май свърши, без награда. Исках една хавлия от Емека, заринахме се с хартия, но не ми дава.
Дано новият месец да е по-щедър от към награди към всички ни!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия