Звездни Компромати - Юни'24

  • 365 985
  • 3 250
# 480
За това точно не лъже,но лъже защо й забиха главата в колата.И “старата й кола” карал,те великодушно му я били дали..Не знам тя каква марка кола кара точно,но този Мерцедес изглежда по - скъп от нейната.
А съпружието къде точно се е покрил,един нормален съпруг щеше той да излиза и да говори и защитава жена си.Тази амеба оставя жена си я да блъскат пред децата й,и то заради неговите дългово.
Виж целия пост
# 481
Мисля, че след всичко изписано в темата, вече е без съмнение, че са закъсали здраво финансово, а този е лихвар, от който са взимали пари. Някой по-горе питаше как така някой ще им даде толкова пари, но точно това правят нелегалните лихвари - дават на закъсали срещу огромна лихва. И начинът, по който си търсят парите е точно тоя - агресия, бой...
Виж целия пост
# 482
Тя Светлана каза какво се е случило, хванал я е за косата и я е блъснал надолу три пъти, съответно удряйки си зъбите. Замъглили са, но става ясно, че е вярна нейната версия.
Не е съвсем вярна версията й, поне според видеозаписа. Хваща я за косата и я дръпва точно веднъж. При което тя си удря предната част на лицето във вратата.
Въпрос на тълкуване е бореца като я хваща само я дърпа или упражнява сила, за да я фрасне във вратата. Ако той прави опит само да я оскубе в яда си, възможно е тя сама да се е ударила във вратата дърпайки се назад, за да се отърве от неговата хватка.
Все пак агресия от негова страна е имало.
В нейните приказки обаче се чете едно безразличие към факта, че му дължат пари.
Виж целия пост
# 483
Уотър,да,права си.продадоха къщата и пари  няма,значи са погасявали…и със сигурност има още и още.
Но интересното е този Терзиев от къде има тоооолкова много да им дава на тези амеби.
Виж целия пост
# 484
Терзиев е съдружник в явно печеливша фирма.
https://papagal.bg/eik/101620514/aec6
По-интересно е как и защо 2 фирми на Гущеров са се озовали при него и какво ли дължат те?!
https://papagal.bg/eik/206747527/0b07
https://papagal.bg/eik/206987903/c014
Виж целия пост
# 485
И Златка, и Николета са красавици, които добре продават хубостта си, и не са легнали на ръцете на партньорите си, нито раждат всяка година.
Виж целия пост
# 486
Светлана кой набор е?
Виж целия пост
# 487
Не я бил удрял, сама се била ударила…
Мърльо, така ли се посяга на жена
Виж целия пост
# 488
Светлана кой набор е?

Декември 2023 е навършила 36
Виж целия пост
# 489
Този, че е зле - зле е, но Светлето и тя се изживява като нереализирана мутреса. От тов, което виждам, тя тръгва да си подава главата от колата и да се обяснява, ако тонът ѝ е бил същия, като този при обяснението, най-вероятно от яд ѝ е блъснал главата.

Не знам, този да си понесе последствията, но тия всичките са ми толкова диви селяни, че не знам кой е прав и кой крив.

Колкото до зъбите, те нейните преди бяха потресаващи, аз залагам на фасети.
Виж целия пост
# 490
(Х)Илария и Алек Болдуин със седемте им деца щели да правят риалити шоу по TLC, премиера догодина. Според клюките били фалирали. Идея за Гущерови... Blush
Виж целия пост
# 491
наивница на средна възраст, закъсняли сa за 1 сезон. Grinning Днес четох, че Михайлови имат такива планове. До колко е вярно, ще разберем скоро.
Виж целия пост
# 492
Аз бих гледала реалити за Николета и Михайлов
Ако вкарат и Божинката ще е супер
Виж целия пост
# 493
Ако съм с три деца в колата и се сблъскам с насилник, хич няма да ми хрумне да отварям прозореца, камо ли да си подавам главата навън...
В никакъв случай не оправдавам насилието, но малко предпазливост от нейна страна не би била излишна, главно заради децата.
Виж целия пост
# 494
Светлето може по нареждане на Гущера да се прави на мутреса ... ама пък и той голям мъж - да се крие под полата на жена си
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия