💄Новите ни козметични похождения - 100

  • 97 735
  • 725
# 660
Виж целия пост
# 661
Виж целия пост
# 662
Ха, копче! 😃 Тиквената я пробвах вече

Виж целия пост
# 663
Виж целия пост
# 664
Ха, копче! 😃 Тиквената я пробвах вече


Метеоритите откъде ги купихте?
Виж целия пост
# 665






Виж целия пост
# 666
На каква цена взехте комплекта маски на Peter Thomas Roth?
От мен:
Виж целия пост
# 667
Hrispa76 ,можеш ли да ми кажеш малко повече за гела на Балеа?
Искам да придава обем ,да фиксира хубаво без косата да става бетон.

Ще кажа. Гела е за дъщеря ми. Честно казано не знам за какво и е. Smiley Искала да си приглажда стърчащите косъмчета. Ще я питам и ще пиша.
Виж целия пост
# 668
Скрит текст:
Ха, копче! 😃 Тиквената я пробвах вече


Метеоритите откъде ги купихте?
От Нотино (да знаете че новата опаковка перли, №3, по-кафявите не миришат особено много както си миришат Метеоритите, другите №2 си миришат, но те не са от Нотино и не са от сега)
https://www.notino.bg/guerlain/meteorites-light-revealing-pearls … -lice/p-16237643/
Маските пак от там, с някакво намаление 77 лв (с 4 и нещо доставка)
https://www.notino.bg/peter-thomas-roth/hello-mask-obsession-set … plekt/p-16228888/
Виж целия пост
# 669
На каква цена взехте комплекта маски на Peter Thomas Roth?

Аз ги издебнах на пре-Черен петък (15.11.) с 2 кода за 53,97лв.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 670
Коледният ми подарък от мен за мен (един от няколкото 🤣). Любов от първо подушване 😍:


Виж целия пост
# 671






Виж целия пост
# 672
DM пазар

и

пак от ДМ
Скрит текст:
Виж целия пост
# 673
Pupitka, откъде е тази прелест?
Лита, комплекта с маски на Peter Thomas Roth с код за намаление го взех на цена 63,50 лв от Нотино.
От намаления, черен петък и т.н:
3 ружа на Тарте: Paarty, Exposed и мини Seduce в комплекта














Kilian 1 мини с 5 подаръка, да ти е кеф да поръчваш, то презентация, то подаръци...

30-чка:


Маските и аз


Виж целия пост
# 674
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия