💄Новите ни козметични похождения - 100

  • 97 735
  • 725
# 675
Благодаря, момичета! Значи ще чакам по-добри времена за маските на Peter Thomas Roth. Joy
Vesika, а от къде купуваш Tarte? Отдавна искам руж Exposed, но трябваше да поръчвам от чужбина и не ми се занимаваше.
Виж целия пост
# 676


 



Виж целия пост
# 677
Лита, може да има в Сефора. Има и в Мейкъп, сега единия цвят беше намален. Аз ги поръчах от сайта на Тарте, като избереш България те изпраща в EU версията. Имаше яки намаления, още има. Нямам идея от Европа ли ще ги пратят, дали имат склад тук, или от Щатите, ще се ходи ли на митница и т.н.... На 27 направих поръчката , още не е изпратена. Пробвах да поръчам до превозвач.  Не става, невъзможно е да се поръча до превозвач. То все едно кой знае какво поръчваш, а то грим. Не може да се плати в американския сайт. Адресът на доставка не съвпадал с адреса ти в Пейпал, или с карта ако искаш да платиш - същата работа. Накрая ми писна и поръчах от европейската им версия.
На paarty има и мини вариант, но минито е само на този цеят.
Виж целия пост
# 678




Виж целия пост
# 679

Скрит текст:
Хайлайтърът е dupe на Fenty Beauty By Rihanna Diamond Bomb All-Over Veil
Аз го взех, за да го ползвам като сенки/блясък за очите. Може да се нанесе и върху матово червило. Жеееестооок е! 🤩


Виж целия пост
# 680
От Елинор за ММ


Златна рибка


А, да! Забравих! И тази кутия пристигна днес! Satisfied

Скрит текст:
Виж целия пост
# 681
Виж целия пост
# 682
Виж целия пост
# 683
Скромно от Кико. Simple Smile

Виж целия пост
# 684
Виж целия пост
# 685
Виж целия пост
# 686
Виж целия пост
# 687
За мен

 и за ММ
Виж целия пост
# 688
Виж целия пост
# 689
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия