Новите ви книги - 24

  • 76 263
  • 739
# 165
О'Хенри задължително ще си я взема, разказите, които съм чела от него, са много добри.
Виж целия пост
# 166
Четири от Паритет и една на Ariadna, която ми подари книгоразделител по избор. 🩷
Виж целия пост
# 167

Отдавна чакам "Съперницата" от Шмит, но най-много ме развълнува поезията на младия автор Християн Симонов, пожелавам му успехи и творческо вдъхновение.
Виж целия пост
# 168
Последните придобивки от днес
Някой да има мнение за някоя от книгите?
Виж целия пост
# 169
Разнообразните ми попълнения от последните седмици, заснети в есенен натюрморт... 😃



На книгите на Ребека Рос, признавам си, не можах да устоя, основно заради кориците - много красиви издания.

Виж целия пост
# 170
Пристигнаха и от Хермес 4 книги за 30лв.
Виж целия пост
# 171
Заредена съм с патрони за ноември:

Виж целия пост
# 172
Като прочетеш Боян Боев, ще се радвам на коментар - не съм чела нищо негово. Държа точно на твоето мнение по въпроса!

Единствената от Ромен Гари, която нямах, вече имам всичките. Снощи беше последната тематична вечер от "Спомен за Ромен Гари" във Френския институт и бях приятно изненадана, че Леге Артис бяха там с всички книги на Ромен Гари, така че допринесоха за още по-приятното и пълноценно изживяване на събитието.
Виж целия пост
# 173
Нови придобивки:

Виж целия пост
# 174

Топли, топли, нови, новенички. Току що си ги получих от България. Като дете в сладкарница съм. 🤣
Колекция Колъм Тойбин и първа среща с автора. Убедена съм, че ще е моята чаша чай. 💖
Виж целия пост
# 175
Ex, BBeLLa, напълно те разбирам. Чудна колекция!
Виж целия пост
# 176
Авторът има и романизирана биография на Томас Ман със заглавие "Вълшебника". Насочила съм се към нея.
Виж целия пост
# 177

От последния месец.
Виж целия пост
# 178
Виж целия пост
# 179
Озон са супер бързи! При нас 1ви ноември подрани. 🤩

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия