Новите ви книги - 24

  • 76 263
  • 739
# 180
Поръчала съм Зайчето Питър на пре ордър от Озон за малкото, трябваше на 19 да е при мен, с поръчката добавих и още няколко книги за 1ви - за нас и каката, но за съжаление още чакам. Сега гледам нова дата - 31.10. Съмнява ме вече.
Виж целия пост
# 181
Имайте търпение, преди малко издателството са писали.
Виж целия пост
# 182


Виж целия пост
# 183
От фейсбук, двете за 10лв.

Виж целия пост
# 184
Тази година намаленията за 1.11 са доста вяли. Ходих в книжарницата на Сиела, че ми беше на път, взех си тези, бяха трайно намалени. За феновете на Дейв Гроул да кажа, че биографията му е намалена на 7лв. Да бях знаела да изчакам.
Виж целия пост
# 185
Уважих празничното предложение на "Кръг":
Виж целия пост
# 186
Виж целия пост
# 187
Току-що получих двете си пратки с книги.В първата бяха:„ На Западния фронт нищо ново. Обратният път
“, „ Бяла хризантема“, „ Шъги Бейн“ и „Опиянението от промяната “,а във втората за която се и вълнувам бе книгата с кауза  „Приятелите на Рали  “.
Виж целия пост
# 188


Нямам търпение да довърша това, което чета и да започна някоя от новите 😍
Виж целия пост
# 189






Виж целия пост
# 190
Виж целия пост
# 191
Виж целия пост
# 192
Виж целия пост
# 193
Един подарък за мен и един за малкият разбойник!
 
Виж целия пост
# 194


“Одисея” (на изд. Миранда) чакам да получа
Скрит текст:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия