Стилът ни според възрастта (40+) Лайфстайл тема за пораснали момичета. Юни 24

  • 223 646
  • 2 856
# 270
Ейййй, Съни, супер си! Heart Eyes И аз искам на Крит! Wink
Магни, на снимката си 6, рамене и крака да показваш малко ли е? Hug
В неделя ще ходя на плажа, че тия ръце почерняли на тениска! Flushed
Виж целия пост
# 271
Да, Магни права си, аз затова казах -  ако модела позволява
Виж каква взех аз- позволява тениска
Скрит текст:
А тръгнах за тази
Скрит текст:
Втората ми харесва повече цветово, но първо я нямаше в магазина да я пробвам и второ този отвор май не е добре за тениска
Искам мнение - какво ще кажете, момичета? Мога да върна купената и да взема втората

mtz, много ми хареса снимката, като пасторална картина на стар майстор.
Виж целия пост
# 272
Благодаря ви от все сърце, мили мои виртуални и реални приятелки!
Да ви се връщат всички пожелания и да се множат!
Видях отгоре-отгоре какво сте писали, но нямам време да изчета всичко изоснови, затова да :
Поздравя на Момето детето!Да е здраво и да има късмет!
Пепси и Магни- прекрасни дами, както винаги.
Миме, страхотна си в новите рокли!
Съни- харесваш ми с очилата.
Виж целия пост
# 273
Света, втората не мисля че ще се откроява кройката с тениска. Ако не искаш да я носиш без, запази първата.
Съни, не знам актуален ли е модела, но ми харесва на теб.
Виж целия пост
# 274
Света, аз харесвам първата. Втората също много красива, но по без тениска ! Wink
Виж целия пост
# 275
ДХЗ, бъди честита, все така огнена и магнетична! Да ти е прекрасен празникът!

Мими, много ми хареса в лилаво и в жълто 💜💛.
Света, на мен първата ми допада малко повече като десен, обичам лилавкото. Но не съм много сигурна, че ще стои добре с тениска, нещо в горната част ме смущава. Най-добре да пробваш 🤷🏻♀. А втората изобщо не я виждам в такава комбинация, ще ѝ се изгуби фасонът.
Черпя ви с един залез. Малко прекалих с обработката, ама исках да заприлича на картина 😅

🌅
Виж целия пост
# 276
Дх3, честита да си 🤎❤️🤎
На Момето детенцето да е живо и здраво 🥰
Мими, много ми харесваш с жълтата рокля. Ох, ама наистина много си изгоряла на ръцете 😍
Света, от мен глас за първата рокля и аз я загледах.
Съни, супер си с очилата!
Магни, не ти вярвам за презрамките ☺️🫠 какво не им харесваш на ръцете си.
Супер си с тази рокля.
Виж целия пост
# 277
Не разбрах Мими иска ли мнение или не, но да си кажа, че най ми харесва в жълто и лилаво.

Магни изпуснах коя рокля е пробвала в Зара. Ама щом не се харесва добре не я е купила.

Съни, очилата ми харесват как ти стоят. За слънчевите очила не следвам тенденции, а какво ми стои добре. Ако ще да е супер актуално, а да съм като мухата Цеце няма да купя.

Sweta, лично мнение ще кажа, че втората на мен ми харесва като десен повече. Нямам идея обаче дали ще стане за тениска отдолу.  Трябва да се пробва според мен може да стои добре, но може и не. Не съм ти от помощ никак даже.
Виж целия пост
# 278
Благодаря ви за мненията, момичета.Hug
И двете неща са верни - десенът на втората е по хубав, аз изначално за нея тръгнах, купената от мен по се вързва с тениска. Ще помисля още.
Виж целия пост
# 279
ДХЗ, честита да си! Всичко най-прекрасно! Да е живо и здраво и детенце на Момето.

Адаш, жълтата ми е фаворит , следвана от лилавата, третата - по-скоро не. Силните цветове много ти отиват.

Магни, красавица си!
Sunni - очилата ти отиват, това е важното. Аз много модата там не я следя, тъй като съм със специфично лице и 98% от слънчевите очила ми седят покъртително, не знам как ще е като стигна до диоптричните…
Мен ме е ударил стиснат период, не купувам нищо и чакам Mid season sale-a през Юли.

(Май с Cloe сме писали почти едновременно сходни отзиви за очилата и роклите )
Виж целия пост
# 280
Малък отрязък от днес:
Виж целия пост
# 281
ДХЗ, грееш! Flowers Hibiscus
Магни, толкова добре ти стоят рокли, че щом не си се харесала с нея, ще си намериш друга.
Имам няколко дълги  рокли с презрамки и не ги нося, защото и аз не си харесвам ръцете. Обличам ги вечер с някаква жилетка или дънково яке, но пак не е оптимално, обикновено е горещо до късно. Чудя се дали да не опитам с някаква тънка риза или сакенце отгоре, нещо такова, но от лен. С дънкова риза ще ми е топло.


На клематиса явно ще търся по-голяма саксия, а и решетка му трябва, сега се опитва да се "завърже" за околните цветя.
Виж целия пост
# 282
Аз най-често съм на противоположно на общото мнение, а нямам нищо рачешко в себе си... Мими ми харесва най-много с последната, оранжева рокля и най-малко с жълтата.
А на Sweta харесвам повече вече купената рокля.
А Magni с всяка рокля. 😊

ДХ3, още веднъж - цялата ти година да е така усмихната както си ти днес! 🍀
Виж целия пост
# 283
Честито на ДХЗ! Здрава и все така блещукаща!

Здраве и всичко най-прекрасно за детето на Момето.

Мими е неотразима в лилаво и жълто.
Виж целия пост
# 284
Благодаря!❤
 Я вижте трик със сутиен и гол гръб:
https://www.instagram.com/reel/C742IneivOq/?igsh=MXdyYWNubWx3cDc2Zw==
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия