Стилът ни според възрастта (40+) Лайфстайл тема за пораснали момичета. Юни 24

  • 223 663
  • 2 856
# 285
С широки усмивки да са пълни дните ти ДХЗ! Честит рожден ден!


Честито и щастливо да е и на Момето детенцето!

Мими, какъв тен само. А лятото още не е дошло.
Виж целия пост
# 286
ДХЗ каква усмивка прелива!!!  Здрава и все рака усмихната бъди!
Магни с червената рокля си 1път.
И аз така вече без ръкав че не вземам. Поне малко падналко да има.
Мими - как ти пасват тези ярки цветове.
А тази мацка от видеото - тя защо въобще го слага този сутиен…
Виж целия пост
# 287
Да не е по голи зърна 😅
Виж целия пост
# 288
ДХЗ, наистина грееш! 😍
Този трик не е приложим, ако роклята е по тялото. Така хубаво ще се издуе.
И аз като Мариета се питам защо ѝ е сутиен едни лепенки на зърната и е готова. Оправи ли ти се пръста?

Прекрасница ме накара да отворя сайта на H&M и си поръчах комплект. Топ и пола в райе синьо и бяло да се надявам, че се премерих правилно. 😁
Виж целия пост
# 289
Рокли върху тениска не харесвам.
Съни, много ми хареса. И Магни. А от роклите на Мими съм очарована. Всичките ѝ стоят много хубаво, цветовете също.
Виж целия пост
# 290
ДХЗ, честити 47! И аз ги държа в ръцете си и имам чувството, че ще бъдат прекрасни. Желая го и на теб!
Мими, лилавото е твоят цвят. Не съм виждала човек, на когото да му ходи повече.
Прекрасен ден, момичета!
Виж целия пост
# 291
Здравейте, отдавна ви следя и ми е изключително приятно да ви чета. Някак, чувство за съмишленици във възрастта ми казва: Не си сама. Колкото и да не ни се искаме остарявме си...
Напоследък похарчих доооста парици и все пак реших да споделя част от нещата с вас.  Предвид това, че работя в офис, но офиса е мой, няма други хора и се възползвам от предимството да обличам каквото харесвам и ми е удобно. В този ред на мисли, не нося костюми, рокли и подобни бизнес облекла. Ходя повече спортно... абе изживявам се като тийн хахаха..
за сега качвам, сандалки, маратонки, рокле-купено на майтап за плажа, но се оказа доста сполучлива покупка, чантичка...
Чакам и други неща Simple Smile), няколко поръчки но  да видим...
Виж целия пост
# 292
Не разбрах Мими иска ли мнение или не, но да си кажа, че най ми харесва в жълто и лилаво.
Щом съм се изтипосала тук съм готова да чуя и мнения Wink, нали сега ще им търсим заедно чанти и обувки. Благодаря на всички...!
В тая връзка ми се иска една люлякова чанта, май Ал имаше във форма лодка!? Thinking
Кашарел, чуднички неща показа, педикюра перфектен!
Виж целия пост
# 293
Ето тази бледо лилава Лагерфелд е хубав размер и форма, и на приятна цена (снимките на сайта са много светли)
Скрит текст:
https://www.bestsecret.com/product.htm?listName=Women%2FAccessor … back_param_page=2
https://www.instagram.com/p/CnkPLkmrESp/?igsh=MXZienVkM3V2dGhmNw==
И ще си отива със сандалите на *Sve* https://obuvki.bg/p/sandali-loretta-vitale-d40518b-purple-0000303971816
Ha Al май беше такава https://www.bestsecret.com/product.htm?listName=Women%2FAccessor … ls=label_3531%7E3
Виж целия пост
# 294
Мммм, Ди тая на Лагерфелд много красива, но ми трябва без сребро Wink
И на Ал, страхотна, аз още тогава я харесах!
От всички рокли мъжа ми най малко хареса васкозната, каза като бременна си с нея 🤣
Виж целия пост
# 295
Мими, какви чанти търсиш? 🤗
Снощи по нощите се мерих и поръчах  това. Сравнявах европейската номерация с италианската. Нямам нищо поръчано от H&M обичам да пробвам, че всички знаем не си изпипват шевът на дрехите. В зависимост пт модела може да си различна номерация.


Да видя какво ще дойде.
Виж целия пост
# 296
На ДХЗ -
Девойко, прекрасна ЧРД всичко най-най хубаво🎉🎉🎉
Приятно изкарване в Кения.

cloè
Хубав е сетА, но.. топа е за по плоски дами, зле скроен.

Мими
лилавото е твоят цвят от роклите с нея грееш.
Виж целия пост
# 297
Честит рожден ден слънчева Деси!
Едни прекрасни маргаритки които снимах вчера 🙂

Да си жива и здрава, все така слънчева и чаровна!

Момето, ЧРД на детето ти!

Мими, моята е по-светъл цвят, отива на много неща, направо на почти всичко в гардероба ми
Скрит текст:
тази е моята, почти само нея нося в свобадното си време

а тази показа Диа, на мен това лилаво не ми харесва, силно е, няма да се комбинира лесно
Отиват ти ярки цветове, а роклята на Авеню нещо бледичка ми се вижда за твоята ярка личност.

Лилавите сандали на Све са красиви, за Гранада ми напомнят.

Синия комплект на ХМ ми харесва за млада, тънка госпожица (знам, знам - като крива свекърва прозвучах 😂
Триъгълниците са за дами със скромен бюст 😁

Cacharell, добре появила се 🙂

Магни, я не се стягай толкова 😘
Ние с теб май сме много взискателни към себе си....

Три чифта бански видях, честити!
Аз искам нови половинки, че стария ми бански е отишъл, а на станиолено розовата Парамидона трябва май да изрежа къдрите....
Скрит текст:

Хубав ден дами!
Виж целия пост
# 298
Ще го видя както дойде. Такъв модел рокли нося, но тук просто е от две части. Ал, ти имаш и проблем с райето не го обичаш и си предубедена. 🤗
Имам съмнения да не е пипнат добре, ама Зара, H&M, Mohito, Reserved и др. е така. 😊
Виж целия пост
# 299
Мими и Магни успях да видя, страхотни сте.

Снощи така на тазгодишното лятно празненство:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия