Стилът ни според възрастта (40+) Лайфстайл тема за пораснали момичета. Юни 24

  • 223 622
  • 2 856
# 210
Мерси, cloè. Да, в същия цвят, че и състав /почти/ намерих топ, много се отваря отпред роклята /за моя вкус/. Ходих с нея в чантата да сравнявам Kissing Heart
На твоята рокля не можеш ли да капнеш само върху петното белина и под постоянно наблюдение да изчакаш да излезе, после да я изпереш. Аз така махам от бели дрехи.

Добре, че е било осиновено кучето. Какви зли хора има и колко са благородни животните.Two Hearts
Виж целия пост
# 211
не слагайте белина на бялата рокля!
аз избелвам даже отмаляли от фестивал converse със смес от паста за зъби, хлебна сода, кислородна вода и едра морска  сол
първо накисвам в гореща вода, намазвам , търкам ако трябва, преседява, после плакна
Виж целия пост
# 212
Аз имам една италианска - перфектно се получава, също бързо и не мирише. Пазя си я само за важни неща Simple Smile, вече не мога да купя такава в България, спряха вноса. Сега ще купя препарата, който Мими препоръча, гледам, че го има в ДМ.
Виж целия пост
# 213
Италианската белина върши работа! И аз я ползвам.
Виж целия пост
# 214
Каква тишина! Бачкате ли?

Ще връщам лилавите сандали,  супер странно стои модела и нормалното ми стъпало прилича на поничка.

Специално за Чека.
Скрит текст:
Още не са готови
Виж целия пост
# 215
Карън, някой ми ги предлагаше на мен, красиви, красиви ама представи си моя крак вътре 🤣 С тия тънки каишки щом твоя нормален прилича на мекица...! Така, че всеки си знае него си и несъвършенствата си! Wink Много далече съм от обувките, които харесвам и тези, които ми се налага да нося. Confused
Виж целия пост
# 216
Пристигнаха ми двата чифта сандали и мисля да ги задържа. За кафевите се чудих, но са много меки, комфортни, леко повдигнати и са ми точни, без да са ми широки, което рядко се случва. Ежедневни и ще подхождат на тази чанта, която е крайно време да извадя от опаковката.


Виж целия пост
# 217
Аз съм по задачи и бързам, че днес съм и рожденичка, а понеделнишки тръгваме  за Кения, вече е потвърдено.🌹Затова ще пропусна Ан-мари 🤷🏻♀.
Черпя ви виртуално, а се надявам скоро и реално!❤
Виж целия пост
# 218
Честит празник ДХ3! С пожелание за много здраве и щастливи преживявания.
И чакаме снимки с жираф например Simple Smile.
Виж целия пост
# 219
ДХЗ, здрава и щастлива да си! Наслаждавай се на всичко хубаво в живота, което ти предстои! Birthday
*sve*,  сандалите и двата чифта много хубави- и цвят, и модел...
Препарата Spot  на ДМ и аз ползвам, но не мога да кажа , че 100 % действа- с една кръв не се справи, но за доста други неща върши работа...
Нямам дънкова рокля, но и аз имам ленени къси гащи от HM от предното лято и съм много доволна...
Черешите са ми най-любимия плод... Flowers Cherries
Виж целия пост
# 220
Аз упорито си ползвам вениш, но гела, не това новото по-течно, което масово се намира... и то преди обработка с каквото и друго да било... само вода. И едно Sano имам, и то работи, ама не такасериозно с доматения сос и боривинките Wink

Деси, здрава да си! И все така лъчезарна Simple Smile Чакаме снимки от Кения!
Виж целия пост
# 221
ДХЗ, честит рожден ден!
Виж целия пост
# 222

Препарата Spot  на ДМ и аз ползвам, но не мога да кажа , че 100 % действа- с една кръв не се справи, но за доста други неща върши работа...
Кръв, петна от плодове, червено вино...няма нещо да не е махнало. Кръвта първо се кисне в СТУДЕНА вода, в топла се денатурират белтъците и става още по устойчиво петното. Поне едно денонощие. След това с препарата. Ако не се махне, повтарям.
Деси, честита да си красавице. Все така елегантна, мила....чаровна. Пожелавам ти безброй щастливи моменти и много емоционални пътешествия! Flowers RoseFlowers TulipFlowers Sunflower
Виж целия пост
# 223
ДЗХ, честит рожден ден, много здраве и щастие! Приятно прекарване на празника! Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 224
ДХ3, бъди щастлива и обичана!


Утре ми е голямата презентация /бюджет и бъдеще ще защитавам/. Тоалетът сведох до синьото сако на РЛ, резедав панталон и топ цвят ванилия, обувки нямам подходящи.
В събота е ден за промоции и годишни награди, тоалет ще мисля утре по нощите, ако оцелея.
Снимки нямам, но се радвам на вашите. ❤️❤️❤️
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия