Бейби бум темата да взриви и да виждаме само двете черти ! ~бебеправене 605~

  • 34 901
  • 1 032
# 180


Момичета как ви се струват? Не е ли високо фт4?
Виж целия пост
# 181


Момичета как ви се струват? Не е ли високо фт4?

На мен ми изглеждат перфектни, като в подкрепа припомням една табличка:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 182
Перфектни са си, ft4 трябва да е високо.
Виж целия пост
# 183
Перфектни са си, ft4 трябва да е високо.


Благодаря ви момичета. Отдавна не съм ги пускала и реших днес да отида.
Виж целия пост
# 184
Жаки, човек ще рече че хич не я четеш темата 😁
Виж целия пост
# 185
АА, ти не беше ли вчера на преглед или се обърках?
Иначе ЧРД на Гери! Да ти се сбъдне всичкото! ❤
Виж целия пост
# 186
АА каза другият четвъртък..

Аз чакам МЦ на 10-11 Юни да видим
Виж целия пост
# 187
Жаки, човек ще рече че хич не я четеш темата 😁

Хаха в някой случай чета отгоре отгоре. Зависи колко свободно време имам ха ха
Виж целия пост
# 188
Аз щото нонстоп повтарям за фТ4 нивата, 17-20пмол е най-доброто. Сигурно на някои съфорумки им е досадно вече 😄.

Шантал, на 13ти съм. Имам слабо зацапване вече седмица, но не се видя проблем с бременността като ме гледа дежурната. По всяка вероятност ми се е активирала раничка на шийката, ама ще я видим с моята док.
Виж целия пост
# 189
Благодаря, момичета Simple Smile
Да ви е слънчев и усмихнат петъкът Simple Smile
Виж целия пост
# 190
Шантал, на 13ти съм. Имам слабо зацапване вече седмица, но не се видя проблем с бременността като ме гледа дежурната. По всяка вероятност ми се е активирала раничка на шийката, ама ще я видим с моята док.


theDoodLe попита този път, ама се радвам, че си мислиш за мен Grinning
Виж целия пост
# 191
Мале, нещо ми са се сляли профилните снимки в главата, извинявайте момичета 😁
Виж целия пост
# 192
Аз минах през подробни кръвни + изследване на фецес. Тъкмо излезе резултат и е положителен на ешерихия коли. Поне върви с антибиограма, та няма да стреляме на сляпо. Проблемът е, че съм тъкмо след овулация, ще трябва да го съобразим. Работя със Симона Вътева и ми каза че тя държи витамин Д да е около 180-200 в тази мерна единица, та ще суплементирам, чакам да ми изпрати протокола. Кортизолът ми също няма идеален ритъм, поне си обясних сутрин защо едва ставам. Трябва да поработя повече за овладяване на стреса. Навсякъде и за него и за връзката 2:1 на фсх:лх чета, че е отговорен хипоталамуса. Моят явно е яко разбъзикан.
Ако на някой му е интересно:
Скрит текст:



Виж целия пост
# 193
Среднощно слънце, аз също следя Симона Вътева и съм се чудела дали да не направя консултация с нея. Можеш ли да ми разкажеш как протича? (може и на лично)
А за ешерихията - тя по принцип не е ли нормален обитател на чревната флора, или при теб е в голямо количество?
И последно - за кортизола три пъти ли ти взимаха кръв?
Извинявай, просто на мен ми е много интересно!
Виж целия пост
# 194
Ще пиша на лично. Не знам за ешерихията, редактирах се с резултата. Явно е в по-голямо количество.
Кортизола в слюнка в епруветки от лабораторията.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия