Моля за мнение

  • 675
  • 5
Здравейте! Имам 9 дни закъснение, днес си направих тест и след няколко часа се появи тази чертичка! Пуснах кръвни изследвания, които ще бъдат готови утре към 16:00 часа! Какво мислите, положителен ли ви изгледжа този тест?
Виж целия пост
# 1
Този тест е невалиден, чертата не е на правилното място. Тестът се гледа само в указаното от производителя време, което го има в указанията. Тест след няколко часа е невалиден и не бива изобщо да се гледа. Най-добре е да се хвърли в коша след указаното време.
Виж целия пост
# 2
Този тест е невалиден, чертата не е на правилното място. Тестът се гледа само в указаното от производителя време, което го има в указанията. Тест след няколко часа е невалиден и не бива изобщо да се гледа. Най-добре е да се хвърли в коша след указаното време.
Този тест е невалиден, чертата не е на правилното място. Тестът се гледа само в указаното от производителя време, което го има в указанията. Тест след няколко часа е невалиден и не бива изобщо да се гледа. Най-добре е да се хвърли в коша след указаното време.


Благодаря! 🌷 Но, не мислите ли, че е първата черта е много встрани? 🤔
Виж целия пост
# 3
Този тип тест дават категоричен резултата след толкова голямо закъснение.
Вариантите са 2:
- невалиден
-отрицателен
Виж целия пост
# 4
Този тип тест дават категоричен резултата след толкова голямо закъснение.
Вариантите са 2:
- невалиден
-отрицателен

Да, така е! По принцип цикъла ми е точен, винаги си идва не по- късно ден от дата. Пък 9 дни си е доста, застава и пуснах ЧГХ
Виж целия пост
# 5
Има тема, в която да зададете този въпрос. Какво става като всяка пуска нова и нова тема?

Моля, админ да заключи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия