UEFA EURO 2024' GERMANY (14.06 - 14.07)

  • 66 700
  • 3 241
# 3 090
Испания вкара
Виж целия пост
# 3 091
🇪🇦⚽️🏆❤️🇪🇦🇪🇦🇪🇦🇪🇦🇪🇦🇪🇦🇪🇦🇪🇦🇪🇦🇪🇦
Виж целия пост
# 3 092
Уилямс Нико Yum
Много бързо бре.
Сега да видим реакцията на Англия. Дали ще стане интересно?
Виж целия пост
# 3 093
На скорост, бързо отиграване и точен финален изстрел - ГОЛ!
Това трябва да гонят фурията.
Поне би трябвало сега да започне мачът.
Виж целия пост
# 3 094
Браво и за подаването на Ямал👏🏻
А коментаторът ми се струва не особено вдъхновен, личат пристрастия🤨
Виж целия пост
# 3 095
Коментаторът е бая умърлшен. Според Тесла щял да вика и ако Испания напада, ама нещо не усещам такъв момент.

Ник Уилямс. Отново (с гробовен глас)
Виж целия пост
# 3 096
По БНТ гледам, по Нова същият убитак ли е?
Виж целия пост
# 3 097
Браво искам още голове от Испанците.Изпуснах началото на второто полувреме,и гледам Родри сменен.Разбра ли се ли защо ,да не се е контузил нещо 🙄
Виж целия пост
# 3 098
Да, 4 асистенция за Ямал и към момента съм познала кой ще е победител при Асистенциите🙂
Виж целия пост
# 3 099
Да, Родри се контузи и не играе за жалост.
Виж целия пост
# 3 100
Ураааа! Махнаха некадърника Кейн!
Виж целия пост
# 3 101
Охо рано го вадят Кането. Нещо не му върви. Weary
Виж целия пост
# 3 102
"Белингам ! Елеминиран! Ооооу! След това направи този хубав удар."

А одеве Испания създаде цяла поредица от удари и коментатора редеше с гробовен глас.
Виж целия пост
# 3 103
Минах на Нова. По-добре е, 2ма се въртят, май Балъков, ако разпознавам диалекта, е гостът.
Виж целия пост
# 3 104
Написах го след гола - такива атаки трябва да опитат испанците. Следващата ще влезе.
И - както винаги - без удари няма как да има голове.
Олмо вече може да стане едноличен голмайстор. Обувката е в неговите... крака.

Витрина в 70-а минута. Вижте очакванията за гол!
Скрит текст:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия