UEFA EURO 2024' GERMANY (14.06 - 14.07)

  • 66 700
  • 3 241
# 3 105
Е, какво стана? И двата отбора си смениха капитаните. Кейн не трябваше да го сменят за мен. Нещо се насметоха англичаните и съвсем омотаха. Не намирам коментаторът да е пристрастен. Не знам как, ама тези ингилизи трябва да победят. Почвам да се ядосвам.
Виж целия пост
# 3 106
Гоооол, айде 1-1. Те са били тук и преди. Знаят как се обръща. Имат сега уникален шанс да сътворят история. Първите в историята спечелили всички мачове в елиминациите, до титлата с обрат!!!!!!!!
Виж целия пост
# 3 107
Еееее неочаквано! Малко тъпичко стана. Angry Става страшно.
Коментатора: Англичаните може да са по здрави ментално. И това може да е фактор.
Някакво предчувствие, че ако има дузпи ще бият ингилизите.
Виж целия пост
# 3 108
Излезе ли куцият кон Кейн, англичаните се разиграват.

Коментаторът е на път да оргазмира.
Виж целия пост
# 3 109
На Нова е добре.
Уфффф
Шумът от стадиона е адски
Виж целия пост
# 3 110
Не е истина просто какъв късмет имат Англичаните.Поне с два гола трябваше да падат до сега.Но не мога да отрека и хубавия гол на Палмър.
Виж целия пост
# 3 111
Ето го закономерният следващ гол!
Виж целия пост
# 3 112
Сега, всичко или нищо. Или Англия ще изравнят, или Испания ще направят 3-1, и всичко ще приключи.
Виж целия пост
# 3 113
Сега ще има 19 минути продължение на полувремето Trollface
Виж целия пост
# 3 114
Е сега всичкият късмет дето го имаха Англия, ги лиши от гола. Егати положението. Късмета обърна гръб на Англия. Ама има баланс.
Виж целия пост
# 3 115
Дани Олмо - голмайстор и спасител!
Виж целия пост
# 3 116
Както казах късмета на Англия рано или късно ще свърши.И това се случва точно днес.
Виж целия пост
# 3 117
ЧЕСТИТО!
Победи футболът! (Не сметките, скуката, късметът, съдиите...)
Повече няма да кажа. Достатъчно е. Възмездие има - а чудесата (по скапания БНТ-спийкър) се случват за онези, които ги владеят.
Витрина:
Скрит текст:

На финала и аз съм победител - твърдо 1 и точен резултат 2:1!
Виж целия пост
# 3 118
Е не е справедливо!
Виж целия пост
# 3 119
Супер. Не взех точки при Тесла, но съм щастлив.

Грозният футбол практикуван от Саутгейт приключи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия