Афра Сарачоглу&Мерт Р. Демир в Рибарче/Yali Capkini и в живота.Проекти и колеги/Тема 50/Златно момче

  • 65 329
  • 729
# 345
https://www.instagram.com/reel/C8FNMvdIxt1/?igsh=NWE0dmR4bmx2cTgw

Онур-И така деца,
           Заедно не стойте,
           Не пушете,не пийте.
           Запомнихте ли?
Афрам-Разбира се,шефе
GrinningHugHeart
Виж целия пост
# 346
Мистери, затова търся кукувицата Smirk

https://x.com/urazbulbeni/status/1800845102283432400?t=jfGSk1an2 … Xjm9QEucW8Ow&s=19
Виж целия пост
# 347
Ето го купонджията Stuck Out Tongue Winking Eye

Виж целия пост
# 348
Стаята на Сейфер
Много ми е интересно портрета на Ферит кой го е нарисувал…
https://x.com/fan_mrd_as/status/1800855469214572612?s=46
Виж целия пост
# 349
Май е нова 🌹
Виж целия пост
# 350

От пикника след приключване на снимките на последния снимачен ден за сезона.
Виж целия пост
# 351
Здравейте , момичета !❤️🌷

Чета ви с интерес  , но все не достигаше време да пиша в темата. Изчетох доста мнения , имаше и разпалени дискусии, много предположения и спойлери. Благодаря на всички , които писаха и коментираха в темата, носеха светкавично новини , информация, снимки; клипчета, песни, разбира се много важни бяха и преводите / с благодарност към Рени  ❤️/.
Flowers Hibiscus И така втори сезон на сериала вече е история. Успешен или не до там успя да запази своите верни фенове, привлечени от магията на двойката Ферит и Сейран.


Flowers HibiscusПрощалното парти беше много весело , непринудено , щуро, с неповторима атмосфера,  без излишни официалности, потопи ти в жизнерадост и настроение ...






Flowers HibiscusАфра, това момиче е експлозия от енергия , дух, неповторимо магнетично излъчване и разбира се красота , чар , дарба . Страхотна комбинация...


 Мерт е много талантлив млад актьор , много неща  ни поднесе с екранното си превъплъщение . Колко различни настроения , емоции, преживявания успя да пресъздаде много правдиво и реалистично. Браво, Рамо !




Flowers Hibiscus Още сме с впечатленията на последния епизод. Болестта на Сейран, припадъка....Многото неясноти и предположения....Разбира се феновете не се спират и пишат ,че новият трети сезон с 74 епизод  ще разказва съвсем нова история . Ще започнел с настаняването на Сейран в болница, лечението на чревно заболяване и покрай изследванията ще стане ясно за бременността на Сейран....и то с близнаци....Ами дано е така, толкова дълго чакахме да се появи бебче, та ако ще са две ще е още по-добре....




Снимките за новият сезон щели да започнат през месец август , а излъчването ще е през септември. Разбира се това е много време , но който харесва сериала ще го чака с нетърпение...

Flowers Hibiscus Писаха ,че на 07 юли ще е сватбата на екранните Суна и Абидин/ дано е истина /. Аз ги харесвам като двойка в живота . Ами както се казва като се обичат младите да се вземат...Желая им много любов , щастие и дълги години заедно !❤️


Flowers Hibiscus Нека си почине целия екип на сериала и актьори, и сценаристи , режисьори , друг персонал...И нека наесен ни изненадат с наистина нещо ново и стойностно ! Весело лято и на нашите любимци Афра и Мерт !







Flowers Hibiscus Накрая Афра с нейната майка и екранния Халис ага....


Flowers Hibiscus Гледам ,че на 02.06  феновете са празнували рождения ден на Ферит Корхан...Много поздравления има...Зодия Близнаци - чаровник, обича забавленията , флиртовете...


Желая на всички❤️ весело , слънчево и забавно лято с много нови и вълнуващи преживявания ! И наесен ще очакваме новия трети сезон ! До тогава има много време и разбира се в темата могат да се обсъждат разни нови неща , предположения,както и стари, любими моменти, любим епизод и т.н.
СейФер !!!








Виж целия пост
# 352
Снимки, които YC пуснаха в инстаграм. Искаше ми се да качат поне една само с Рамо ☹️







Виж целия пост
# 353
Стори от Афито! 🤍🧿


https://www.instagram.com/stories/afrasaracoglu/3388827096031868 … =cXFteXV3am50anZ6
Виж целия пост
# 354
Да видим какво ни готвят Dimes ... 💚😎
Виж целия пост
# 355
Димес ни подготвят
Виж целия пост
# 356


Flowers Hibiscus Писаха ,че на 07 юли ще е сватбата на екранните Суна и Абидин/ дано е истина /. Аз ги харесвам като двойка в живота . Ами както се казва като се обичат младите да се вземат...Желая им много любов , щастие и дълги години заедно !❤️

И да няма сватба никой не се съмнява във връзката им. Heartpulse

А фантазиите продиктувани от пи-ар  на двойката АфРам се срутват в момента , в който Афрам тръгват в различни посоки веднага  след снмките. Flowers Hibiscus
Е разбира се за тяхно успокоение може да покажат през ваканцията пи-ар/ че са се видели за да снимат и поцелуват за поддържане на огъня/ Yum

Скрит текст:
В интервю на известен актьор ,за който се говореше за връзка с колежка  с която го свързаха сподели:
"Няма да споделя какво се случи с нас ,но обикновено при снимането на романтични сцени двамата не си позволяваме  ,а и не е професионално да допуснем лична връзка преди  края на филма
След края  им се отдаваме на страстта  и тогава рабираме истинско ли е било  желанието или не.
НО в повечето случаи по време на снимки в желанието си всеки да изпъкне пред камерата  се изпокарваме и истински се мразим завинаги.Разбира се пресата  е убедена за реална любовна връзка помежду ни и никой не е в състояние да ги разубеди.А и защо да го прави ,когато е в интерес  на рекламата"
Виж целия пост
# 357


Flowers Hibiscus Писаха ,че на 07 юли ще е сватбата на екранните Суна и Абидин/ дано е истина /. Аз ги харесвам като двойка в живота . Ами както се казва като се обичат младите да се вземат...Желая им много любов , щастие и дълги години заедно !❤️

И да няма сватба никой не се съмнява във връзката им. Heartpulse

А фантазиите продиктувани от пи-ар  на двойката АфРам се срутват в момента , в който Афрам тръгват в различни посоки веднага  след снмките. Flowers Hibiscus
Е разбира се за тяхно успокоение може да покажат през ваканцията пи-ар/ че са се видели за да снимат и поцелуват за поддържане на огъня/ Yum

Скрит текст:
В интервю на известен актьор ,за който се говореше за връзка с колежка  с която го свързаха сподели:
"Няма да споделя какво се случи с нас ,но обикновено при снимането на романтични сцени двамата не си позволяваме  ,а и не е професионално да допуснем лична връзка преди  края на филма
След края  им се отдаваме на страстта  и тогава рабираме истинско ли е било  желанието или не.
НО в повечето случаи по време на снимки в желанието си всеки да изпъкне пред камерата  се изпокарваме и истински се мразим завинаги.Разбира се пресата  е убедена за реална любовна връзка помежду ни и никой не е в състояние да ги разубеди.А и защо да го прави ,когато е в интерес  на рекламата"

Само такива недоброжелатели мислят че между Афра и Мерт няма връзка. Онзи ден на партито не изглеждаше като да са далечни, но разбира се само такива като вас мислят че е ПР, не мога да разбера как не разбрахте какво е значението на ПР
Виж целия пост
# 358
Афито на барабаните



🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿



🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿



🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿
Виж целия пост
# 359
Сенгури ли си, к’во си? Не знам, но наистина си много лоша. Спри да хейтиш бе! Спри да ни дразниш бе! Само ти и още две-три като теб сеят лошотия и злоба! А и два пъти за този месец отдавна минаха!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия