ЧААТАЙ УЛУСОЙ❤️Вдъхновение, талант и чар❤️"БЕЗМИЛОСТЕН"/"Gaddar"❤️Проекти, колеги, приятели -Тема 12

  • 14 076
  • 736
# 480
Момичета, напомнете ми моля, как се казваше този музикален инструмент, на който Баръш свири? 🫢
Изчезна ми от главата, честно🫣



Пипи, те не са го споменалави. Но според мен си го има. Не мисля, че биполярното разстройство може да се получи в следствие на побой. А и той си има знаците още от началото на филма. Както ви писах, тази превъзбуденост и смяна на настроенията...от началото си е.
Виж целия пост
# 481
Момичета, напомнете ми моля, как се казваше този музикален инструмент, на който Баръш свири? 🫢
Изчезна ми от главата, честно🫣




Ми, барабани мисля, или бъркам? Hushed
Виж целия пост
# 482
И аз мисля, че биполярното разстройство му е по рождение. Затова и родителите му се отнасят с такова разбиране към него. Бащата на Фюсюн е отврат.

Виж целия пост
# 483
Тези металните неща нямаха ли друго наименование?🤔 😆
Откачам явно. Може и барабани да са си😆

Айде получи торта в лицето Баръш. Че няма макет, заради проекта на Фюсюн😀
Виж целия пост
# 484
Въх , каква целувкааааа с език Kiss
 когато и правеше татуто я болеше и той неможа да изтърпи че я боли .. как и държа ръката и какви муцки правеше ..

 Ох слагам го пак , немога да му се наситя . Луд Звяр!

Виж целия пост
# 485
Тук му дойде идеята за песента, която й посвети. Спиш в скута ми, спиш спокойно...

И тук се разделиха😔
Виж целия пост
# 486
Чинели за барабани ли имаш в предвид?



Виж целия пост
# 487
Дааа, Еми, чинелите. Не се изразих правилно, не музикален инструмент, а тези метални части, по които се барабани. Те ми избягаха от главата😆 Мерси😛

Тук обаче всеки, дори и с малка роля, е известно лице. Примерно тази, дето беше в университета рецепционистка- тя игра в Меджезир. А този, който го наби, беше в Черна Любов. Преди като съм гледала, не съм ли забелязала, не знам😆
Виж целия пост
# 488
Ай как го млатят горкия нарочно се остави да го набият ..
  Разделиха се с Фюсюн Broken Heart

 Този , който игра в Черна любов го познах .. тук беше с епизодична роля за кратко Баръш му удари кроше в бара ...
Виж целия пост
# 489
Е той после го преби с приятелите си.
И сестра й е известно лице и съм я гледала. Но не помня къде. Лоша роля имаше обаче.

Това е последният й разговор с майка й😔 Много хубави неща й каза. Да последва сърцето си...
Виж целия пост
# 490
Баръш страда сам и не иска да вижда никой .. колко е слабичък тук .. като фиданка .
Баръшко разбра че майката на Фюсюн е починала.. Worried
Виж целия пост
# 491

 Този , който игра в Черна любов го познах .. тук беше с епизодична роля за кратко Баръш му удари кроше в бара ...
Този все играе гадни роли, в момента е в "Кош за мръсно пране"- мафиот. Ох, не ми се гледа, как можа майка и да си отиде, но поне я събра с Баръш. Cry
Виж целия пост
# 492



Много са сладки Баръш и Фюсюн. Страхотна химия има между актьорите.
Виж целия пост
# 493



Много са сладки Баръш и Фюсюн. Страхотна химия има между актьорите.

Много химия и енергия има между тях.. Естествена .. Много добре пресъздадоха всичко и играят с поглед и очи ..

Айде сдобриха се и Фюсюн се дипломира и сега Баръш и предлага брак и е направил изненада ..

 Казва на баща си че ще се омъжва  , но той не е съгласен ..
Виж целия пост
# 494
Съгласна съм. И на мен много ми харесват двамата. Абсолютна хармония. За тези години на Чачо, за тогавашната му визия и в онзи момент, това момиче беше най-добрият избор за този филм😊

Един от другите ми любими момент- как й предложи брак. Супер оригинално😊
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия