НАБОР 2004 - студенти - трета тема

  • 64 385
  • 761
# 105
...... тениската "Same sh*t different day" ....

Много си е тематична тениската! Даже от МОН могат да го взаимстват за слоган на седмокласната кампания ever! Joy
Виж целия пост
# 106
Привет и от мен!
Седмокласничката отиде в училище още в 8.10часа. Нетърпелива и напрегната. Баща й след като я закара отиде с клиенти по работа. И аз работя, уж... написах няколко фактури и не са объркани. Simple Smile. Кака й все още е в сесия, в разгара й. Изобщо - няма отпускане.

Санака, пускай тотото и развързвай чувала да гадаеш за втори модул:smiley: задачите.
Виж целия пост
# 107
Ще ме извинявате JoyJoyJoy
Виж целия пост
# 108
Браво, Ицо!
Тото ще пускам и аз. Па ако позная и текстовата задача в петък, направо ще се прекръстя на кака Ванга, щот за баба ми е рано.
Биби, тениската е право в десятката!
Виж целия пост
# 109
Важно е децата да да спокойни, а вие да си сипете по едно! Късмет и стискам палци!
Виж целия пост
# 110
Ицака ви е отсрамил!
   Биби, супер е твоята 7мокласничка, тениската кефи!
  На челата да си го татуират тия мончовци.
Виж целия пост
# 111
Биби, специално си пускам обедните новини на Нова и ще следя за тениската Simple Smile
Между другото, лесните матури не са полезни за подготвените деца. Само МОН отчитат рязко повишаване на резултатите при тотално сриване на образованието.
Виж целия пост
# 112
И аз довечера ще следя новините на Нова. Joy
Виж целия пост
# 113
Видях детето на Биби Simple Smile Не дадоха интервюто, но аз нали знам да гледам тениската и хоп.
Дано всички останат доволни от представянето си!
Виж целия пост
# 114
Видях детето на Биби Simple Smile Не дадоха интервюто, но аз нали знам да гледам тениската и хоп.
Дано всички останат доволни от представянето си!
В обедните новини ли ?
Виж целия пост
# 115
Да
Виж целия пост
# 116
Да са успешни малките ни седмокласници, да надминат наборите!
Нова ще вдигне гледаемостта с тая тениска Satisfied
Преразказът ми се стори хубав, простичък за двете момичета приятелки, аз нашият го забравих за големите, вие помните ли го?
Виж целия пост
# 117
Никога не съм предполагала, че тая глупост - приложение за гледане на тв "от всяка точка" (3лв отгоре към пакета нет+тв) ще ми потрябва. Е, потрябва, върнах си обедните новини Joy
.
Обаче, детето на Биби изглеждаше спокойно и ведро. Първо условие за добър успех. Heart

Бора, това трябва да е бил "нашият" https://www.otlichnik.bg/wp-content/uploads/2018/05/Matura-7kl-BEL.pdf
Виж целия пост
# 118
Мандаринке, ужас! Joy
Събудиха се най-страшните ми кошмари. Като го чета тоя тест от 2018 си мисля, че моето и сега няма да се справи за повече от 70 точки. Текстът за преразказ е потресаващ също! Confounded
Виж целия пост
# 119
Нямам спомен от преразказа ,но помня, че имаше едни шашави въпроси, чиито верни отговори бяха доста спорни. Обачеее миналогодишния едва ли ще го забравя  - ужасен беше, поне за мен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия