НАБОР 2004 - студенти - трета тема

  • 64 381
  • 761
# 90
Стиснати палчета на седмокласничетата ни утре! Да покажат най-доброто от себе си! Heart
Виж целия пост
# 91
Успех на дребосите ни!
  Не съм предполагала,че след нашия 7ми клас ще се вълнувам от матурите, ще знам датите. Вие сте виновни!
   Ще се справят!
Виж целия пост
# 92
Успех на децата утре!
Да са  спокойни и те, и майките им.
Виж целия пост
# 93
Успех на седмокласниците!
Виж целия пост
# 94
Успех на малките, да са спокойни и да им е леко!

Мойта щерка е в разгара на сесията и е в обичайния си мууд - няма да го взема тоя изпит - а, взех го! Joy
Виж целия пост
# 95
Mosquita, да нямаме една дъщеря 🤣.
Утре е последният изпит от сесията. В петък ще се напия от облекчение. 😁
Оооомммммм
Виж целия пост
# 96
Успех на седмокласниците и на студентите с предстоящи изпити! Flowers Four Leaf Clover
УНСС започват по-рано и сесията им приключи по-рано.
Виж целия пост
# 97
Успех на седмокласниците, стискам палци на съформните да дадат максимумът от знанията си и отвъд!
Попаднах на това, поздравявам ви, седмокласни мами:
Скрит текст:
Нека жегата не ги мори,
да са свежи от зори.
Тестът да е лесен,
а преразказът - чудесен.
Тезата да я харесат,
носове да не увесят.
Математика накрая
да не ги съвсем отчая.
Юли чука на вратата,
с него иде резултата.
Нека всеки да успее
свойто място да намери
и класът да е чудесен,
а учението - песен.
Виж целия пост
# 98
Оставих го в училището и сега умувам колко пък да е рано да си сипя. Той беше спокоен, но мен не ме свърта. БЕЛ е определено по-слабият му предмет.
Виж целия пост
# 99
Санчо, тури и малко мюсли ако ти се струва рано.
Виж целия пост
# 100
Санчо, тури и малко мюсли ако ти се струва рано.

LaughingLaughingLaughing
Не могааа!
Виж целия пост
# 101
Благодаря за съпричасността! Green Heart
Кака й я заведе. Настроението беше ... поносимо. Само да са живи и здрави и както казва нашият гуру - Дидева: любовта не се измерва в точки. Аз бих допълнила и здравето, и щастието. Каквото можахме - направихме. Другото е Божа работа, малко късмет и да се съберат в точния момент.
От Нова  на седмокласничката са й взели интервю на входа. Не съм сигурна дали искам да я излъчат с тениската "Same sh*t different day" в национален ефир.
Аз отидох в офиса и се правя, че се трудя. Sunglasses
Виж целия пост
# 102
bibi Joy
Виж целия пост
# 103
Предполага се, че и матурите на 7 ми клас, подобно на матурите на 12 клас тази година ще бъдат по лесни от предходните години. Казаха, че тази година  матурите са изготвяни от учители, които преподават в училища, а не от умниците в МОН.
Виж целия пост
# 104
Тезата май е върху Една българка. Отивам да пускам тото.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия