Пациентки на НЕОВИТРО / Д-р Ралица Сенкова - Тема 2

  • 49 266
  • 754
# 255
Момичета, и при вас ли Цетротид-а е изписан сутрин. Така разбрах на прегледа, но да не съм объркала нещо
Виж целия пост
# 256
Да, сутрин е. Д-р Сенкова ми каза да си избера час между 7 и 10ч. сутринта за тази инжекция.
Виж целия пост
# 257
Преди време бях чела, че инсеминациите ги прави само д-р Сенкова. Това така ли е все още, ако овулацията се падне уикенда и тя не е на смяна как се процедира? :/
Виж целия пост
# 258
За инсеминациите не мога да кажа, но със сигурност прави пункциите през уикенда, независимо кой е на смяна.
Преди време бях чела, че инсеминациите ги прави само д-р Сенкова. Това така ли е все още, ако овулацията се падне уикенда и тя не е на смяна как се процедира? :/
Виж целия пост
# 259
Не,моите инсеминации ми ги правеше др.Стойчева,която беше поела нашия случай.
Преди време бях чела, че инсеминациите ги прави само д-р Сенкова. Това така ли е все още, ако овулацията се падне уикенда и тя не е на смяна как се процедира? :/
Виж целия пост
# 260
На мен ми я прави доктор Пиперкова миналия месец. Дори не беше през уикенда. Доктор Сенкова изобщо не присъстваше на процедурата

Преди време бях чела, че инсеминациите ги прави само д-р Сенкова. Това така ли е все още, ако овулацията се падне уикенда и тя не е на смяна как се процедира? :/
Виж целия пост
# 261
Здравейте, днес за пръв път бях на преглед при д-р Сенкова след 1 неуспешно инвитро, тя беше много обстоятелствена и доста доверие ни вдъхна (това съм чела и преди за нея), но това което ме притеснява е дали наистина е вярно, че поема новите случаи само в началото и после ни прехвърля на други лекари..
Ще съм благодарна ако някоя сподели повече опит от Неовитро Blush
Виж целия пост
# 262
Не мисля, че е вярно, но някои прегледи може да се паднат при други лекари. Аз и имам 3 инсеминации, стимулация за инвитро и 2 ЗЕТ трансфера и винаги съм била при нея. Но някои прегледи съм била при друг лекар, а те вече си коментират със Сенкова какво са видяли. Иначе самите инсеминации, пункция и самите ЗЕТ тя ми ги е правила.
Виж целия пост
# 263
Това не е вярно, поне от моя личен опит. Но се случва инцидентно да те види някой друг, ако нея я няма.
Случвало се е д-р Бранков да ми прави биопсия, защото тя отсъстваше - не беше проблем за мен. С него също се чувам по телефона, за да ми разясни резултати и следващи стъпки, но това е просто защото той е на смяна този ден. За мен е важно стратегията и в ключовите моменти (пункция) тя да е там. Вярвам на останалите лекари в клиниката също, но искам тя да води моят случай - което тя прави неизменно.
Виж целия пост
# 264
Привет, може ли да споделите мнение относно ембриологията в Неовитро.

Доволни ли сте?

Благодаря предварително 👍👍
Виж целия пост
# 265
Аз съм очарована от ембриолозите. Главната ембриоложка Нели дава изчерпателна информация при всяка процедура какви техники предлага да се приложат, защо, какво е качеството, развитието, и т.н. Другия ембриолог, Радо също е любезен и подробен при комуникация. Бивша пациентка съм на турски клиники и мога да кажа без преувеличение, че нашите резултати от гледна точка на % оплодени и развитие не отстъпват с нищо в Неовитро, дори имаме по-добри резултати тук. Разбира се, това е сбор от много фактори. Преди няколко седмици имаше интервю с тях по БНТ. Гледай го и сама ще прецениш: https://bnt.bg/news/tainite-na-invitro-procedurite-ot-yaycekletk … ZU7xOJ3XYQ0PyT4BQ.
Привет, може ли да споделите мнение относно ембриологията в Неовитро.

Доволни ли сте?

Благодаря предварително 👍👍
Виж целия пост
# 266
Момичета, знаете ли дали в самата клиника пускат изследване за тромбофилия или пращат някъде да го пуснеш?
Виж целия пост
# 267
Момичета, знаете ли дали в самата клиника пускат изследване за тромбофилия или пращат някъде да го пуснеш?

Не, това е генетично изследване. Прави се в лаборатория, но е хубаво от клиниката да посочат, какво точно да пуснете.
Виж целия пост
# 268
Взеха ми кръв при тях и я изпратиха към лаборатория.
Момичета, знаете ли дали в самата клиника пускат изследване за тромбофилия или пращат някъде да го пуснеш?
Виж целия пост
# 269
Привет, може ли да споделите мнение относно ембриологията в Неовитро.

Доволни ли сте?

Благодаря предварително 👍👍

Ембриолозите са изключително подготвени, благодарение на Нели ние успяхме с доста тежък мъжки фактор и момиченцето ни скоро става на 2 годинки.

В добри ръце ще бъдете там!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия