🌹 Ергенът 🌹 Между 2 сезона, #2

  • 493 607
  • 6 705
# 1 485
Не мисля, че за това, за което отговарят медиите, трябва да се търси сметка на потребители, които се забавляват тук. За бой са жълтурките, не хората във форума.
Да ти имам журналистиката.
Виж целия пост
# 1 486
БиТиВи намериха ли нов ерген след кастинга? Нямаме още реклама с момче, нямаме нищо. Почвам да се съмнявам, че ще има нов сезон.
Виж целия пост
# 1 487
С глас се смея, момичета! Идвам да ви стисна ръката.
 ***n_a***, ти си боК!
🤣🤣🤣🤣
Виж целия пост
# 1 488
Още са активни и двата кастинга, едва ли са намерили.
Виж целия пост
# 1 489
Още са активни и двата кастинга, едва ли са намерили.

Значи жълтурите могат да пишат нови статии.
Виж целия пост
# 1 490
Още са активни и двата кастинга, едва ли са намерили.

Значи жълтурите могат да пишат нови статии.

Като например "След като името му изтече в медиите, гинекологът Петко се отказал от участие, шефовете го заплашили, че след това остава без работа"
Виж целия пост
# 1 491
Някой гинеколог ще бъде идеален за Ерген, имайки предвид какви спорове водеха Киара и Тея 😂
Виж целия пост
# 1 492
Наум, Теа и Ая пускат кадри от почивка в Гърция, там ли ще се снима новия сезон?
Алек на стори с BMV - и то ли е за реклама като джипа на Маги, или си го е купил с хонорара?
Виж целия пост
# 1 493
Рекламата на Маги бе на коли под наем, а Алекс пуска стори от аутобавария, даже му връчват ключа. Негов си е вече

да му е честит автомобила!
Виж целия пост
# 1 494
Имам официална антикласация за най-неприятна ергенка - Теа. Валерия от сезон 3, която не одобрявах и наливах, е адекватна. Даже няма база за сравнение.

Новият ерген трябва да е психолог и психиатър и да може да практикува филипино-кали - бойно изкуство за самозащита. Ще ходи по срещи с бухалки и хладни оръжия.
Виж целия пост
# 1 495
Е, спокойно, деееее. Продукцията надали ще си вкара за втори път в гащите рус таралеж. Пък знам ли, то и те явно се чалнаха за един сезон щом от нормалния каст във втори, предложиха този в трети сезон.....
Виж целия пост
# 1 496
Наум, Теа и Ая пускат кадри от почивка в Гърция, там ли ще се снима новия сезон?
Доколкото знам, да.
Виж целия пост
# 1 497
Е, спокойно, деееее. Продукцията надали ще си вкара за втори път в гащите рус таралеж. Пък знам ли, то и те явно се чалнаха за един сезон щом от нормалния каст във втори, предложиха този в трети сезон.....
Зле изрусен таралеж, от село
Виж целия пост
# 1 498
Наум, Теа и Ая пускат кадри от почивка в Гърция, там ли ще се снима новия сезон?
Алек на стори с BMV - и то ли е за реклама като джипа на Маги, или си го е купил с хонорара?

Сигурно кака му е дала парички да си купи кола и се показва, че сам си я е купил...
Виж целия пост
# 1 499
Теа е абсолютен пропуск на психолозите, момичето е с тежки ментални прпоблеми и има нужда от лечение, а не показване в риалити формати. За който не гледа Диви и красиви - доста често е физически агресивна с мъжете, удря им шамари, замеря ги с чаши, но в последния епизод удари доста силно едно момче в слабото място, на него му беше много зле и дори влезе лекар. И това е за абсолютно нищо, а даже не беше и след сериозно количество алкохол. Не знаем дали ще я изгонят, но трябва.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия