🌹 Ергенът 🌹 Между 2 сезона, #2

  • 493 608
  • 6 705
# 1 500
Аха, на поредната любимка от темата ѝ падна ореолът. Гледайте я и пак ѝ се радвайте тези, дето много я харесвахте. Забавна била, умна била...
Виж целия пост
# 1 501
Имам официална антикласация за най-неприятна ергенка - Теа.
Аз все още помня и Габа - Мутрата на Оливие-то. Не по-малко агресивна от Теа. Не с нотки на садизъм в характера, а с цяла психарска мелодийка...
Което, естествено, не ме кара да приема Теа за невинно Херувимче...
Всъщност двете са ми на една плоскост при замерване на морското дъно.
Виж целия пост
# 1 502
Аз мисля, че Елисавета, Габриела С2 и С3 са ми трите най-анти, като много близко четвърто място е Барбара.
Виж целия пост
# 1 503
Ето статия с репортаж от събитието, на което са били Алек и Царина.

https://codefashion.bg/moda-muzika-i-vip-gosti-na-summer-fashion-weekend-2024/

Виждам, че има и статии, относно това, че вече живеели заедно и щели да се женят. Дали има нещо вярно в това? Да не вземат да изпреварят Генчо и Валката.
OMG, аз бях на почивка и съм изпуснала новините, но какво е това Фрийк Шоу от ЗвИзди? Дори и Алеко е като карикатура с това огромно дупе, а "жена му" е като майка му. Сори бът нот сори. Отивам да ви чета, че ми липсвахте.
Виж целия пост
# 1 504
БиТиВи намериха ли нов ерген след кастинга? Нямаме още реклама с момче, нямаме нищо. Почвам да се съмнявам, че ще има нов сезон.

Аз си мисля, че може да променят подхода за този сезон. Или ще снимат и излъчват в реално време, или ако записват предварително, ще изчакат до последно преди да обявят всички участници. Само за Ерген 1 не помня с точност, но изтичаше информация и за втори и за трети сезон още преди да са започнали. Smiley

То се видя и медиите колко са жадни за информация, щом се изписаха толкова статии, произтичащи от майтап тук. Може да са затегнали мерките от продукцията.
Виж целия пост
# 1 505
Аз пък с пълна сигурност разбрах, че Мария Шушито изобщо не е била разведена, а си е в най-пълноправен брак, макар и не в най-цветущо състояние. Не знам как ги избират там, само по отговори на въпросника ли? В трети сезон имаше поне няколко с видими психически проблеми, а може би и заболявания, с приятели, омъжени и какви ли не... Минават ли разговор с психолог и доколко е адекватен самият той, представят ли някакви документи - за развод например, или семейно положение...
Виж целия пост
# 1 506
Коя е Мария Шушито? Мария от последния сезон ли?
Виж целия пост
# 1 507
Да - от С3. Две Марии бяха. Рускинята и Шушито - приятелката на кюстендилската слива.
Виж целия пост
# 1 508
Хахахах, малеее, тази съвсем я бях забравила. Тя с разводите ли беше или бъркам?
Виж целия пост
# 1 509
Заяви, че имала два развода и Алек щеше да става третия и съпруг.
Виж целия пост
# 1 510
Имам официална антикласация за най-неприятна ергенка - Теа. Валерия от сезон 3, която не одобрявах и наливах, е адекватна. Даже няма база за сравнение.

Новият ерген трябва да е психолог и психиатър и да може да практикува филипино-кали - бойно изкуство за самозащита. Ще ходи по срещи с бухалки и хладни оръжия.
Чак пък адекватна. Плюха ѝ е устата за една цигара. 😐😁
Виж целия пост
# 1 511
Хахахах, малеее, тази съвсем я бях забравила. Тя с разводите ли беше или бъркам?

Същата. Само че с един развод, вторият ѝ брак обаче си е напълно действащ и към момента.
Виж целия пост
# 1 512
БиТиВи намериха ли нов ерген след кастинга? Нямаме още реклама с момче, нямаме нищо. Почвам да се съмнявам, че ще има нов сезон.

Аз си мисля, че може да променят подхода за този сезон. Или ще снимат и излъчват в реално време, или ако записват предварително, ще изчакат до последно преди да обявят всички участници. Само за Ерген 1 не помня с точност, но изтичаше информация и за втори и за трети сезон още преди да са започнали. Smiley

То се видя и медиите колко са жадни за информация, щом се изписаха толкова статии, произтичащи от майтап тук. Може да са затегнали мерките от продукцията.
За сезон 1 не е изтекло нищо, на място за обсъждане на инфлуенсъри се сетиха за Капитонова и покрай нея някак откриха Гери Стаменова.
Според мен решиха да компенсират за втори сезон с каста на трети. Реално втори сезон щеше да е много скучен, ако Елена не се беше разиграла, единственият друг сторилайн беше приятелството на Валерия, Джия и Айлин, но това щеше да е крайно недостатъчно. Та са си казали, че не трябва да рискуват и вкараха фрийк шоуто.
Виж целия пост
# 1 513
Сега вече търсят с конкретно име - трябва да се казва Петко 🤭
Така, де... Поне да не е пълен резилът.
Минавам само да дам дълбок поклон за голямата пързалка, вече и маниакално зависимите от шоуто покрай мен започнаха да говорят за гинеколога. Падам.
П а д а м. 🤣
БиТиВи намериха ли нов ерген след кастинга? Нямаме още реклама с момче, нямаме нищо. Почвам да се съмнявам, че ще има нов сезон.
Виж целия пост
# 1 514
Съгласна съм с мнението, че втори сезон щеше да е ужасно случен, ако не беше Елена. Дори мисля, че щеше да е пълен провал и нямаше да посмеят да правят повече сезони. Усетили са се и затова в третия вкараха по-интересни за гледане образи.
С нетърпение очаквам четвърти сезон. Фен съм на Ергенът и това си е, никое друго реалити не ми е интересно. Сега, с Диви и красиви виждам колко професионално е направен Ергенът и как се подбират точно тези сцени, които биха били интересни на зрителите.
За Маги още ми е мъчно!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия