МЕРТ РАМАЗАН ДЕМИР - Преди, сега и в бъдеще.Приятели и колеги. /Тема 2/

  • 50 703
  • 724
# 210
Банския много ми хареса въпреки ,че мразя розово...
Лайковете не закъсняха. Simple Smile



И един Ферит с едно следобедно кафе Simple Smile




Виж целия пост
# 211
На почивка с мама.





Виж целия пост
# 212
Ех лоша Гюлгюн не му даде да си хапне баклавичка...






before x after Simple Smile


Виж целия пост
# 213
Dimes са спечелили Голямата награда на  Brandverse Awards в категория "Стратегия" за миналогодишната си рекламна кампания, както и още няколко отличия в различни категории.

Виж целия пост
# 214
Браво на нашето момче и на марката! Не съм се съмнявала ,че ще го оценят Heart



Щом миналогодишния проект обра що награда имаше иншаллах и този да е много успешен!
Машаллах на нашето момче пу-пууу...

Виж целия пост
# 215
Церемонията по награждаването е днес. Видеото е оттам.

https://x.com/dimesclub_tr/status/1805316735207080374

Плакат на ХиШ с Мерт в Азербейджан. Време и те да се отчетат с наградки.

Виж целия пост
# 216
Heart

Снеже иншаллах...Heart



Виж целия пост
# 217
Виж целия пост
# 218
От екипа Heart



Виж целия пост
# 219
От Димес.

Цитат
Най-специалните благодарности, разбира се, отиват за #MertRamazanDemir 💚 Миналата година беше страхотна, тази ще бъде още повече!

https://x.com/dimesclub_tr/status/1805326125578788880

Де факто също са спечелили награда оттам за дневно облекло.

Виж целия пост
# 220
Честито на всички печаливши.... Heart в тонове и отгоре награди да има.

И една лятна снимка на Берилка

Виж целия пост
# 221
Първата среща на Джихан и Шахсу е гледана над 13 млн. пъти. Явно зрителите повече харесват двойката ШахДжи. По този повод, Диди, ще те помоля за гифчета на Джихан и Шахсу.

https://x.com/gazetepaparazzi/status/1616532406047047685

 
Банските на Афра са доста скъпички. Flushed Италиански са - на Магда Бутрум.

https://www.mytheresa.com/euro/en/women/magda-butrym-floral-appl … fQ2Zlf5rw&slink=1

https://www.magdabutrym.com/bg-en/product/re24-swim-bra-01-pink-print
Виж целия пост
# 222
Еххх Снеже за лека нощ ще ти пусна този тъжен Ферит опостушен ще видя какво мога да направя ако няма нещо което не съм огифила ако ли не ще пусна някое от интервюто с Юмюр Heart
Колкото до Шахсу и Джихан сус...Дано втория сезон са му намерили жена да не стои сам да чопли за нея.





Машаллах за банския наистина ми хареса пак казвам а не харесвам розово подчертава фигурата и я представя в най-добрата и светлина.

Лека нощ!

Виж целия пост
# 223
Пуснали са кратка версия на рекламата на Димес, вече я излъчват по тв.

https://x.com/i/status/1805576001226690669



Таро вечеря с баща си в Бодрум.

Виж целия пост
# 224
Супееер да си изкара супер.Много прилича на баща си обаче Таро Heart
Сигурно и Шевал е там с тях Simple Smile

И един Феро Бей от 3 еп









Айдеее да ни е на изпроводяк и с тази реклама Heart
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия