МЕРТ РАМАЗАН ДЕМИР - Преди, сега и в бъдеще.Приятели и колеги. /Тема 2/

  • 50 703
  • 724
# 225
Привет!

Скрит текст:

Първи епизод е гледан 36 млн. пъти.



От 10 юли в Пуерто Рико.

https://x.com/TvDunyasii/status/1805869419630862501/photo/1

Виж целия пост
# 226
Привееет!




Виж целия пост
# 227
Афра е пуснала нови снимки от Испания. Мерт не иска да ни радва.











https://www.instagram.com/p/C8rlATpMxGG/?img_index=1
Виж целия пост
# 228
Продължавайки сътрудничеството си с Мерт Рамазан Демир
 DİMES пусна нова реклама за продукта COOL Lime Mix.

Рекламния филм ви кара да усетите лятната атмосфера, реалните и поддържаните от изкуствен интелект преживявания се обработват заедно. Рекламата  започва с появата на Мерт Рамазан Демир на екрана със специално създадения за кампанията аватар с изкуствен интелект и се фокусира върху силата на реалните преживявания, предава посланието "Да живееш истината, да чувстваш най-естествените емоции заедно е повече от това, което се среща с окото".

Маркетинговият директор на DİMES Мерве Кетен оценява кампанията със следните думи:
"Ние се справихме с изкуствения интелект с перспектива, променяща играта. В нашия рекламен филм дадохме усещането, че цялата кампания е подготвена с изкуствен интелект, което кара потребителите да искат истината. Взаимодействията на нашите потребители, които искат реалност с DİMES, станаха вирусни в социалните медии и само ден по-късно пуснахме филма, базиран на реалността. Отново слушахме младите хора и призовавахме младите хора от техния свят. В допълнение към нашия подход към изкуствения интелект, ние предлагаме версията без захар на DİMES COOL Lime Mix, която ще бъде любимата на младите хора, и DİMES COOL с диня, повече, отколкото изглежда на пръв поглед."




Хубави снимки Снеже Simple Smile И Рамо се е отчел..



Ще пусне някога ако го щракне музата ;д

Наградките ни Heart

Виж целия пост
# 229
Хубава вечер!


Афра е във Вашингтон
Виж целия пост
# 230
Да снимката била снимана снощи и я пускат днес Simple Smile

Нови на Гюлчин каква мацка стана откакто отслабна ,но и преди ми беше симпатична





Според хабера на Акиф Яман - Баран отива на служба в Кютахия затова си е подстригал и косата почти нула номер.





И нещо старо от преди



Мира Heart

Виж целия пост
# 231
За периода 19-25 юни

Виж целия пост
# 232
Класацията е... Heart



Отново папараци налазили справчик бюрото им Емре. Ейй ако им избухне няма да се шашна.
Преди питаха и Таро така сега са хванали Емре за мющерия.Следващия кой е?

- Още не съм ги видял.Нищо не мога да кажа...
Видях и двамата и видях ,че са дошли живи и здрави.Видях каквото вие сте заснели.
Както са щастливи нека така да живеят.
Според вас трябва ли да се оженят?
- Обичам и двамата.И двамата са много специални. Те най-добре знаят!


https://x.com/bikarismaulan/status/1806028525108892004

Освен това днес Мустафа Джеджели съобщи ,че ще правят обща песен заедно с Емре.
Виж целия пост
# 233
Привет!

Скрит текст:

Почивка заедно, поотделно с приятели и после дълга пак заедно - така казват запознати.



Много са готини заедно. С Абидин да е в реала.

Виж целия пост
# 234
Привееет! Heart







Снеже поръчката ти е готова от всякъде Heart
Да подгрея с кафе Heart

Виж целия пост
# 235
Рускините са направили един мини маршрут за любителите на сериала с най-емблематичните места.

Ваканцията с ориенталски привкус в Турция ще бъде запомнена не само с традиционните дворци и джамии. След успеха на сериала се провеждат тематични екскурзии из Газиантеп и Истанбул. Мислено се транспортирахме там, за да създадем наш собствен мини маршрут за вас.

1. Вилата Şevket Paşa

адрес: Beylerbeyi, Yalıboyu Cd. No: 10



Цитат
Тя е имението на Корханови, зад вратите на което всеки пази своите тайни. По време на почивките между снимките можете дори да влезете вътре срещу допълнително заплащане. Интериорът, разбира се, не е толкова луксозен, колкото в сериала: носи се допълнителен реквизит по време на заснемане.

2. Пазарът в Газиантеп

адрес: Şekeroğlu, Alaüddevle Sk. No: 30, 27400 Şahinbey/Gaziantep



Цитат
Родният град на Сейран е по-близо, отколкото изглежда. Както на всеки пазар, продавачите с удоволствие ще се пазарят. Местният декор и медните прибори са особено възхвалявани.

3. Паркът, в който Ферит и Сейран се разхождаха в началото и в края на сезон 1

адрес: Yukarıbeylerbeyi, 27000 Şehitkamil/Gaziantep



Цитат
Разходката из парка Dülük Baba Biyolojik ще бъде приятен завършек на деня. Там можете да се насладите на изкуствени водопади и цъфтящи лалета.

Дидке, чакам, чакам... с едно не можеш да ме залъжеш.
Виж целия пост
# 236
Пускаааам! Пускааам

Много са така ,че в няколко поста ще са...

Впрочем днес се събудих много свежа ,но едва ли е заради понеделник ;д

Шахсу и Джихан







А тука направо за мен са си излезнали от роля и са минали на хапването и пийването на масата ;д



Виж целия пост
# 237
Хахах, може, той нали каза в едно предаване, че обича да си похапва и по време на снимките си изяждал всичко на масата.



Хубави са гифчетата. Искаш ли да гледаме пак "Шахмаран"? Може да има детайли, които не сме забелязали.


Ново стори от Афра. На гости на чичо си и роднините си в Херндън, Вирджиния.



https://twitter.com/yalicapkinieng/status/1806270308472574409/video/1
Виж целия пост
# 238
Само кажи кога и без това майка ме дрънка за други филми с Мерт от една седмица 🤣





И един Емре
Виж целия пост
# 239
Афра и Мерт са номинирани за някакви испански награди - има категория за неиспански актьори и т.н., но не съм наясно как стават нещата да се гласува - май трябва да си регистриран, защото не откривам никакви категории. Ако някой знае испански, може да помогне.

https://premiosprodu.com

Нова/стара от партито.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия