КАРТИ ТАРО - ТЕМА 33

  • 30 097
  • 750
# 285
Здравейте!

Включвам се с един въпрос: какво да очаквам ако К ме препоръча във фирма Х?

Скрит текст:

Асо жезли е пояснителна на смъртта, тройка чаши е пояснителна на 4 меча.

Общо взето картите дават ясно да се разбере за категоричния край на нещо (явно напускането ми от сегашната ми работа). Ще трябва да се оттегля (по 4 меча), да си събера цялата енергия, сила, потенциал и да ги вложа в новото начинание (по асото). Интересно ми е обаче, че 4ка мечове е "заключена" между двата големи аркана и пояснителната й карта също малко ме обърква (винаги ми е трудно да гледам на себе си).
Много ще ми е интересно да чуя и Вашите тълкувания и размисли по въпроса.
По Смъртта с Асо жезли ще се отвори някякъв шанс, но по 4 мечове и Света ще мине доста време докато (ако) се реализира. 3 чаши според мен показва някаква първоначална еуфория, която обаче се стопира от 4 мечове.
Виж целия пост
# 286
Благодаря! Ще дам обратна връзка с развитието.

Здравейте!

Включвам се с един въпрос: какво да очаквам ако К ме препоръча във фирма Х?

Скрит текст:

Асо жезли е пояснителна на смъртта, тройка чаши е пояснителна на 4 меча.

Общо взето картите дават ясно да се разбере за категоричния край на нещо (явно напускането ми от сегашната ми работа). Ще трябва да се оттегля (по 4 меча), да си събера цялата енергия, сила, потенциал и да ги вложа в новото начинание (по асото). Интересно ми е обаче, че 4ка мечове е "заключена" между двата големи аркана и пояснителната й карта също малко ме обърква (винаги ми е трудно да гледам на себе си).
Много ще ми е интересно да чуя и Вашите тълкувания и размисли по въпроса.
По Смъртта с Асо жезли ще се отвори някякъв шанс, но по 4 мечове и Света ще мине доста време докато (ако) се реализира. 3 чаши според мен показва някаква първоначална еуфория, която обаче се стопира от 4 мечове.
Виж целия пост
# 287
Благодаря! Ще дам обратна връзка с развитието.
Скрит текст:

Здравейте!

Включвам се с един въпрос: какво да очаквам ако К ме препоръча във фирма Х?

Скрит текст:

Асо жезли е пояснителна на смъртта, тройка чаши е пояснителна на 4 меча.

Общо взето картите дават ясно да се разбере за категоричния край на нещо (явно напускането ми от сегашната ми работа). Ще трябва да се оттегля (по 4 меча), да си събера цялата енергия, сила, потенциал и да ги вложа в новото начинание (по асото). Интересно ми е обаче, че 4ка мечове е "заключена" между двата големи аркана и пояснителната й карта също малко ме обърква (винаги ми е трудно да гледам на себе си).
Много ще ми е интересно да чуя и Вашите тълкувания и размисли по въпроса.
По Смъртта с Асо жезли ще се отвори някякъв шанс, но по 4 мечове и Света ще мине доста време докато (ако) се реализира. 3 чаши според мен показва някаква първоначална еуфория, която обаче се стопира от 4 мечове.
Като допълнителен нюанс по Света - чакането може да свърши в края на годината или началото на следващата.
Виж целия пост
# 288
Така като го казвате - имам доста дълго предизвестие от сегашната ми работа и чакането би могло да е обвързано с това.


Благодаря! Ще дам обратна връзка с развитието.
Скрит текст:

Здравейте!

Включвам се с един въпрос: какво да очаквам ако К ме препоръча във фирма Х?

Скрит текст:

Асо жезли е пояснителна на смъртта, тройка чаши е пояснителна на 4 меча.

Общо взето картите дават ясно да се разбере за категоричния край на нещо (явно напускането ми от сегашната ми работа). Ще трябва да се оттегля (по 4 меча), да си събера цялата енергия, сила, потенциал и да ги вложа в новото начинание (по асото). Интересно ми е обаче, че 4ка мечове е "заключена" между двата големи аркана и пояснителната й карта също малко ме обърква (винаги ми е трудно да гледам на себе си).
Много ще ми е интересно да чуя и Вашите тълкувания и размисли по въпроса.
По Смъртта с Асо жезли ще се отвори някякъв шанс, но по 4 мечове и Света ще мине доста време докато (ако) се реализира. 3 чаши според мен показва някаква първоначална еуфория, която обаче се стопира от 4 мечове.
Като допълнителен нюанс по Света - чакането може да свърши в края на годината или началото на следващата.
Виж целия пост
# 289
Хвърлих днес едни карти за дъщеря ми,понеже много се колебая дали да я изместя в едно училище и питах как ще и се отрази,ако го направя /аз пак с моите казуси 😀/
По моите тълкувания тя има известни притеснения и съпротива по 4 пентакли,но по колелото се вижда,че това може да изиграе съдбовна роля в развитието и'.По Прераждането виждам нова възможности за развитие и трансформация.
Исках да поясня повече последната карта и изтеглих Луната и 9 пентакли.Това за мен означава,че след първоначален период на несигурност ше следва период на удивлетворение и реализация.
Като цяло това видях и според мен картите са положителни . Вие какво мислите?
Виж целия пост
# 290
Хвърлих днес едни карти за дъщеря ми,понеже много се колебая дали да я изместя в едно училище и питах как ще и се отрази,ако го направя /аз пак с моите казуси 😀/
По моите тълкувания тя има известни притеснения и съпротива по 4 пентакли,но по колелото се вижда,че това може да изиграят съдбовна роля в развитието и'.По Прераждането виждам нова възможности за развитие.
Като цяло това видях и според мен картите са положителни . Вие какво мислите?

Картите отразяват желанието Ви.
Един приятелски съвет- не придавайте на картите такива драматични и гръмки значения особено за такива битови събития.
Виж целия пост
# 291
Хвърлих днес едни карти за дъщеря ми,понеже много се колебая дали да я изместя в едно училище и питах как ще и се отрази,ако го направя /аз пак с моите казуси 😀/
Скрит текст:
По моите тълкувания тя има известни притеснения и съпротива по 4 пентакли,но по колелото се вижда,че това може да изиграе съдбовна роля в развитието и'.По Прераждането виждам нова възможности за развитие и трансформация.
Исках да поясня повече последната карта и изтеглих Луната и 9 пентакли.Това за мен означава,че след първоначален период на несигурност ше следва период на удивлетворение и реализация.
Като цяло това видях и според мен картите са положителни . Вие какво мислите?
Според мен по 4 пентакли трябва да ударите една спирачка и да не предприемате нищо. Останалите карти просто Ви казват, че съдбата си знае работата и нещата ще се наредят от само себе си.
Виж целия пост
# 292
Rebel, благодаря за прочита, възможно е да си много права . Тоест съвета на картите е да не предприемаме нищо засега.Понеже познавам ситуацията отвътре е твърде възможно това да е правилният подход.
Виж целия пост
# 293
Дъщеря ми си е поръчала обувки по интернет и ги очаква с огромно нетърпение. Зодия Водолей е(кралица мечове), по дявола се вижда обсебеността и по този въпрос, иска обувките и да дойдат преди първия учебен ден. Тази карта света ме разколебава за отговор на въпроса дали ще пристигнат до края на седмицата.
Склонна съм да кажа не. Често света буквално ми отговаря като не. Но пък тук имаме завършване на цикъл, т.е.като изпълнение на поръчката, довеждането и до нейния край. На картата жената е доволна...
И все пак мисля че няма да стане. Въпреки че доста ще е забавянето, ако не дойде.
Сбор отшелника, пак кофти карта.
Въобще енергията лъхаща от всичките карти не ми допада за положителния развой на ситуацията.
Мнения? Ще дам ОВ

Виж целия пост
# 294
Силфида, аз дворцовите карти като цяло не ги свързвам със зодиите, особено пък за познати хора. Само при първоначална идентификация и то рядко.

И аз мисля, че може и да не дойде поръчката. Кралицата мечове е търпелива кралица и в този смисъл според мен дъщеря ти трябва да се зареди с търпение, въпреки че Дявола я “сръчква между ребрата”. Ако беше Страшния съд, а не Света, щях да тълкувам, че ще дойде поръчката в зададения срок. Със Света обаче… според мен ще продължи чакането и след тази седмица. Особено ако ги чака от чужбина.
Виж целия пост
# 295
Здравейте, дами.
От доста време не бях хващала картите, но тази сутрин се събух и реших, че имам нужда от малко насоки.
Започнах с един КК малко да си проясня главата.


Обърнала съм се към картите за един общ преглед на работния ми живот в момента. Много промени се случват, много неща са неясни и имам нужда да видя нещата отстрани и да хвана основните енергии.

Веднага на очи ми се набиха трите големи аркана особено като са така в диагонал и тази последователност. Тях ги тълкувам, че по смъртта ще приключат нещата така както са. Заради надграждането към отшелника по скоро ме навежда на мисълта, че ще приключа с тази работа. Също на тази мисъл ме навежда линията десетка жезли (минало), деветка мечове + крал чаши (настояще) и отшелника като близко бъдеще. Някой я енергията на крал чаши доста ще ме измъчи по мечовете, което ще доведе до изолирането ми/напускане/съкращаване. Връщам се пак към диагонала, който завършва с обесения. Заради голямото разстояние между отшелника и обесения си мисля, че ще мине доста време докато стигна до момента на развръзката. Колебая се дали да тълкувам обесения като че ще бъда или ще се възприема като жертвата в ситуация или да го приема като че накрая ще погледна нещата от друг ъгъл и нещата ще ми се изяснят. В тази карта влагам и значението, че трябва да се оставя на течението и да видя какво ще се случи, нещо, което и в момента съм предприела.
Прави ми впечатление, че има много дворцови карти. Има три дворцови меча като визуално ли прави впечатление че имаме деградация от крал към паж като пажа е най-високо.

Изтеглих още едни карти с въпроса - Какво ще е развитието ми на работа до края на декември?
Ситуацията е следната - обещават януари да ме повишът, но за година и половина обещаха много неща, които не са се изпълнило. По принцип аз съм си казала, че в началото на новата година няма ли някаква промяна ще напусна.

Първите три карти са двата рицаря и четворката пентакли. Другите са пояснителни към всеки рицар.
Не смея да тълкувам тези карти, защото съм твърде пристрастна в ситуацията и ще се радвам на малко помощ.
Виж целия пост
# 296
Ir0ny, по КК мисля, че в миналото си имала някакви неприятни изживявания на работно място и в момента, макар и несъзнателно, те оказват влияние и засилват притесненията ти. Виждат се промените по Смъртта, но що се отнася до теб те може да се окажат и не толкова сериозни що се отнася до теб, съдейки по Паж мечове. Алтернативният ми прочит на пажа е, че може някой да нагнетява обстановката с коментарчета, теорийки, които само да качват напрежението. По Отшелника и 6 чаши според мен има вериятност да се затвориш в себе си и да мислиш и страдаш да времето преди промените. Така обаче рискуваш в един момент промените да ти се сторят по-сериозни (Паж мечове преминава в Рицар мечове) и то основно защото преди това не си ги приела и прегърнала. Ако се адаптираш успешно, имаш шанс за тласък по рицаря, в противен случай той по-скоро ще се прояви негативно. С този Отшелник не виждам аз лично не виждам промяна на работата, но пак по него може би е хубаво да погледнеш и оцениш ситуацията под друг ъгъл и като възможност за трансформация (след Обесения следва Смъртта). Възможно е някой в енергията на Крал чаши да гнети обстановката. Не е задължително да е мъж. А на този Крал мечове ти си му обърнала гръб по някакъв начин. Мисля, че той може да ти предложи растеж, но не съм сигурна каква е ролята му.

По долните карти, от едната страна някой напряга емоциите ти, а от другата Крал мечове ти подава сламка. Ти си в средата и напълно си се затворила.
Виж целия пост
# 297
Ir0ny, моят прочит за този КК е, че си имала период на претоварване в близко минало. Дали от работа или емоционално от неизпълнените обещания, ти можеш да си прецениш. Това е довело до страдание, душевни терзания и доста мисли по 9 мечове, желание да действаш (Паж мечове) и да обърнеш гръб на ситуацията. Тъй като е паж, обаче сякаш по-скоро това са вътрешни твои промени и желания, отколкото да си на етап действие. Рицар мечове на позиция Страхове и опасения ме навежда на мисълта, че още не се чувстваш достатъчно готова да скочиш в пряка конфронтация и да се заявиш. Може би си проявила (или в момента проявяваш) наивност по 6 чаши, водена от желанието за положително придвижване, без конфронтация и излишно напрежение. Смъртта обаче на тази позиция ми говори за драматични, но нужни промени, които за момента са скрити и не е ясно точно кой как действа, но са ти нужни за личностното ти развитие и самооценка. Цялата тази ситуация скоро ще те накара да се затвориш по Отшелника и да се обърнеш към себе си. Мисля, че първият Крал - Чаши, описва твоята енергия - влагаш повече емоция, но пък си и в мъжката енергия (говорим за работната среда). Крал мечове вероятно е човек, срещу когото трябва да се изправиш (позицията на картата е външни фактори и влияния), твърд, неемоционален (може и жена да е), когото приемаш за авторитет. В тази последователност на картите, ако се осмелиш за пряк конфликт и действие, с ясната преценка, че това ще повлияе коренно на нещата и ще има драматична промяна, може и край по Смъртта, би видяла нещата от друг ъгъл по Обесения. В противен случай по-скоро всичко би останало в зависнало положение, в което да не виждаш изход и да не се чувстваш удовлетворена още дълго време.
Виж целия пост
# 298
Здравейте, момичета ! Ще може ли да помоля за помощ за тълкуването ?
Въпросът ми е той Х ще ме потърси ли до 2 месеца ?
Виж целия пост
# 299
Здравейте, момичета ! Ще може ли да помоля за помощ за тълкуването ?
Въпросът ми е той Х ще ме потърси ли до 2 месеца ?

Не
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия