Страшки от форума - 5

  • 62 594
  • 668
# 60
Цитат
Цитат
На хора без деца не бива да им се дава власт. Нямат какво да губят, освен собствения си г@з.
Дори трябва да се проучва как се грижат за децата си.
Ванс не го познавам, ама добре, че поне единици назовават нещата директно. Истински полезни изкопаеми.
За мен други са изкопаеми, но не полезни, но да не назовавам имена.
Виж целия пост
# 61
По-скоро е смешно, отколкото страшно
Виж целия пост
# 62
Не знам смешно или страшно е да мислиш, че на хората без деца “да не им се дава власт”.
Виж целия пост
# 63
Разбирам базата на това изказване - хората с власт да са със силни морални устои, с емпатия (рядко срещано в политическите кръгове) и да са отворени и отговорни към бъдещето. Както авторът сам допълва - да се гледа и как ги отглеждат. Естествено така казано звучи тесногръдо и дискриминационно.
Виж целия пост
# 64
Цитат
Той е баща на децата ти, грижи се за вас, държи на тебе и не те бие. Малко жени могат да се похвалят с такова нещо.

Trollface
Виж целия пост
# 65
Излиза че всички сме бити и не си признаваме.
Виж целия пост
# 66
Аз тук идвах с това. Кипна ми ... нещото.
Виж целия пост
# 67
Разбирам базата на това изказване - хората с власт да са със силни морални устои, с емпатия (рядко срещано в политическите кръгове) и да са отворени и отговорни към бъдещето. Както авторът сам допълва - да се гледа и как ги отглеждат. Естествено така казано звучи тесногръдо и дискриминационно.

Аз пък за българските условия силно подкрепям да са бездетни. Тия с децата, докато не откраднат достатъчно, че да има и за внуците, не пускат кокала.
Виж целия пост
# 68
И това го има, Кукумицинка Confused

Како, от къде е този бисер?
Виж целия пост
# 69
От темата за домашното насилие, в СО. Disappointed
Виж целия пост
# 70
Олеле
Виж целия пост
# 71
Ако децата ви не са нищо особено, проверете дали не е време да се разведете Wink
Цитат
Сега, не казвам че тези с единствен брак не са щастливи, но са единици. И жените в тях по много типичен начин са занемарени. А децата не са нищо особено, не са да кажеш нещо кой знае какво успели.
Дори ми хрумва по тоя повод, че Бийтълс са все деца на такива семейства, ранно разделени, овдовели и тн.
Можеше и в темата да ми отговориш, а не да го плясваш извън контекст.

Предходното мнение е доста по-абсурдно и вече обсъждано в темата - как разведените жени, останали без мъж, били я вдовици, я болни от рак 🙄
Виж целия пост
# 72
Няма, няма и попадна на някой златен бисер от недалечното форумно минало. Ето един кулинарно имотен:

В една лятна нощ, отворени прозорци на партерен етаж на Орлов мост , на мои приятели им откраднаха фритюрника с пържещите се  в него картофи. Просто подреждали масата в хола за минути, отиват за картофите и има увисва ченето от такава наглост.
Виж целия пост
# 73
Ако някой се чуди защо не само в България има летни вируси:

Цитат
Мила EmmaT, какво има най-много в халкидики? Правилно - българи. ТЕ (ние) го носим вируса там, разбираш ли, той не е териториален в тоя смисъл. Отиват българи заразени (може и без особени симптоми) и така.
Виж целия пост
# 74
Зараза-напаст са тези българи!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия