Страшки от форума - 5

  • 62 597
  • 668
# 75
Зараза-напаст са тези българи!
Донякъде е така Grinning
Виж целия пост
# 76
За заразата не знам, ама сме си напаст.
Я как сме налазили "БГ Мама". Joy
Виж целия пост
# 77
А да знаеш във Фейса колко е заразно! Огледаш се наляво - българи, огледаш се надясно - още българи, погледнеш насреща - българи и няколко украинеца или афганистанеца за цвят.
Виж целия пост
# 78
За плюсовете на новите коли:

Друго си е да те блъснат с нова S класа, душата отива директно в рая.
Виж целия пост
# 79
И с прост Опел или Голф, ако ме блъснат, съм сигурна, че душата ми ще отиде в Рая, а ако е Волво - направо във Валхала.
Виж целия пост
# 80
Пфууу, а някой като мен ги блъска ТИР. 🙄По добре е да няма такива "мечти".
Виж целия пост
# 81
Комшията го блъсна лексус, но Пирогов не му се стори рай Joy
Иначе - не знам контекста на разговора, но ми харесва иронията на Хипопотам
Виж целия пост
# 82
Ако самия ти се блъснеш с опел в S класа - пак може да отидеш в Порогов. Или в рая. За ада има голяма опашка и е със записване. Там само с връзки.
Виж целия пост
# 83
От същата тема
Цитат
и моята кола се е спирала няколко пъти сама
Виж целия пост
# 84
В други коли ли? Grinning
Виж целия пост
# 85
Не е уточнено. Надявам се, не.
Поне за мен си е загадка как позволяваш на асистираща система да спира вместо теб
Виж целия пост
# 86
А какво да направиш, като ти набие спирачките внезапно, защото е решила че има нужда? Някои системи за сигурност не могат да се изключват.
Виж целия пост
# 87
Защо няма системи за сигурност и при вишету? Sad
Цитат
По повод висшето - имах колежка, която през работно време, успя да завърши и бакалавър, и магистър дистанционно, от името на дъщеря си. С малко помощ и подкрепа от целия офис😆
Виж целия пост
# 88
Защо няма системи за сигурност и при вишету? Sad
Цитат
По повод висшето - имах колежка, която през работно време, успя да завърши и бакалавър, и магистър дистанционно, от името на дъщеря си. С малко помощ и подкрепа от целия офис😆
Дано само въпросната не е учила за лекар. Laughing
Виж целия пост
# 89
Ох, то да е само една с мед да я намажеш ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия