👙Нови придобивки в гардероба - 71

  • 167 855
  • 730
# 300
От местен физически магазин са, но ето линк от произволен бг сайт, за да видите модела
https://www.glami.bg/new-balance/obuvki-new-balance-ws327ka-v-by … odmetka-16897772/
Виж целия пост
# 301
Виж целия пост
# 302
Princess Sissy, разкошни  са ти нещата. А бургунското сакенце от къде е? Благодаря
Виж целия пост
# 303
Princess Sissy, разкошни  са ти нещата. А бургунското сакенце от къде е? Благодаря

Страдивариус ❤!
Благодаря, 🤗!
Виж целия пост
# 304

Виж целия пост
# 305



Виж целия пост
# 306
Зара. Любим модел, но с джобове!
Виж целия пост
# 307
Vivobarefoot Geo Court 3, страхотни за моите копитца. Вчера ги тествах с 20000 крачки.
Виж целия пост
# 308


About You
Виж целия пост
# 309
Тета, страхотни са! Може ли реална снимка на лични и колко струваха?
Виж целия пост
# 310
Да се похаля и аз с едни Steve madden  с елементи на  бордо за сезона 😉не бях много сигурна за тях ,но не изглеждат зле и на живо!

Виж целия пост
# 311
Тета, страхотни са! Може ли реална снимка на лични и колко струваха?

Ето ги...

Виж целия пост
# 312
От мен последните летни и първи есенни попълнения

Спортен сет Адидас




Маратонки Адидас


Тениски




Сет Зара


Дънки и тениска Юнона




Рокля БСБ


Клин Зара и пуловер Ойшо




Бял суитчър Томи


Черен елек Зара
Виж целия пост
# 313
Имах подобни Adidas-ки от дизайнерските на Stella McCartrney.
Може ли линк откъде са?
Виж целия пост
# 314
От магазина на Адидас в Ринг мола са. Много са удобни Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия