iHerb.com (USA) - сайт за хранителни добавки, храни и козметика - 133

  • 47 868
  • 736
# 420
Здравейте!
Моля за съвет.
Ще приемам долуизброените добавки, четох из старите теми и се ориентирах кое кога се пие, но тъй като периодите без храна и кафе са ми ограничени, се чудя мога ли да ги разделя на два приема - на гладно и след хранене или някои от тях не са съвместими да са на един прием?

На гладно :
Колаген
Инозитол
NAC

След храна :
Фолиева киселина
Вит. B12
Вит. C
Вит. D

Предварително благодаря!
Виж целия пост
# 421
Denis, моля за препоръки за мултивитамини за деца на 11 г. и 14 г. и продукт/комбинация, подпомагащи растежа.
Ето предложения, избери си:
https://bg.iherb.com/pr/nubest-doctor-taller-advanced-growth-for … n-capsules/127894
https://bg.iherb.com/pr/zahler-height-factor-chews-natural-berry … le-tablets/138182
https://bg.iherb.com/pr/nubest-tall-10-teens-powerful-growth-60-capsules/122226
https://bg.iherb.com/pr/truheight-height-growth-kid-s-growth-pro … -lbs-720-g/130258 с протеин
https://bg.iherb.com/pr/nubest-nubest-tall-growth-protein-powder … 6-oz-220-g/138265 с протеин


Здравей Денис, може ли да ми препоръчаш нещо за подагра? Става дума за баща ми,72г.Приема назначени от
Скрит текст:
лекар лекарства,но искам и някаква добавка да му взема.
Също така, ще те помоля и за препоръка за добавка за ПМС за мен.Имам редовен МЦ,но преди цикъла съм много раздразнителна,нервна и искам да взема нещо от рода на вечерна иглика или подобно.
Благодаря предварително!
Здравей!
Ето предложения с ползи при Подагра:
https://bg.iherb.com/pr/bell-lifestyle-g-out-uric-acid-control-6 … e-capsules/123561
https://bg.iherb.com/pr/eu-natural-uric-acid-purge-celery-seed-t … n-capsules/102756
https://bg.iherb.com/pr/dynamic-health-tart-cherry-concentrate-1 … -oz-473-ml/130758
https://bg.iherb.com/pr/dynamic-health-black-cherry-concentrate- … fl-oz-237-ml/5642
ПМС - разгледай тези продукти:
https://bg.iherb.com/pr/jarrow-formulas-evening-primrose-1-300-mg-60-softgels/228
https://bg.iherb.com/pr/futurebiotics-pmsharmony-advanced-pms-co … ian-capsules/7317
https://bg.iherb.com/pr/nature-s-way-am-pm-perimenopause-formula-60-tablets/2206

iHerb® Код:    YUL919
Виж целия пост
# 422
Здравейте, мисля да се възползвам от намалението при детските добавки. Тези дали са добри като формули и кой препоръчвате, от тях или друга формула?
https://www.iherb.com/pal/referral/pdp/JQW693?productId=122196&r … m_medium=appshare
https://www.iherb.com/pal/referral/pdp/JQW693?productId=7540&rco … m_medium=appshare

Харесаха ми предложенията на Денис за подрастващи, но пък цените много високи, особено като трябва за 2 деца.
Виж целия пост
# 423
Този сок от тръпчива череша (предполагам че това е вишна)е уникално божествено вкусен!
Не съм си изследвала пикочна к-на, но ми туптят краката при определени условия - горещина + алкохол или доста протеиново хранене. Пия сок, обаче цяла кафена чаша без да разреждам, и ми минава. Ама така бързичко го свършвам.
Виж целия пост
# 424
Привет!
Възможно е да сте го обсъждали вече..., но ми подадна реклама на д-р Денкова и нейна линия антиейдж хранителни добавки с Никотинамид Рибозид Хлорид, обогатен с Апигенин.

Разтърсих се в Iherb и тези комбинирани добавки ми привлякаха вниманието:
Codeage, Liposomal NAD+ ULTRA, Resveratrol, Quercetin, Methylation Factorshttps://bg.iherb.com/pr/codeage-liposomal-nad-ultra-resveratrol- … 0-capsules/121663
Thorne, ResveraCel - https://bg.iherb.com/pr/thorne-resveracel-60-capsules/109407
Life Extension, NAD+ Cell Regenerator and Resveratrol Elite - https://bg.iherb.com/pr/life-extension-nad-cell-regenerator-and- … n-capsules/105828

Какво мислите за такива добавки и кои от гореизброените (и не само) бихте препоръчали от сайта?
Виж целия пост
# 425
Denis, моля за препоръка за добавка, която да помогне при голямо количество задържани газове (въздух) и
Скрит текст:
съответно оригвания. В някои случаи оригванията са съпроводени с дискомфорт в стомашната област (все едно храната или газовете/въздухът не се движи и са заседнали там).
Дали някой прокинетик би бил полезен (джинджифил + артишок)?
Правени са няколко теста за хеликобактер (отрицателни), скенер, както и тест с бариева каша, нищо не беше установено.
Да, може да опиташ с различни продукти с прокинетично действие.
Ето предложения и от мен, разгледай ги:
https://bg.iherb.com/pr/enzymedica-fast-acting-betaine-hcl-60-capsules/118673
https://bg.iherb.com/pr/pepto-bismol-chewables-cherry-30-chewable-tablets/112550
https://bg.iherb.com/pr/irwin-naturals-anti-gas-digestive-enzyme … d-soft-gels/24325
https://bg.iherb.com/pr/olly-beat-the-bloat-25-capsules/119198
https://bg.iherb.com/pr/gaia-herbs-gas-bloating-50-vegan-capsules/16345
Преразгледай храненето, комбинацията от храни, храни се по-изчистено, приемай повече вода, изключи комбинацията от храни, които водят до образуване на повече газове - напр. таратор, кафе с мляко, бобови...намали мазнините и въглехидратите, млечните и т.н. следи от кои храни или комбинации от храни получаваш този дискомфорт ( напр. с повече глутен...)... провери половите хормони, за дефицити на вит. и минерали  и т.н  Възможно е да е хранителна непоносимост или алергия?!
Добавките не лекуват, те само облекчават симптомите Simple Smile
Консултирай се и с невролог.
Ще чакам да споделиш какъв е проблема, моля.


Здравей, Денис! Какво мислиш за добавката DIM ? Аз си я самопредписах -на 47 год. съм и реших, че добре ще ми
Скрит текст:
се отрази. Има я на различни производители. Примерно:
 Виж този продукт, който намерих в iHerb. https://www.iherb.com/pal/referral/pdp/FOJ305?productId=4117&rco … m_medium=appshare
Питах ендокринолога за нея. Не бе запознат, провери в нета и каза, че съдържа екстракти от кръстоцветни, което не било много подходящо за мен, защото извличали йода от организма, а аз имам кисти на щитовидната, но все още не съм в хипофункция.
Здравей!
Ето продукт който е без смес от кръстоцветни ( те потискат функцията на ЩЖ и не се Ок. дори и при автоимунни заболявания - напр. Базед/Грейвс с висок ТРАК). Избягвай ги и при храненето си.
https://bg.iherb.com/pr/naturesplus-pro-dim-200-60-capsules/125830
Все пак се консултирай с лекаря си. Ако не го одобри - не го приемай.
Виж целия пост
# 426
Denis, може ли препоръка за следните добавки или по-скоро да кажеш дали изборът ми е добър:

1.Омега-3 за възрастни
https://bg.iherb.com/pr/carlson-wild-norwegian-elite-omega-3-gem … er-soft-gel/67747
Марката добра ли е или има и по-изчистени?

2. Магнезий
https://bg.iherb.com/pr/kal-magnesium-taurate-400-mg-180-tablets … per-tablet/103002

3.Пробиотик за възрастни без здравословни проблеми

4. Пробиотик за жена (35+) с постоянни вагинални проблеми (гъбички и сърбеж). Посетен е лекар, изписан е пробиотик, но в много ниска потенция и не мисля, че ще помогне.

Благодаря.
Виж целия пост
# 427
Здравейте,вчера направих първа поръчка от сайта на Селен,желязо,мед(copper),с цел предотвратяване посивяване/побеляване на косата.На няколко места четох,че мед-а се пие с цинк,и обратното-че не се пият едновременно и двете.Моля за съвет как се приемат?
Виж целия пост
# 428
Здравейте Денис,
Купих Цинк пиколинат на NOW за засилване на имунитета на дъщеря ми, която е на 16 и го пие 10 дни. Цепи й се често устата в ъгълчетата, взехме и вит. В комплекс. Случайно обърнах внимание на дозировката на цинка -50 мг. , която ми се стори “слонска” на фона на прочетеното в публикувана таблица, че тийнейджъри трябва да приемат 11 мг. дневно.😳 Нвсякъде пише, че максималната доза е 40 мг. и много се притесних да не сме предозирали. Гледам, че на Solgar се продава дозировка 22 мг. и пише да се дава по 1/2 табл. дневно.
Много се обърках. Да го спрем ли веднага? Голямо количество цинк ли е поела за тези 10 дни? Не съм очаквала, че уважавана марка ще продава добавка с грамаж над препоръчителната доза,  а аптекарката нищо не каза като споменах, че ще се пие от тийн.😕
Виж целия пост
# 429
Здравейте,вчера направих първа поръчка от сайта на Селен,желязо,мед(copper),с цел предотвратяване посивяване/побеляване на косата.На няколко места четох,че мед-а се пие с цинк,и обратното-че не се пият едновременно и двете.Моля за съвет как се приемат?
Не съм Денис,но е добре да си направиш първо изследвания на нивата преди да приемаш тези добавки.
Виж целия пост
# 430


код 28ANNIV дава 28% намаление на
28th Anniversary Favorites
-  активен до 02.10 - 20:00 ч. н.вр.
- трябва да минавате през линка, защото е възможно не всички продукти на марката да са включени в промоцията
- ако не минавате през линка, проверявайте дали кода е активен за всеки един продукт, защото може да намали 3 продукта, но станалите 4 да не се намаляват

Моля, премахнете натрапения код, като въведете друг персонален код, който ще го измести
- може дори с вашия.


Здравейте, мисля да се възползвам от намалението при детските добавки. Тези дали са добри като формули и кой
Скрит текст:
препоръчвате, от тях или друга формула?
 https://bg.iherb.com/pr/naturesplus-animal-parade-children-s-che … aped-tablets/7540
https://bg.iherb.com/pr/california-gold-nutrition-chewable-multi … an-tablets/122196

Харесаха ми предложенията на Денис за подрастващи, но пък цените много високи, особено като трябва за 2 деца.
И двата продукта са хубави - на CGN e на по-изгодна цена и може да се намали с кода GOLD120 дава -30%, използвай го, ако поръчваш намалени продукти, т.е. ако самата промоция е без кода. Сумата, базовата/ основната на продуктите, трябва да е над 120$ за да се намали с 30%... така 1 брой излиза $17.86
... или поръчваш и други продукти от марките на Iherb.

Моля, не пускайте линкове с генериран код - полза от това няма ( те се зареждат с код на бг-мама), но поне да спазваме правилата.
- оправих твоите линкове , моля редактирай поста си
Виж целия пост
# 431
Денис, използвах линка, добавих кода , но и на трите продукта, които са ми в кошницата не се прилага.
И моля за препоръка на магнезий на прах за активно трениращи.
Виж целия пост
# 432
Благодаря за отговора, Денис!
Ще си редактирам поста само да знам как. Къде са тези кодове, които често споменавате и как се махат?
Виж целия пост
# 433
Здравейте! Денис, извинявай за тъпия въпрос, но преди си поръчвах California Gold Nutrition, Immune 4, Immune System Support
Скрит текст:
Сега вече не може да се поръчва до България. С какво мога да го заменя?
Приемам го ежедневно за подпомагане на ефекта от L-Tyrosine (с Хашимото съм). Тия готовите ТироХлеп, Сарита+ и прочие не ги харесвам и предпочитам да си ги пия отделно.
Виж целия пост
# 434


код 28ANNIV дава 28% намаление на
28th Anniversary Favorites
-  активен до 02.10 - 20:00 ч. н.вр.
- трябва да минавате през линка, защото е възможно не всички продукти на марката да са включени в промоцията
- ако не минавате през линка, проверявайте дали кода е активен за всеки един продукт, защото може да намали 3 продукта, но станалите 4 да не се намаляват
Това означава ли, че няма да има намаление на отделни групи продукти всеки ден/седмица  както друга година?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия