Всичко за всички гел лакове - 56 тема

  • 43 709
  • 746
# 540
Пускам и аз нещо ново от мен, за първи път правя този дизайн, но нещо не ми се получи.
Реших да си скъса ноктите, и да ги оформя овал за първи път. Гледах няколко клипчета, но нещо или не можах да се направя като хората, или не е за моите широки, трапецовидни нокти.
Иначе не знам дали сте поръчвали неща за нокти от тему, аз последно си взех една фреза за 1-2 лв, тъй като трябваше да достигна някаква сума. Онзи ден дойде и я пробвах, страшно груба е. Направо все едно съм взела флекса на ММ, обаче е идеална - тъй като ползвам гел, а не база, го сваля с 1-2 минавания.
Виж целия пост
# 541
На мен много ми харесват, може би ако беше розов брокат, или нещо златисто, щеше да ти хареса повече.
Виж целия пост
# 542
Момичета, има ли топ с деликатен блясък на Коди или ДНК’а?
Аз днес свалях гел лак цели 3 часа. Много ми е мъчна тази процедура. Направих си ноктите на вестник, добре че после се пооправиха след лакиране. С водещата ръка еди- дойди, но с другата…
И аз поръчах червената база 003, даже и 005, много ми хареса как стои на Butterfly_ 🦋.
Виж целия пост
# 543
Butterfly, направо приказен маникюр, точно както си го описала (разказала)!
Hatersgonnahate, маникюрът ти като форма мен ми харесва, просто това брокатено червено до кутикулите никак не ми допада, отдалеч изглежда все едно си си разкървавила кожите, а всъщност те са перфектно изчистени и без следи от нараняване.
Klavi, твоят маникюр е много красив!
Виж целия пост
# 544
Хайде и от мен едно червено, явно това ще е цвета на септември!😊
Аз се влюбих в тази база още като я поръчах преди 3 седмици и нямах търпение да дойде време за смяна на лака. Такава плътност, такава лекота на работа. Очарована е меко казано. Препоръчвам ви я с две ръце и два крака.

Определено красив маникюр (цвят, изпълнение) на показалец и среден пръсти.
Виж целия пост
# 545
Той броката е кафяв, на мен ми изглежда все едно съм копала в градината и не съм си измила ръцете. Добре, че не го сложих в свободния край както бях решила, че щеше да е приказно. ММ даже ме пита защо не съм си довършила маникюра Simple Smile)) ще го сменям след няколко дни явно.
Виж целия пост
# 546

На живо е по-ярък, снимката излиза бледа.
Изцяло Коди + топ Blitz на Jana nails, който ми стана много любим.
Виж целия пост
# 547
Хубаво е да имаш личен маникюрист, та макар и тя да е на 15 години! Това сътвори дъщеря ми за мен, има още какво да се желае, но ... все пак си ги харесвам
Виж целия пост
# 548
Моята вълна днес е нюд Simple Smile



И с декорация...
Виж целия пост
# 549
Момичета, страхотни маникюри! Аз идвам с въпрос - как най-лесно да смеся два цвята? Имам една малка плочка, където някога си капвам някой цвят, но за лакиране да две ръце не знам дали е удачно. Опасявам се, че ще попадне прах и няма да стане. Идеята ми е да смеся два цвята, за да получа така нашумелият "бургунди". Ако нанеса от двата по един слой един върху друг, мисля, че няма да стане, защото са много плътни. Някакви идеи 🤔
Виж целия пост
# 550
Аз смесвам в glass dappen dish, имам в  тъмно синьо покривам го с тъмна хартия

Виж целия пост
# 551
Аз както обикновено нямах време и намаьах нещо  колкото да не съм с голи нокти. Изненадващо ми хареса много. Иначе скъсих до дъно, че на работа не ми е удобно с дълги нокти.
Виж целия пост
# 552
Аз смесвам в glass dappen dish, имам в  тъмно синьо покривам го с тъмна хартия


Аз имам подобно - чашката за ракия на мъжа ми 😂😂
Виж целия пост
# 553
Пускам и аз нещо ново от мен, за първи път правя този дизайн, но нещо не ми се получи.
Реших да си скъса ноктите, и да ги оформя овал за първи път. Гледах няколко клипчета, но нещо или не можах да се направя като хората, или не е за моите широки, трапецовидни нокти.
Иначе не знам дали сте поръчвали неща за нокти от тему, аз последно си взех една фреза за 1-2 лв, тъй като трябваше да достигна някаква сума. Онзи ден дойде и я пробвах, страшно груба е. Направо все едно съм взела флекса на ММ, обаче е идеална - тъй като ползвам гел, а не база, го сваля с 1-2 минавания.
Според мен преливката не се е получила добре. Прекалено е рязка границата между двата цвята.
Труден е този вид маникюр определено. Пробвала съм се и аз няколко пъти, не ми се получава...
Виж целия пост
# 554
Много ми хареса формата.
И явно имаш сигурна ръка. Браво.
За цветовете съм съгласна с Лолита.
Желания ефект някак бяга. Мисля, че тъмния цвят е причината. На пръв поглед изглежда, сякаш кожичките/cutuculs са разранени, а това определено не е така, просто тъмния цвят играе голяма роля.
Непремено опитай и с по-светлъл тон.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия