Магазини Sinsay - тема 9

  • 51 997
  • 743
# 525
Мислех, че е и за двете.
Виж целия пост
# 526
Като гледам, не е. Имах две поръчки края на септември , в двете дойде картонче с код, абсолютно еднакви са картончетата и кодовете заедно с твоето.
Нямам път скоро към някой мол да пробвам на практика, но за онлайн поръчка със сигурност не става.
Виж целия пост
# 527
И на мен ми пратиха код за -7лв и специално го четох става ли за он лайн поръчки и май не става, само в магазин при покупки над 45лв.
Виж целия пост
# 528
Ще опитам. И без това сигурно ще трябва да купувам още завеси. Но в магазина сигурно ще има различни неща.
Как става - взимат талончето при пазаруване и следващият път ползвам друго?
Виж целия пост
# 529
Впечатления от тези пуловери?

Виж целия пост
# 530
Този в ляво, с черешките, го загледах в магазина. На живо е като развлечен, плетен на две куки пуловер. Материята не е стегната като на снимката.
Виж целия пост
# 531
Здравейте,
При връщане в магазин дават ли някакъв документ, че са върнати артикулите или отбелязват ли по някакъв начин?
Виж целия пост
# 532
Ако връщаш нещо от онлайн поръчка, получаваш мейл за продуктите.
Виж целия пост
# 533
Този в ляво, с черешките, го загледах в магазина. На живо е като развлечен, плетен на две куки пуловер. Материята не е стегната като на снимката.

Ах, жалко. Изглежда толкова сладко
Виж целия пост
# 534
Ако връщаш нещо от онлайн поръчка, получаваш мейл за продуктите.

Да. От онлайн поръчка.
Веднага като ги върна или след известно време?
Виж целия пост
# 535
Веднага е. Като връщам, на касата искат номер на поръчка и маркират върнатите продукти. Получавам имейл за връщането още преди да съм стигнала изхода на магазина.
Видя ли да не е отишъл мейлът в спам? Или не са маркирали нещата?
Виж целия пост
# 536
Благодаря много!
Ясно.
Днес или утре ще ги връщам.
Досега съм връщала по куриер, но този път нямам възможност да чакам куриер вкъщи и затова в магазин.
Исках да знам предварително как е относно документите, за да няма изненади.
Имах доста неприятна ситуация с Еконт и АЮ и само една случайно запазена бележка от Еконт ми разреши ситуацията. А не беше малка сума.
Виж целия пост
# 537
Има ли някой от това яке?

https://www.sinsay.com/bg/bg/yake-5486c-99x

Интересува ме дали е по-широчко или не?
Виж целия пост
# 538
Не откривам как да оставя отзив за продукт. Поръчах две дамски долнища, които се заваляха на първото обличане!
Виж целия пост
# 539
Не откривам как да оставя отзив за продукт. Поръчах две дамски долнища, които се заваляха на първото обличане!

Аз получавам имейл след определено време.
Като цъкнеш на линка от имейла, се отваря форма за попълване на отзив.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия