Още малко нерви и дебати до най-добрите РЕЗУЛТАТИ! - Седмокласна 30.06.-07.07.2024

  • 141 784
  • 2 225
# 570
Диян Стаматов, директорът на 119-то СУ, София, е пуснал това



За миналата година за България съответно са били 55,04 за БЕЛ и 35,29 за МАТ.
За София са били 66,06 за БЕЛ и 38,91 за МАТ.
Виж целия пост
# 571
Здравейте , момичета !
Знам , че може би не е тук подходящото място , но моля за вашата помощ.
Ситуацията е следната , влизаме за проверка на резултати в МОН и виждаме :
БЕЛ-68.50 Т.
МАТ.-57 Т.
Малко по-късно решавам да вляза от друго устройство(мобилен телефон) и виждам, че точките по Бел са се променили на 46.5 , а по МАТ едва 5т. .. 
Веднага сигнализирах към МОН , изпратих им и снимки на първоначалните резултати.
Евентуално дали бих могла да поискам преразглеждане на изпитите и всъщност какви по нататъшни действия бих могла да предприема, защото всичко това ми се струва неадекватно и нелепо.
Виж целия пост
# 572
Естествено че може да искате да видите работата. Ако действително има такова огромно ощетяване, би трябвало да може да се се преразгледа.
Виж целия пост
# 573
Преразглеждане - не, но може да отидете да видите работата дали това е на вашето дете и дали са пренесени правилно...
Виж целия пост
# 574
Какво имате предвид под "+6 точки" - на всеки от изпитите или общо 6 точки при пресмятане на бала?

От сатистиката на Дидева би трябвало да следва, че баловете за СФ ще са с около 6 т по-високи тази година /+8 т. по мат и -2 по бел/
https://dideva.alle.bg/p/%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%82%D0%B8%D1%81%D1 … D0%B0%D1%81-2024/
Btw тя от къде взема изходни данни след като все още нямаме официална статистика за СФ
Виж целия пост
# 575
Хоуп, това са средни резултати, но те не се отрязавт директно във всички диапазони еднакво. Различно ще е движението на бала в различните диапазони.
Виж целия пост
# 576
Хоуп, това са средни резултати, но те не се отрязавт директно във всички диапазони еднакво. Различно ще е движението на бала в различните диапазони.

И аз очаквам прогнозен бал за НПМГ биология и биология и химия ..
Виж целия пост
# 577
БАЛ = 2БЕЛ+2МАТ+100

Момчета София




Момичета София




[Добавих] след малко ще добавя за момичета
ето във файла ги правя
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1y54it9-xKo9-rkhhV_X0XXWW … /edit?usp=sharing
малко съм бавна с google sheets не съм правила графики досега, извинявайте

Който иска може да си свали файла или да си го копира
Виж целия пост
# 578
Аз имам специален казус. Детето ми кандидатства и в Национално училище за изящни изкуства София /училище, което е към Министерство на култура/като записването там при прием е по - рано от обявяването на резултатите от второ класиране на "нормалните" училища. По - желан от нас, обаче, е приемът в регулярна гимназия. Как трябва да постъпя?? Да го запиша в това училище при прием, а ако на второ класиране ни класират в желаната паралелка в гимназия тук да го отпиша? Възможно ли е? Направо съм в шах.

Ивка, отговорът е да - можете да запишете детето в НУИИ и ако след излизане на класирането към МОН сте в по-желано училище - да изтеглите документите от НУИИ и да се запишете в МОН-ското.
Имаме си и група за каниддатстващите с рисуване: https://www.bg-mamma.com/?topic=1642040
Виж целия пост
# 579
Хоуп, това са средни резултати, но те не се отрязавт директно във всички диапазони еднакво. Различно ще е движението на бала в различните диапазони.

И аз очаквам прогнозен бал за НПМГ биология и биология и химия ..
Няма как да се направи прогноза за тези паралелки. Не разполагаме с необходимите данни.
Виж целия пост
# 580
Здравейте
На кой имейл сигнализирахте мон
Здравейте , момичета !
Знам , че може би не е тук подходящото място , но моля за вашата помощ.
Ситуацията е следната , влизаме за проверка на резултати в МОН и виждаме :
БЕЛ-68.50 Т.
МАТ.-57 Т.
Малко по-късно решавам да вляза от друго устройство(мобилен телефон) и виждам, че точките по Бел са се променили на 46.5 , а по МАТ едва 5т. .. 
Веднага сигнализирах към МОН , изпратих им и снимки на първоначалните резултати.
Евентуално дали бих могла да поискам преразглеждане на изпитите и всъщност какви по нататъшни действия бих могла да предприема, защото всичко това ми се струва неадекватно и нелепо.
Виж целия пост
# 581
Може би трябваше да има и оценки от бел и мат от свидетелството. Не всички са със 100 от там. За таблиците
Виж целия пост
# 582
РУО София садистично качват всякакви глупости, но не и статистиката на сайта си. Мен лично вече ме побъркаха, мисията им е успешна. Вече да я качват, моля. Писах им и аз.
Виж целия пост
# 583
Tisisat, сърдечно благодаря! Hug
Виж целия пост
# 584
stassyjud
Първо звъннах на пресцентър    
тел.: 02 9217 744
От там ме препратиха към дирекция (мисля) и ми казаха да изпратя снимките от първите резултати на press_mon@mon.bg и така направих , все още нямам отговор от тях , но предполагам вече утре ще ми върнат някакъв отговор, ако изобщо го направят де
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия