Още малко нерви и дебати до най-добрите РЕЗУЛТАТИ! - Седмокласна 30.06.-07.07.2024

  • 141 786
  • 2 225
# 1 110
9 ФЕГ в София е добре откъм кенефи.
Виж целия пост
# 1 111
Някоя добра душа може ли да пусне инфото от Санака за прогнозните балове в София. Мерси много!
Питах и в другата тема  за отзив за 19-то, за паралелката с немски и шведски, но ако тук получа инфо, също ще съм много благодарна!
Виж целия пост
# 1 112
Знаят ли се вече резултатите на СМГ от НВО-то?
Виж целия пост
# 1 113
Jenap, съжалявам искрено за детето. По математика или по БЕЛ беше? И моите деца завършиха до седми клас това училище. На големия 6 по бел от училище ми беше по-ценна от близо сто точки по математика на НВО. Такова усилие за тази 6 беше, а имаше отличен резултат по БЕЛ на НВО. И малкият ми син беше между 5 и 6 и до последно треперих, класните обърнаха нещата там. Не знам какво да кажа, бих се чувствала ужасно на твое място, защото съм сигурна, че детето ти знае за 6. Фатални ли са тези 11 точки за вас? Какво му е първото желание?

По МАТ беше. Такива са тук, а после ще се хвалят И с неговия резултат колко са им високи резултатите на НВО. А нямат никаква, никаква заслуга за тези резултати.
Въпреки че познавам училището добре и бях предупредена, че така си правят, го оставих там, за да ни е по-близо и лесно. Голяма грешка.
Фатално ще е за него, да. Няма да му стигне бала за там, където иска най-много.
Но ще търсим позитиви. Той е разумно дете и ще разбере. Още даже и не знае, защото е на лагер и събирам сили да му съобщя присъдата.
Виж целия пост
# 1 114
За Варненци- извадете статистиката за успеваемост от 2023 г. и вижте на 2-ро класиране минималния бал за всяка паралелка, която целите. Ако мин.год. мин.бал за Х паралелка е бил 440, извадете 100 т. и разделете на 2, за да получите сумата от точки. Например 440-100= 340,  340/2=170 т. Намирате в статистиката от 2023 г. колко деца са били с 170 т.и над 170 т., примерно 200 деца.
Отивате в статистиката от 2024 и виждате, че вашето дете със съответните си точки е на 180- та позиция, което означава, че ще влезе в съотв.паралелка.
И обратно- Ако детето ви е на 700 позиция, няма как да бъде приет.
С две думи не се интересувате с колко ще се вдигне бала общо, а само колко деца са пред вашето и сравнявате позицията му с позицията на последно приетия /минимален бал/ 2023 г.
Виж целия пост
# 1 115
Jenap, недей. Пишете си това първо желание, не се отказвайте. Може и да има късмет, нищо не е решено още.
Виж целия пост
# 1 116
Някоя добра душа може ли да пусне инфото от Санака за прогнозните балове в София. Мерси много!
Питах и в другата тема  за отзив за 19-то, за паралелката с немски и шведски, но ако тук получа инфо, също ще съм много благодарна!
Запазих я само за момчетата:
Прогнозни минимални балове на 2. класиране:
2024 момчета   
ПАРАЛЕЛКА   Прогнозен БАЛ
НЕГ                    459
164 - ИЕ/АЕ           465
164 - ИЕ/Ит           459
164 - ИЕ/ФЕ          452,5
164 - ИЕ/Пр           453,5
ФЕГ – ФЕ/АЕ   429
ФЕГ – ФЕ/ИЕ   425,5
ФЕГ – ФЕ/НЕ   429
ФЕГ – ФЕ/ЛЕ   425
1АЕГ- АЕ/ИЕ   445,5
1АЕГ- АЕ/НЕ   447
1АЕГ- АЕ/РЕ   435,5
1АЕГ- АЕ/ФЕ   436,5
1АЕГ- Пр.           442
2 АЕГ – АЕ/ИЕ   442,5
2АЕГ – АЕ/НЕ   444
2АЕГ - РЕ           441
73-то – НЕ/АЕ   457
73-то – НЕ/ФЕ   450,5
73-то – НЕ/РЕ   444
22-ро ИЕ/АЕ   435
22-ро АЕ/ИЕ   425
22-ро АЕ/НЕ   425,5
22-ро Пр. науки   428
35-то НЕ/РЕ/М   422
35-то НЕ/РЕ/БЕЛ    441
35-то ФЕ/РЕ/М       411
35-то ФЕ/РЕ/БЗО   424
35-то – Пр. науки   403
31-во ИЕ              428
31-во АЕ            423
31-во НЕ           425
31-во МАТ           402
32-ро АЕ/ИЕ   411,5
32-ро АЕ/НЕ   417,5
32-ро АЕ/ФЕ   402,5
32-ро АЕ/РЕ           397
32-ро - СХН            424
32-ро – Пр. науки   425
133-то - РЕ               380
133-то - АЕ              417
133-то - ФЕ              393

За 19. чух много добри отзиви за атмосферата в училището ката цяло, имат много ангажирана директорка. Специално за паралелката не мога да помогна, съжалявам.
Виж целия пост
# 1 117
9 ФЕГ в София е добре откъм кенефи.

За който е ходил днес да си гледа работата по БЕЛ, сградният фонд рязко се включва при избора на училище. И моето дете беше потресено. А имаше табели, че сградата е възстановена с европейски средства. Беше шок и ужас! Не вярвах, че има такива училища. И кой малоумник ще изпрати там хората тези дни, за да може после да се обсъди в детайли?
Виж целия пост
# 1 118
И синът ми беше потресен от сградата. И от двора.
Виж целия пост
# 1 119
За тези, които са гледали работите вече, пускат ли само родители без деца, че нямам налично в момента.
Преди години ходих сама за дъщеря ми, но сега мернах някъде, че трябвало и детето да присъства.
Да знам предварително, че да не се разкарвам напразно до мизерния сграден фонд.
Виж целия пост
# 1 120
За тези, които са гледали работите вече, пускат ли само родители без деца, че нямам налично в момента.
Преди години ходих сама за дъщеря ми, но сега мернах някъде, че трябвало и детето да присъства.
Да знам предварително, че да не се разкарвам напразно до мизерния сграден фонд.

Трябва дете. Не гледат лични карти. Мога да услужа с момиче.

Със Санака сме писали заедно. При нас нямаше само родители.  Защо не се обадиш в РУО да попиташ? Ако не става, все ще намерим едно дете.
Виж целия пост
# 1 121
Аз бях с него по БЕЛ, но май мернах и самотни родители. Хората са учтиви, ако носиш служебната бележка, едва ли ще ти откажат.
Виж целия пост
# 1 122
Недейте, че утре ще гръмне в новините - в бг мама предлагат деца под наем Joy
Виж целия пост
# 1 123
9 ФЕГ в София е добре откъм кенефи.

НПМГ също по тази част е отличник. Децата бяха впечатлени първо от тоалетните всъщност - нови, чисти, сапун, тоалетна хартия, огромно огледало в дамската.

Резултатите на първия випуск седмокласници в НПМГ:

НВО БЕЛ – 87,32 точки

НВО МАТ – 94,52 точки
Виж целия пост
# 1 124
Недейте, че утре ще гръмне в новините - в бг мама предлагат деца под наем Joy

Аз съм добър човек. Няма да взимам наем.

Да знаете, че в Испанската не знаят какво е тоалетна хартия. Даже получиха мейл от зам. директор с тема "Как се използва обществена тоалетна" Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия