Плам пламти! Котел бълбукай! Адска смес мехури пукай! Юлска вещерска и... (да разхлади най-сетне!)

  • 95 885
  • 2 723
# 465
Бър, съболезнования! Голямо гуш!
Виж целия пост
# 466
Бър, съболезнования! Мир на праха и!
Виж целия пост
# 467
Съболезнования и от мен, да е светъл пътят ѝ!
Виж целия пост
# 468
Бър, Hug
Съболезнования!
Виж целия пост
# 469
Ех,Бърълче, мила,толкова съжалявам! Прегръщам те силно! Heart
Виж целия пост
# 470
Бър, съболезнования! Светъл да е пътят й! На теб кураж и сили! Прегръдка  и от мен ❤️
Виж целия пост
# 471
Съжалявам, Бър! Да почива в мир!
На теб сили и прегръдки.
Виж целия пост
# 472
Съболезнования, Бър. Прегръщам те.
Виж целия пост
# 473
Съболезнования, Бър .
Виж целия пост
# 474
Моите съболезнования, Бър! Да е светъл пътят й !
  Тук сме!
  Бюти, ще мине Т , време трябва.Ако дава, направи компрес на гърлото с извара. И пак да ти кажа, щом мама е спокойна, и ти се успокой.От опит знам, че ако нещо ме тревожи, когато ми оставят внучката, предпочитам да им кажа. Ако съм спокойна,показвам им, за да са спокойни и те. Ще мине .
   Фил, как са твоите юнаци?
Виж целия пост
# 475
Бър, от вчера мислих за теб и за това, че нямах думи да ти кажа колко ти съчувствам.
Да почива в мир. Гуш.
Виж целия пост
# 476
Бърчо, съжалявам. Изказвам ти искрените ми съболезнования. И много, много ти съчувствам.

Иска ми се да кажа нещо мило и превързващо раната на теб и на Кло, но не мога. Още не съм открила кои думи имат тази сила. Тази раздяла е много тежка. Много болезнена. Единственото, което ме държи е, че знам, че татко не би искал да страдам за него, а да се радвам на живота.
Виж целия пост
# 477
Съгласна съм с Фил - нашите починали близки биха искали да гребем от живота. Мен това ме вдигна. Както и мисълта, че мама вече не я боли. И не, че периодично няма да имаме периоди, в които скръбта отново ни връхлита изневиделица, но е важно да си пазим сламката, която ни вдига всеки път. И да ги пазим живи в спомените си. Това, че ги е имало до нас е привилегия, на която сме се радвали. Време е ние да бъдем адекватна опора и привилегия за нашите деца.
Виж целия пост
# 478
Панди Heart
Виж целия пост
# 479
Бъръл, съболезнования! Сили и кураж ти желая и ти изпращам прегръдки и положителни мисли!
Както и на всички, преминали и преминаващи през този смазващ етап от живота! Heart
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия