Плам пламти! Котел бълбукай! Адска смес мехури пукай! Юлска вещерска и... (да разхлади най-сетне!)

  • 95 886
  • 2 723
# 480
Съжалявам, Бър, много съжалявам. Съболезнования.
Виж целия пост
# 481
Момичета, трябва ми помощ за граждански договор, моля ви, ако някой е наясно и има възможност и желание за въпрос, да ми пише. Благодаря
Виж целия пост
# 482
Бър мойте съболезнования ! Светъл път на душата и !
Виж целия пост
# 483
Бър, моите съболезнования. Много съжалявам за загубата ви. Да бъде светъл пътя на душата и там горе!
На теб ти пожелавам сила, че през много изпитания ти се наложи да минеш в последно време. Когато чувстваш - дай воля на емоциите си, когато ти се пише - пиши тук, но не задържай в себе си. Знай, че винаги ще има хора които ще те подкрепят. В такива моменто човек трябва да бъде силен. Много е трудно, но трябва да се продължи напред.
Близките за нас хора са винаги във сърцата ни, независимо от времето и пространството!
 
Виж целия пост
# 484
Искрени съболезнования, Бър!
Светъл да е пътят ѝ.
Виж целия пост
# 485
Съболезнования, Бър!
Светъл да е пътят ѝ.
Виж целия пост
# 486
Отивам на зъбар Sad Стиснете едни шалчета да свършва бързо Cry
Виж целия пост
# 487
Ще мине.
Аз съм сряда, вероятно ще ми вади зъб.
Виж целия пост
# 488
И при мен ще е вадене.Присти няма какво друго да се направи с този зъб.
Виж целия пост
# 489
Стискам палци. И аз трябва да ходя на дълбоко почистване.
Виж целия пост
# 490
Бър, съболезнования и от мен. Светло да е на душата ѝ! Прегръдки.
Кло, и теб те прегръщам.
Аз напоследък често сънувам тате. Като се събудя, не помня съня, но остава едно такова сладко-горчиво чувство през целия ден.
Виж целия пост
# 491
Бър, да е светъл пътят ѝ в отвъдното Hug

Бър, моите съболезнования. Много съжалявам за загубата ви. Да бъде светъл пътя на душата и там горе!
На теб ти пожелавам сила, че през много изпитания ти се наложи да минеш в последно време. Когато чувстваш - дай воля на емоциите си, когато ти се пише - пиши тук, но не задържай в себе си. Знай, че винаги ще има хора които ще те подкрепят. В такива моменто човек трябва да бъде силен. Много е трудно, но трябва да се продължи напред.
Близките за нас хора са винаги във сърцата ни, независимо от времето и пространството!
 
Подкрепям с две ръце Лан!
Споделяй, винаги сме тук, храни се по часовник, ако се налага и най-важното , гледай да имаш минимум 8-9 часа нощен сън.

Иначе става страшно Heart
Виж целия пост
# 492
Бър, съжалявам! Гушкам те силно! Мир на прахта ѝ!
Виж целия пост
# 493
Жива съм.Бая ме измъчи.Дано не се надуя,че утре съм на работа, но като гледам от сега има лек оток.Пих един оклис и сложих лед. Не питах дали дават болничен.Сега ме е яд.
Виж целия пост
# 494
Уми Зуми, ако работят с НЗОК, и са свързани с модула за издание на болничен (електронно), би трябвало да могат да ти пуснат и не е късно, със задна, за от днес. Звънни и питай.
На мен също като на Мид ще ми стиснете палците в сряда, че ми предстои кореново лечение на кътник и смяна на поне две корони. Портфейлът ми съвсем ще пропищи от предстоящия колапс.

Редакция:

Вземи си прахче Нимезил от аптеката. Едно или две и си пушка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия