Искам да кажа... (220) през ЮЛИ 2024

  • 42 645
  • 887
# 210
Добро утро!
Тит, на кой плаж сте?
Ние ще ходим на разходка из Банкя да се видим с леля ми, че е там за няколко дни. После сме замислили малко домашни занимавки ако ни останат сили.
Виж целия пост
# 211
Добро утро!
Спах днес до късно. Даже се наложи Ина да ми драска по вратата, защото й се излизаше. Другите още спят, а аз допивам кафето на спокойствие. Днес ще е хубаво времето, но ние още нямаме сили за разходка и ще си лежим на терасата.
Яна, ти как си?
Али, много е сладко бебето!
Хубава неделя на всички!
Виж целия пост
# 212
Привет!

Ние сме на вилата. Това е първото по-дълго пътуване на Гого. Справи се чудесно малкият турист. Simple Smile На час от София е, не е много пътя. Сега следва хапване, после и ние ще ядем и релакс на двора с чаша кафе.
Виж целия пост
# 213
Опънах кълки на басейна аз. Скубах, скубах трева амаа и утре е ден. Лято е 🥰
Виж целия пост
# 214
Ние се прибрахме преди малко от село с пълен багажник с плодове и зеленчуци и едно дете по-малко. Вики изяви желание да остане една седмица там за радост на нашите.
Две вечери кофти сън и днес съм със зверско главоболие цял ден. Взех хапче и ще опитам да поспя сега.

Тит, весело да му е на Калин в Барселона!

Да са честити днешните именици (Св.Неделя е)! Здрави да са!
Виж целия пост
# 215
Влюбих се!
Влюбих се в Прага Heart
Въпреки сивия ден, дъжда, 16 градуса... Мнооого красиво! Много!
Виж целия пост
# 216
Привет!!!
Оцелях....
Напрежение, пътувания, изпити....
Като имам резултат... ще се похваля...
Дано си е струвало...
Снощи бях пред паника....
Сега почивам с чаша вино....
Стискайте ми палци....
Имам нужда от промяна!
Виж целия пост
# 217
Тит,непознато ми е северното Черноморие,но ме грабна от раз!😍
Браво на малкия котак!
Боби,стискам палци всичко да си нареди, както го искаш!
И аз искам да съм при баба и дядо на вилата! 😥
Виж целия пост
# 218
Селесте, завид за домашните продукти.
Обиколих квартала, за да търся хубави домати и краставици за салата, ми не стават, ако и да пишат че са български.
Боби, отдъхни сега и се наслади на ваканцията. Промяната започва първо в нас.
Много ми е хубаво и лятно тези дни, чакам си племенниците следващата седмица, радвам се на времето и си мечтая за море.
Виж целия пост
# 219
Ети, звучиш много позитивно и щастливо!
Тити, и ти, с изключение на частта с лошите домати. Wink
Виж целия пост
# 220
Марчело;)
Ще ми купуваш риза, ама по-голям размер гледай да е, че съм дунда вече.
Виж целия пост
# 221
А бре Тути, толкоз ли няма хубави домати при вас?
Снощи от първия магазин в Елешница (на койпо пишеше пекарна и влязохме да видим и да разберем дали сутринта ще има банички, а се оказа супермаркет) взехме много вкусни домати, че и евтини бяха, по 1.50.
Уффф, искам да съм пенсионер с достатъчна пенсия, да пътуваме насам-натам.
Ама... утре - на работа, че е и бая.
Виж целия пост
# 222
Ели, в Елешница почти на всякъде и са вкусни и евтини.
Аз миналата година взех най-вкусните домати от Била. Иначе почти целогодишно караме на чери, другите, колкото и да са хубави на външен вид, на вкус принципно не са.
И аз отдавна искам да се пенсионира, ама няма Wink
Виж целия пост
# 223
Добро утро!
Тути, коректорът на телефона е виновен. Риза няма да ти купя, но още те чакам на моя територия за почерпка. Simple Smile
Днес имам малко задачи по центъра, трябва и закачакли за гардероба да купя.
Още не съм размразила фризера, а и това трябва да свърша по време на отпуската, която бавно си заминава.
Боби, много ти се радвам. Пожелавам скоро да ни се похвалиш.
Хубав ден от мен!
 
Виж целия пост
# 224
Добро утро!

И аз в клуба на младите, богати пенсионерки! Не съм създадена да работя...

Днес моят татко става на 60, да ми е жив и здрав! Довечера ще празнуваме!

Спокойна седмица,  банда!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия