Искам да кажа... (220) през ЮЛИ 2024

  • 42 645
  • 887
# 225
Добро утро!

Али, честит юбилей на тати, да е много здрав 😊. И моят догодина става на толкова.

Ще отивам аз към офиса, ама какво ще правя не е ясно. Колежката я няма и може чак септември да се завърне. Като съм покрай нея ми намира работа, ама така отдалече трудно. За утре имам да направя ДДС на една фирма и май се изчерпваме с това. Няма да я бъде така, ще изчакам сигурно да минат отпуските и ще се ориентирам някъде другаде.

Успешна седмица да имате всички 😊.
Виж целия пост
# 226
Добро утро!
Але, да е здрав, щастлив и още дълги години да посрещате рождения му ден!
Наспах се....
Не бързам за никъде....
Успех, майки на седмокласници!🍀
Късмет на бъдещите осмокласници!
В добра среда да попаднат, добри учители да имат!
Хубав ден!
Щастлива седмица!
Виж целия пост
# 227
Добро утро!
Али, честит да е татко ти! Още много години да ти е упора! Весел празник!
Късмет и от мен на бъдещите осмокласници!
Спорна и приятна седмица на всички!
Виж целия пост
# 228
Али, честит да баща ти! Още дълги години да ви събира и празнувате!
Виж целия пост
# 229
Али, честит да е татко ти.
Боби, много се кефя на хора дето учат. Аз вече не искам, за съжаление. Мързи ме.
Селесте, Калинчо си се забавлява. От днес започват репетициите, т.е има да учи текстове ( поне вчера ме изкъшка с това извинение).
Роди, това е Рибарското селище между Фичоза/Ветеран и Форест бийч. Уникален пясък. А и ходенето до там е лесно, че е гората, на сянка.
Виж целия пост
# 230
Честит да е, Али! Здрав и много щастлив!
Виж целия пост
# 231
Добро утро!
Али, здрав и щастлив да е баща ти!
Спокойна седмица на всички!
Виж целия пост
# 232
Добро утро!
Али, честит да е татко ти 🥰
И аз в отбора на учещите😁 отивам на тест по немски за определяне на нивото, от септември започвам пак с ученето😅
Хубав ден момичета🤗
Виж целия пост
# 233
Али, здрав да е баща ти и още дълги години да ви събира.
Виж целия пост
# 234
Али, жив и здрав да е татко ти!
Успешна седмица на всички!
Виж целия пост
# 235
Добър ви ден!

Але, честит да е татко ти! Здрав да е!

Тит, мина ми през ума, че не е съвсем на екскурзия детето. Успех с репетициите!

Боби, стискам здраво палците.
Виж целия пост
# 236
Али, здрав и дълголетен да е татко ти. Весел празник.
Виж целия пост
# 237
Але, да го отпразнувате подобаващо, здраве и дълголетие за баща ти!
Мари, сетих се какво е станало;)
Много е жега при теб сега, наесен ще е посещението.
Деси, успех!
Виж целия пост
# 238
Да измрънкам, че щерката не е приета в УНСС на първо класиране.
Виж целия пост
# 239
Ех, Мари, ще чакаме второ. Продължаваме да стискаме палци Flowers Four Leaf Clover
Тя другаде кандидатствала ли е?

Али, честит да е юбиляра, дълги години да ви събира!

Аз пък да се похваля - малката днес си е взела листовките. Наполовина е готова, остана кормуването.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия