Искам да кажа... (220) през ЮЛИ 2024

  • 42 645
  • 887
# 240
Много е жега при теб сега, наесен ще е посещението.
От 01-08.09 съм в Сандански, забираш ме и продължаваме към Марѝ.
Виж целия пост
# 241
Ееее, супер.
Виж целия пост
# 242
Успех на децата ни!
На моята девойка днес ѝ беше държавния изпит. Писмен-5,50
Устен-6.
Утре имат изпращане. Много положителни емоции, напрежение, адреналин. Не знам как ще се разделят Снощи е спала само два часа и то пред държавен изпит.
Виж целия пост
# 243
Руми, Стейси, браво на дъщерите ви!
Мари, дано твоето момиче има късмет на второто класиране.
Аз пия студен чай. Smiley След малко ще приспивам малкия.

Лека вечер!
Виж целия пост
# 244
Браво на умните момичета!
мари, стискам палци за второ класиране Flowers Four Leaf Clover
Аз чакам класиране в четвъртък и петък. Мечтая за спокоен уикенд.
Виж целия пост
# 245
Добро утро!

Стейси, браво на девойката!

Бъни, стискам палци!

Маре, дано на второ да стане!

Благодаря за пожеланията 🥰
Изпразнувахме го доволно и днес ще гледам на чорчик 😆

Спокоен ден, банда!
Виж целия пост
# 246
Добро утро!

Стейси, голямо браво и много успехи на момичето ти!

Бъни, стискам палци за повод за радост в края на седмицата!

Марѝ, Руми, не пускам палците, докато и при вашите девойки не се наредят нещата докрай Flowers Four Leaf Clover

Събудих се рано, викам поне да направя една баница, то пък киселото мляко свършило. Тъкмо ще изляза сега по хладното да напазарувам, че после ще имам достатъчно обикаляне по жегите по други задачи.

Хубав да е денят ви!
Виж целия пост
# 247
Добро утро!
Але,здрав да е тати и още дълго да ви събира!
Мари,на второ ще е !
Стейси, браво на девойката!
Виж целия пост
# 248
Добро утро!
Селесте,
Скрит текст:
използвам случая да предложа моя интерпретация на баница (нещо като сбирщайн от няколко рецепти).
Кора се маже с разтопено масло, върху нея се слага още една, която се маже със смес (малко кисело мляко, малко царевичен грис, газирана вода и бакпулвер), върху тази смес се наръсва с друга смес (разбъркани яйца и сирене). Навиват се на рула (всяко от по две кори) и се подреждат върху хартия за печене. Преди да се сложи във фурната баницата се реже на парчета, залива се със смес от останалите смеси (ако има такива)+ малко прясно мляко. Слагат се бучки масло и се пече.
За днес планът е почти като вчера- пазар, институция, закачалки да купя(и вчера не успях), у дома домакинстване, подреждане, готвене. Надявам се да не ме мързи и да размразя фризера. И един педикюр да отметна.
Моля, предложете нещо за мазане за напукани пети.
Хубав ден от мен!
Виж целия пост
# 249
Добро утро!
Руми, скоро да се похвалиш, че е шофьор!
Стейси, браво на дъщеря ти!
Още успехи в живота!
Мари, стискам палци на второ красиране 🍀
Притеснява ме свекървата... Кистата е отстранена, а не се храни, боли я....
Свалила е 20 кг....
Ходих вчера малко да й помагам с работата.
И друго разочарование преживях... няма дя е промяната тази година....
Но здраве да е!
Днес планът е кафе с колежки, книга....
Хубав ден!
Виж целия пост
# 250
Ходих аз на профилактични прегледи. Засега всичко е наред, само цито чакам ,но според доктора няма да има проблеми.
Мари, само на едно място ли кандидатства?
Аз пак основно съм сама- колежките в офиса са по отпуски или на обекти. Вечер като се прибера и пак съм сама.Децата ги няма,баща им се прибира към 9. Заека го мързи и ако излезе от клетката то е да се позиционира някъде на хладно.Ама това не е оплакване,де. Похвалвам се Simple Smile
Виж целия пост
# 251
Добро утро!
Стейси, браво на момичето ти! Точно така се вземат изпити. Grinning
Руми, Мари, Бъни, стискаме палците за следващия тур!
Боби, когато му е писано ще стане.
Дано при свекървата се наредят нещата и вече да й дойде апетит!
Мари, по аптеките има разни кремчета специални. Иначе и с вазелин става. Въпроса е да подхранва. Май и това зависи от захарта. Има някаква връзка.
Браво за новините, Лин!
Хубав ден на всички!
Виж целия пост
# 252

Моля, предложете нещо за мазане за напукани пети.


Маре, в ей това се кълна:


Освен, че ми прави ходилата бебешки меки ми спасява ръцете от студовата алергия. От аптеката.
Виж целия пост
# 253
Добро утро!

Бъни, стискам палци за четвъртък и петък!
Боби, дано се възстанови свекървата!
За другото - когато е писано ще стане.
Мони, Яна, как сте? Оправяте ли се?
Направих си кафе и пуснах пералня. Малкият дреме. Яде ми се мусака, но изобщо не ми се припарва до печката. В тия жеги живея основно на сирене и домати. И таратор. Това и ще обядвам по-късно. Вечерята ще я мисля после.

Хубав да е денят ви!
Виж целия пост
# 254
Мари, щитовидната проверявала ли си скоро? Пълен панел?

Руми, Стейси, браво на девойките!

На всички деца да се подредят нещата, както ги желаят 🍀 На майките им също 😁

Слушам детската глъчка от двора на градината и изобщо не ми се сяда да работя. Изключително се впечатлих - селската ни детска градина се е обзавела със солна стая 🤩

Да благодаря и тук на мила дружка от темата, която ме съпортва в неволите с Шоколадко 🤗
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия