Искам да кажа... (220) през ЮЛИ 2024

  • 42 645
  • 887
# 285
Добро утро!

Роди, здрав да е свекъра и дълго да ви посрещат.

Ем, приятно изкарване. Ако така ще помагаш с купите, ней лошо следващия път да планираш България, току виж пък станем шампиони...Joy

Янче, браво на теб!

Аз, така набързичко, че ощи си гледам чавенцата.
От вчера и Билянка е у нас и е голяма радост и игра. Единствено жегите ни морят, че гледам да не ги изкарвам навън, а и климатик  не смея да пусна, та малко е тегаво, ама пък купона върви.
Виж целия пост
# 286
Добро утро.
Почерпете се за здравето на моето раче. Става на 12. Пожелавам му да е здрав,  щастлив и успешен.
Роди, на патерица,  да е здрав свекър ти.
Ем, където и да е, ще е незабравимо.
Днес планираме плаж и вечеря с приятели.  Дано рожденникът е щастлив.
Хубав да е денят ви.
Виж целия пост
# 287
Здрав да е рожденика ти, Съни! Нека е винаги щастлив и много да е успешен! Да се сбъдне това,  което ти му желаеш!
Виж целия пост
# 288
Добро утро!

Съни,  честит рожден ден на адаша! Да е жив и здрав!

Нищо не гледахме от това европейско... Ма в 10 трудно 😆
Вчера и оня ден косихме, за довечера вече предвиждам басейн!

Ем, аз сьомга само така правя и става трепач! Весела и романтична ваканция (за последно сами!).

Спокоен ден, банда!
Виж целия пост
# 289
Добро утро!

Съни, да ти е жив и здрав! Много щастие и късмет!
Ем, приятно прекарване! И честита годишнина! Дълги години да се обичате, уважавате и пътувате до екзотични места!
Боби, както винаги страхотна снимка!

Хубав да е денят ви!
Виж целия пост
# 290
Добро утро!

Съни, честито да е момчето ти! Много здраве, късмет и сбъднати мечти му пожелавам 😊!

Ем, честита годишнина, насладете се на почивката и догодина да сте с един повече 🥰.

Трети ден не ми минава схващането, едвам се движа 😒.
Виж целия пост
# 291
Съни, здрав да е рожденикът!
Ем, честита годишнина! Весело изкарване!
Виж целия пост
# 292
Съни,да е много здрав рожденика!
Ем,честита годишнина!
Някъде по-надолу видях и минали вече рожденици -дано са получили много подаръци и усмивки с близките си хора!
Ние вече официално сме баби на две гълъбчета. Да не се сърди никоя от нас ги кръстихме Куку и Пипи
Скрит текст:
Виж целия пост
# 293
Съни, честит да е младежа! Да си изкарате незабравим ден!
Ем, честита годишнина! Да ви се сбъднат всички мечти и надежди!
Бел, ако е нерв можеш да пробваш да пиеш уримил или нещо подобно.
Свекъра снощи беше безкрайно щастлив, че най-близките му хора бяхме с него. Преди като бяха толкова далече по-трудно се получаваха нещата. Добре, че склониха да се преместят наблизо.
Виж целия пост
# 294
Добро утро!

Съни, честити 12 на момчето ти! Да е здрав, щастлив, с късмет и верни приятели!

Еми, честита годишнина! Много, много по 4 да се изненадвате приятно един друг!

Бел, много гадно така. Питай ЛЛ как да облекчиш болката.

Лин, интересно потомство Wink

Пореден горещ ден, пак ще се крием вкъщи. Вече две седмици не сме ходили на плаж, ама то май и не става, вълни, водорасли, мне, мерси съм.
Виж целия пост
# 295
Съни, честит рожденик, здрав и щастлив да е!

Ем, хубава изненада, по още по-хубав повод!

Да издам и Фонсчето, здрава и щастлива да си!


Лин, честно, предпочитам на Миднайт любимците вместо тези ... Joy
Виж целия пост
# 296
О, не, на Мид нейните няма сила на света, която да ме накара да ги предпочета пред нещо друго.

Фонс, честита да си! Здрава, щастлива, обичана и глезена да си! По-малко нерви на плантацията!
Виж целия пост
# 297
Добро утро, момичета!
Много рожденници, празненства Grinning
Роди, честит, здрав и все така щастлив да бъде свекъра Simple Smile
Съни, честито ти детенце! Здраво, усмихнато и щастливо!
Ем, наслади се на макс! Още много по 4г да празнувате, кога ще сте сами, кога не Joy Wink
Фонси, честита да си! Много щастлива, все така прекрасна!

Бубе, весело да ви е Two Hearts
Виж целия пост
# 298
Съни, честит да е рожденика! Здрав и късметлия!
Роди, честит да е и свекъра ти!
Фонс, здрава, обичана и щастлива бъди!
Ем, весела ваканция!
Аз се успах и сега се оправям на тагъдък за работа.
Хубав ден на всички!
Виж целия пост
# 299
Фонс, честита да си!
Бъди винаги обгрижвана, обичана и окрилена! Blue Heart
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия