Искам да кажа... (220) през ЮЛИ 2024

  • 42 645
  • 887
# 300
Фонс, честита да си! Здрава, щастлива и обичана!
Виж целия пост
# 301
Фонс, здрава,  щастлива,  спокойна бъди.
Ем, още много по 4 в любов и разбирателство да посрещате годишнините си.
Виж целия пост
# 302
Много благодаря от името на двама ни за хубавите пожелания.
Съни, да е жив и здрав. Запомнила съм го като страшен романтик, затова му пожелавам бушуващите хормони на юношеството да не убият романтичната му страна.
Честит рожден ден, Фонс! Да си здрава, да покориш още много върхове (буквално и преносно) и всичките ти идеи да се случват с лекота!
Бубе, за тази цел все пак първо трябва да успеят да се класират за някой голям футболен форум. Joy
Ни на Лин, ни на Мид любимците искам, колкото по-далеч от мен толкова по-добре. Grinning
Виж целия пост
# 303
Здрави и честити да сте всички! 🍀
Ем,още много по 4 !🍀

Жега,жега голяма е,добре поне,че има и вятър!😂
Виж целия пост
# 304
Съни, да ти е жив и здрав! Много щасти, късмет и безгрижие!
Fonce, честито, здрава, щастлива и красива!
Виж целия пост
# 305
Да са здрави и честити всички, които днес празнуват!
Почивният ми ден е, отметнах пазар и разходката на рошльо. Сега съм планирала малко почистване и готвене. И толкова.
Хубав ден да имате!
Виж целия пост
# 306
Фонс, честита да си, прекраснице! От здраве да не се оттървеш и много любов и разбирателство!
Виж целия пост
# 307
Ем, пропуснах да честитя. Още много по 4 в любов и разбирателство.

Фонсче, да си здрава, щастлива, обичана и ценена! Весел празник!
Виж целия пост
# 308
Съни, здраво, щастливо и с късмет в живота да е порасналото ти момче ura .

Фонс, здраве, обич и живот изпълнен със спокойствие и приятни мигове с обичани хора smile3525 .

Ем, диамантена годишнина заобиколени от деца, внуци и правнуци да празнувате заедно cheers . Наслади се на изненадата на макс.

Поздрави и за всички останали имали повод за празнувне в последните дни.

И аз като Бубето съм дежурна, та хич не ми е скучно. Само тази жега да не ме мори толкова sweating  , ама няма как, налага се да се справям Sweat Smile.
Виж целия пост
# 309
Фонс, честито и от мен! Да си много здрава, щастлива, обичана и ценена 💕!
Виж целия пост
# 310
Честит рожден ден на момчето на Съни! Да е здраво, успешно и добро дете преди тийн периода!
Честита да е Фонсе! Най- вече здраве на нея, близките и любимците! Да си намери колега за чудо и приказ!
Ем, горчиво! Това, което сама си пожела да го бъде! Оооо и задължително да повлечеш крак и за други в темата! Забавлявайте се на макс!
Щерката е приета в Благоевград, дори и работа си е намерила. От това ме беше страх, признавам си.
Първи ден след отпуска съм и с нетърпение чакам да приключа работния ден.
Виж целия пост
# 311
Мари, честито, записа ли се или ще чакаме онова второ класиране Grinning
Каква специалност?
Виж целия пост
# 312
Руми, още не е записана, но мисля, че ще избере Благоевград заради любовта. Приета е на първо желание - начална и предучилищна педагогика с чужд език. Май ще чакаме и второ класиране за Унсс. Не знам, честно.
Виж целия пост
# 313
Синът е приет в СУ право. Утре чакам класиране за седмокласничката Smiley
Виж целия пост
# 314
Честито, Бъни! Да повлече крак и на сестра си! Сега се усетих всъщност ти каква тежка година си имала с двама кандидатстващи.

Марѝ, честито и на вас! Ще държим палците обаче, щом не е много сигурна работата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия