Искам да кажа... (220) през ЮЛИ 2024

  • 42 646
  • 887
# 540
Аз чакам ММ и отиваме до село да прибираме малката,че е с повръщане и Т. Последно е повръщала сутринта към 9, но е взела да вдига и Т. Сестра и ми пуска сведения по вайбъра на всеки кръгъл час
Виж целия пост
# 541
Бързо оздравяване на малката! Кака ѝ да не закачи нищо!
Виж целия пост
# 542
Лин, бързо да й минава.
На Мони и син да се наредят нещата.
Тути, как е Монката?
Буб, здрава да е бебешорката и всички дечица!
И аз не съм готвила отдавна. Нали се пробвах в една кухня да работя, 2 седмици ми се сгади от чорби, супи, манджи... 😂 Хапват ми се картофени кюфтета, мусака, пълнени чушки, но няма сила на света, която да ме накара да пусна фурната. Основно сме на риба, скара, картофки, таратор и салати. 😁
Виж целия пост
# 543
Аз карам един ден диня, един ден таратор.
Само за ММ мисля някакво ядене  за бързо. Днес му правих кренвирши с кашкавал, вчера си купи дюнер. Ей такива -никакви
Виж целия пост
# 544
Затвориха Лидл-а в нашия град, че ще му правят ремонт и сега няма откъде да купувам кренвирши. 80% от пазара ми е от този магазин, добре че е лято и не готвя много, много;)
Ени, супер е, днес стъпва по-добре, а за утре организираме парти за рожден ден. Кога минаха 16 години, ех.

Лина, да оздравява девойката!
Виж целия пост
# 545
Ени, честита награда от играта.
По-често да се разписваш. 😗
Разходихме се ние с роднините по центъра. Племенника видя НДК и метрото. Доволен е.
Виж целия пост
# 546
Ееее, Тути, верно ли? Честита да е Монката! Да е здрава, щастлива, уверена и винаги усмихната! Хубаво парти да се получи!
Лина, бързо оздравяване на малката.
Добро утро!
При нас има развитие на студенстката драма. Вече е записана да учи в два университета. Мъките ми продължават. Рачешкото си казва думата, ей....
Виж целия пост
# 547
Добро утро!

Тути, честита да е девойката и да се сбъдне всичко, което ти и пожелаеш! Да е здрава и с късмет и да постига мечтите си с лекота! Много се радвам за добрите новини!

Лина, дано е нещо лекичко и да мине бързо!

И аз съм от неготвещите, откакто ги няма децата, но ММ мята по нещо на фраера, че той не може така само на салати и таратор. Ми да се оправя, голям човек е!
Виж целия пост
# 548
Добро утро.
Честита да е Монката. Здрава,  щастлива,  успешна и усмихната.
Мари, ще се оправи Вася.
И аз не готвя, всяка вечер съм на спорт, няма кога.
Честит ни петък.  Хубав да е.
Виж целия пост
# 549
Добро утро!

Тути, честита да е Монката! Да е много здрава!

Аз по принцип не готвя, та не мога да ползвам жегите като оправдание 😁

Днес при нас е облачно, дано да завали!
Виж целия пост
# 550
Добро утро!

Тути, честита да е Монката! Много здрава, щастлива и разумна да е 💕! Партито да мине весело 😊.

Съни, евала за спорта!
Лепнат за нашия вход вдигат модерен фитнес, може и да се запиша на нещо групово, като го отворят 😃.

И аз от отбора на по-малко готвещите. Гледам все пак да има нещо, заради детето. Успокоявам се, че в яслата има супи всеки ден и не е проблем вечер да е сухо 😃.

И при нас е облачно, дано наистина не е страшна жега днес.

Хубав петък да имате!
Виж целия пост
# 551
Монката да бъде здрава, щастлива, разумна и с много късмет и успехи!
Виж целия пост
# 552
Добро утро!
Тути, честита да е Монката! Здрава и щастлива и да сбъдва мечтите си!
Лина, да се оправя бързо малката!
Аз пак не спах добре и сега ме боли главата...
Хубав ден на всички!
Виж целия пост
# 553
Тути, честита да е Монката! Здрава, щастлива и много успехи!
Виж целия пост
# 554
Честита да е Монката! Най-запомнящото парти да се получи!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия