Искам да кажа... (220) през ЮЛИ 2024

  • 42 645
  • 887
# 555
Добро утро!

Тути, да ти е живо и здраво момичето! Весело изкарване!
Виж целия пост
# 556
Добро утро!

Честити 16 на Монката! Да е здрава, щастлива, успешна и с късмет! Весело да ѝ е партито!

Лин, как е днес болната?
Виж целия пост
# 557
Благодаря момичета, ще ѝ предам всички благопожелания. Да ви се връщат!
Виж целия пост
# 558
tuty, здрава, щастлива и с късмет в живота да е младата ви госпожица newsm59. Весел празник newsm18.

Лин, да се оправя бързо и твоето момиченце. Този вирус уж бързо минава. Нашата кака го пребори за един ден.

Жега-не жега, готвя. С двама големи мъже само салата не минава, а и малчуганите като са тук и техните се включват, та.... eat.

Спокоен ден и дано завали малко, че е страшно.
Виж целия пост
# 559
Честита да е Монката 🥳 Здрава, усмихната, обичана 🍀

Лина, да се оправя бързо девойката!

Съни, браво! С батут се обзаведох и ходя да скачам в почивките 😁

Неочакван закъснял подарък получих от ММ за РД. Преди време четох книга за богомилите и мн харесах символа им. Поръчал да ми го направят на колие 😊
Виж целия пост
# 560
Честит рожден ден на Мони! Да е много здрава!
Нищо и няма на болната!Сега ме кандърдисва да ходим на МОЛ, утре. Цял преди обяд е на вайбъра със сестра си. Ако са заедно се надпреварват да ми се оплакат коя е по-гадна и коя,колко повече мрази другата Simple Smile
Селесте,  така и така минавам...запазих ви първия ред
Виж целия пост
# 561
Бъни, имате ли мърдане в класирането?
Фонсче, можеш да покажеш нагледно бижуто. Досега май не съм виждала такова. Супер идея на ТМ. Браво!
Виж целия пост
# 562
Фонс, за преплетените елипси ли става на въпрос?
Виж целия пост
# 563
Здраве и късмет за рожденичката на tuty! Спокойно и безгрижно юношеството!

И моят мъж е рожденик днес! Чакаме го да се прибере да реши, от кое меню ще поръчваме - след вчерашната загори тенджера ми няма особено доверие 😂 Не се оплаквам 🤭

Не разбрах бургазлийки на какъв концерт ще ходя, но през септември Пловдивска опера ще ви гостува с мюзикъла Исус Христос - Владо Михайлов - Юда (много добър), Керана - Мария Магдалена, Никеца - Исус - препоръчвам горещо.
Виж целия пост
# 564
Не разбрах бургазлийки на какъв концерт ще ходя, но през септември Пловдивска опера ще ви гостува с мюзикъла Исус Христос - Владо Михайлов - Юда (много добър), Керана - Мария Магдалена, Никеца - Исус - препоръчвам горещо.
Знаем! Даже и някои от нас ще ходим Wink
Концерт има при нас на телевизия The voice

ride, да ти е честит рожденика!
Виж целия пост
# 565
Рир, тя Лин се уреди вече с билет за този концерт.

Иначе аз отивам с три броя тийнки на концерт на радио Дъ войс. В автобуса има още 250 нагласени девойки и наресали перчемите младежи, тръгнали натам.
Виж целия пост
# 566
Рир, честит да е и твоя рожденик! 🍀

2в1, да, за тях, инволюцията и еволюцията, мъжката и женската енергия.

Приятно на бургазлийки!
Виж целия пост
# 567
Рир, честит да е рожденика! Здраве и късмет да има! Весел празник!
Виж целия пост
# 568
Рир, честит да е рожденикът! Здрав и щастлив да е!
Виж целия пост
# 569
Тути, здрава и успешна да е рожденичката! И по-малко да те ядосва 😀
Рир, да ти е здрав мъжа и да те глези.
Ние отиваме на морски уикенд. Жега, не жега, ще се мъчим 😁
Снощи добре се изля на село. Имаше нужда от вода.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия