Искам да кажа... (220) през ЮЛИ 2024

  • 42 645
  • 887
# 645
Румка, честита да е девойката!
Много успешна и щастлива да е!
Безаварийно шофиране ѝ пожелавам и да ходи само на хубави места!
Отвисяхме днес три часа на границата, пристигнахме в шест. Не е истина какво стана с уж близкото ни море.
Къщата, която наехме е разкошна. Ако ще удрям джакпота, вила ще си купувам в Гърция;)
Боби, да ти минава бързо!
Виж целия пост
# 646
Ех, Рир, права си за държавата ни. Дали има надежда нещата да се променят?
Виж целия пост
# 647
След продължителната суша заваля и при нас. 7 то как, чакахме дъжда толкова време.Чакахме в колата пред вкъщи да намалее пороя.Вият чакали от гората в момента. Grinning
Спрях климатика и отворих прозоеците
Рир, за съжаление..

Руми, честито пълнолетна дъщеря
Виж целия пост
# 648
Тути, вероятно днес е бил един от лошите дни за пътуване. Доста хора са чакали на границата. Може ли линк към тази вила?
Виж целия пост
# 649
Добро утро!

Рир, аз бих подала оплакване до съответната институция.
Тути, важното е,  че сте стигнали до крайното местоназначение 😁

Изпратих любимия за Черна гора и ми е свито, много път е.

Спокоен ден, банда!
Виж целия пост
# 650
Добро утро!!!
Време е да се върна към режимно хранене...
Но още 2-3 дни диета и ще намаля въглехидратите, че бързо тръгнаха кг....
Хубав ден!
Виж целия пост
# 651
Добро утро!
Руми, честита да е порасналата девойка🎂 безаварийно шофиране, също🚗
И аз искам вила в Гърция😁
Страшна буря в Бургас! Шантаво време!
Моя син е в Ахелой, след малко ще го прослушам 🤨 че днес пътува към София.
Още пет дена и започва и нашата отпуска 🏖 много съм изморена вече!
Хубав ден момичета🤗
Виж целия пост
# 652
Добро утро, момичета!
Днес пак на плаж, вчера бързо се прибрахме, че на малкия му стана лошо.
Хубав ден!
Виж целия пост
# 653
Добро утро.
Виж целия пост
# 654
Цялата Централна улица е с паднали дървета. Пълно е с камиончетата на чистота да ги събират.
Скрит текст:


Виж целия пост
# 655
Добро утро!
При нас разхлади и спахме всички тази нощ. Малкият отиде на кратък излет днес, дано не ги опука дъжда. Големият замина на концерт и ще се прибере утре. И аз като Деси броя дните до ваканцията. Много ме изнервя нищоправенето на колежката и не знам как ще я караме така. Дано не избухна до петък. Не разбирам, не си ли дава сметка, че ако си тръгна, всичко пак ще падне на нея за доста време, докато намерят и обучат нов човек. Август ще се засечем само една седмица, а септември ще го обсъдя с лекарката и ще и кажа, че така няма как да продължаваме.
Хубав ден на всички!
Виж целия пост
# 656
Руми, честита да е девойката 🍀 Браво за книжката !

Съни, от къде да чакаме още снимки 😊

Рир, 😕

Едва вторник е, уморена съм като за петък 😂
Виж целия пост
# 657
Добро утро!

Фонс, и на мен не ми е днес като за вторник, поне ден напред си мислех, че е. Миналата седмица пък смених в сряда спалното бельо, защото бях убедена, че е петък. Чак вечерта се усетих.

Съни, приятна почивка! Как е морето след вчерашния дъжд? Или вие сте някъде нагоре?

Ети, днес плажът да е спокоен и без неразположения!

Рир, тъжно е това, което си споделила. Някой глух и сляп за изкуство го е измислил.
Виж целия пост
# 658
В Крит сме,  момичета.  Тук е топло, няма дъжд. Надявам се на хубаво време,  защото сме за кратко.
Виж целия пост
# 659
Добро утро!
Весело изкарване на всички почиващи!
При нас дойдоха днес да разкопават мръсния канал на улицата до къщата, че има някакъв проблем при изграждането и се запушва. Стискайте палци да стане бързо!
Наши познати се занимават от известно време с някакъв проект за изграждане на табла за слепи граждани в някакъв музей. Та аз лично смятам, че не е точно така, както са се изразили. То това си е и нарушаване на правата отвсякъде.
И аз си чакам днес морското чедо да се прибере. Снощи ме изненада, че изведнъж видиш ли й хрумнало да си боядиса косата лилава. Опитах се да запазя спокойствие. Много добре ми знае мнението за тези неща. В случая ще се опитам да бъда над нещата и да превъзмогна възгледите си. Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия