Искам да кажа... (220) през ЮЛИ 2024

  • 42 645
  • 887
# 660
Привет,банда!
Вчерашната буря ни хвана на входа на Бургас. Беше страшно!
Руми,двойно честито на девойката!
Весела ваканция на почиващите!
Виж целия пост
# 661
Роди, избирай си битките- шампоан оцветител и е готова. Щерката беше зелена.
Съни, Ети, приятно!
Али, лек път на твоя човек.
Виж целия пост
# 662
Роди, моята беше много цветове и прически. Сега си се чуди на акъла. Не съм забранявала. Сама се орезели, сама се оправи. Не се ядосвай Wink
Ние сме на плаж, децата отказаха днес, топло им било и им се спяло. Иначе заради тях изобщо дойдохме, но на мен ми е екстра Yum
Виж целия пост
# 663
Моята е с руси кичури, качват я във фейса за рекламно лице на салона;)
За коса хич не се и ядосвам, очаквам скоро да поиска татус или обеца на корема.
Заоблачи се при нас и си стоим в къщата този следобед.
Малко снимки:

Виж целия пост
# 664
Тити, в кое селце сте?
Виж целия пост
# 665
Каряни, Мари, ако се пише така на български;)
Виж целия пост
# 666
Учудващо косата изглежда добре, дори малко се е поизмила вече.
Ние досега имахме гости на верандата. Обичам лятото! Heart Eyes
Виж целия пост
# 667
Ама тя боядисана ли си дойде? Аз реших, че сега само опипва почвата.
Виж целия пост
# 668
Добро утро.
Скрит текст:














Можеше да поспя още малко, но няма да се оплаквам.
Вчера изкарахме един работен ден на плажа. За моя изненада беше приятно.  Вечерта бяхме в археологическия музей,  от който определено се впечатлих. После се разходихме.  
Хубава сряда.
Виж целия пост
# 669
Добро утро!

Да изтикам днес и утре и мореее 🤩

Спокоен ден,  банда!
Виж целия пост
# 670
Добро утро!!!
Е, Али, бързо ще мине денят.
Съни, Тути, много хубави снимки.
Наспах се....
Сега се наслаждавам на кафето...
Кантарът ме ужаси... килограми сваляни няколка месеца .... връщаш за месец 🙄
Днес планът е фризьор.
Хубав ден!
Виж целия пост
# 671
Добро утро!
Съни, много добре изглежда наистина музея!
Боби, кантара наистина е несправедлив!
Ние днес очакваме да дойдат двама китаеца да сменят софтуера на последната машина. Най-сетне!
Трябва да пускам и изследвания на мен и щерката за хормони тези дни.
Прекрасен ден!
Виж целия пост
# 672
Добро утро!

Нямам кантар аз, затова си взех топли мекици и се настаних на шезлонга. Марто ме стресна снощи с някакво неразположение, но днес нищо му няма и си пожела плаж. Настроих се за големи вълни, чак и с цял бански се сгласих за по-сигурно, а то морето тава, екстра.

Тути, Съни, благодаря за снимките!
Виж целия пост
# 673
Добро утро!
Приятно хладно е при нас, но аз пак не спах добре. Мъжа ми хърка, кучето пи вода и обикаля напред-назад и се будих сто пъти. Предупредих всички да стоят далече от мен днес. На малкият му е последен ден и ще си получи свидетелството и каза, че нямало да се прибира Simple Smile Искам и аз на шезлонга до Селесте!
Виж целия пост
# 674
Добър ви ден!
Руми, честита да ти е девойката.
Ние естествено пак на корта. Плаж го гледам от терасата. Онзи ден такъв хубав дъжд се изсипа, помпата ни сдаде багажа и налягане клони към нула, пръскачките не излизат дори, та поливам с маркуча.
Надявам се пак да завали.
Роди, аз бих си затворила очите за боядисването. Моят Калин например разреших да се накъдри тази година. Добре му стои, пък и се учи да се грижи за косата си - маски, пяни, балсами.
Ей го и накъдрен, стои много естествено косата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия