Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 148 - юли 2024)

  • 102 371
  • 1 232
# 330
Старопрамен колко чаши пуска на ден, има ли някой, който печели от тях? В почти всяка игра тяхна се включвам и очевидно съм най-големия карък в техните игри, а бира се пие 😂
Виж целия пост
# 331
Получихте ли съобщение от Престиж и Роден край? Виждам номер като моя, но нямам съобщение. Явно някой друг ще да е късметлията.
В Престиж, но играта на Мираж, има номер като на мъжа ми, но не е получил нищо и може и да е съвпадение, защото има един подобен на неговия номер, който често печели и ме кара да се радвам без причина. 😂
Виж целия пост
# 332
Старопрамен колко чаши пуска на ден, има ли някой, който печели от тях? В почти всяка игра тяхна се включвам и очевидно съм най-големия карък в техните игри, а бира се пие 😂
От днес 🍀🍀🍀
Четвърти опит, първите три регистрирах миналата седмица.
Виж целия пост
# 333
Здравейте! Току-що ми звъннаха от Хайнекен, най-накрая се раздвижиха, видях че днес имаше пак въпрос за тях. Ще изпращат наградите с Еконт Simple Smile
Да и на мен ми звъннаха и след потвърждаване на данните ми поискаха име и телефон на ММ, за да направят проверка за чантичката от предходната игра Simple Smile
Виж целия пост
# 334
Старопрамен колко чаши пуска на ден, има ли някой, който печели от тях? В почти всяка игра тяхна се включвам и очевидно съм най-големия карък в техните игри, а бира се пие 😂
Аз спечелих с първия код,който регистрирах и ми ги изпратиха веднага на следващия ден
Виж целия пост
# 335
И ние спечелихме от първия код. Днес пристигнаха дори при баща ми, не са му искали изобщо езичето! Много се зарадва милия 🥹 днес обаче регистрирах още 4 кода за чаши и нищо не пусна.
Виж целия пост
# 336
Вече не знам от колко време, все се каня да качвам тази снимка и да питам, дали някой е видял "значките" в Инстаграм.

Виж целия пост
# 337
И ние спечелихме от първия код. Днес пристигнаха дори при баща ми, не са му искали изобщо езичето! Много се зарадва милия 🥹 днес обаче регистрирах още 4 кода за чаши и нищо не пусна.
Аз доста кодове регистрирах, но явно си има определен час и не го нацелвам 😂
Виж целия пост
# 338
Някой има ли опит с игрите на P&G? Имам регистрирани бележки в играта на Ариел и Ленор. Виждам, че вече са в секцията приключили, но при опит да отворя списъка с печелившите излиза бял екран.
Виж целия пост
# 339
Още не са изтеглили печеливши.
Виж целия пост
# 340
Някой върна ли ви мейл от Сомат, аз им писах  , защото купих, а не мога да регистрирам бележката.
Не ми отговориха. Вероятно не са регистрирали и бележката, която им изпратих. Те вече качиха печелившите, та...
Виж целия пост
# 341
Ако пазаруваш онлайн в играта на Лидл участваш ли?
Виж целия пост
# 342
Аз не бях правила сметка, но е абсурд Била да раздават всичките награди. 10014 делено на 14 са над 700 на ден, а тук рядко някой се хвали.
Да не мислите, че някой се е утрепал да върти колелото всеки ден освен запалените играчи като нас.
Обаче няма как да го докажем!
Виж целия пост
# 343
Може ли да се пазарува онлайн в Лидл?
Виж целия пост
# 344
Ако пазаруваш онлайн в играта на Лидл участваш ли?

Лидл нямат онлайн поръчки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия