Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 148 - юли 2024)

  • 102 371
  • 1 232
# 315
Получихте ли съобщение от Престиж и Роден край? Виждам номер като моя, но нямам съобщение. Явно някой друг ще да е късметлията.
Виж целия пост
# 316
В играта на Лидл като направиш поръчка за 160 лв автоматично ли  учАстваш в играта? Трупат ли се точките? В предната км игра май не се трупаха.
За 160 лв. ще се запълнят и четирите кръгчета и ще се появи надпис - Имате 1 участие за потвърждаване. Когато се потвърди, тогава се включвате в томболата.
Натрупване няма - 60+20 пазар не стават 2 точки, а само една от първото пазаруване. Това ми е големият проблем с Лидл, имам над 200 лв похарчени там този месец, ама са по 15-20 лв пазар. За 40 наведнъж се чудя какво да купувам.
Виж целия пост
# 317
Предстояща игра на 7 days
„Музика и 7DAYS”

Период на Промоцията (Играта): 1 август – 15 септември 2024 г. включително.

Участие без покупка
награда - VIP изживяване за двама на фестивала Untold в Дубай 2025 г.

Участие с покупка
460 бр. безжични слушалки Samsung Galaxy Buds - моментни награди при достигане на сума от 5 лв. на закупени продукти 7 DAYS, независимо от вида и грамажа и без ограничение за минимална и максимална стойност на покупката.

https://www.7days-promo.com/
Виж целия пост
# 318
С първа награда съм за месеца
Печеля тефтер на Миньоните от Розали

Виж целия пост
# 319
Lady _G- да се включа и да те попитам, дали си качила пост във Фейсбук или Инстаграм, с безплатните мостри които дадоха? Защото аз качих и  добавих линк към профила си в Пуфис и от там дойдоха точки, а днес получих и анкета за попълване. 🙂
Току що с помощта на сина ми качих в инстаграм 😀,дано да ми стигнат,че ми трябват още 17 само.А колко време след публикуването дават точките?

Не мога да се сетя.. 🤔
Виж целия пост
# 320
Честито! Вие сте победител в промоцията „ПРИКАЧИ/ИЗТРИЙ И ИГРАЙ ЗА
COCA-COLA НАГРАДИ 2024“

Наградата, която печелите от томболата, организирана от ”Кока-Кола
Хеленик Ботълинг Къмпани България” АД, е Ваучер на стойност 100 лв. за
www.gift-tube.com

Моля в срок от 20 календарни дни да ни изпратите Вашите данни за
доставка:

Три имена
Пощенски код
Град
Адрес за доставка
Телефонен номер

Преди да преминем към изпращане на Вашата награда, моля да попълните
Декларация за получаване на награда и да ни изпратите попълнената и
подписана Декларация по мейл. Декларацията можете да намерите в
прикачения файл.

За предоставянето на тази награда, „Кока-Кола Хеленик Ботълинг Къмпани
България” АД има задължението да събере и предаде на Национална агенция
за приходите Вашите лични данни (три имена и ЕГН), в изпълнение на
законовото задължение за деклариране на предметна печалба, съгласно чл.
73, ал. 1, т. 2 от Закона за данъците върху доходите на физическите
лица.

Ако информацията, предоставена от Вас, е невярна, „Кока-Кола Хеленик
Ботълинг Къмпани България” АД си запазва правото да прекрати Вашето
участие. В такъв случай, награди, спечелени от промоцията „СПЕЧЕЛИ
МУЗИКАЛНИ НАГРАДИ С COCA-COLA 2024“следва да бъдат върнати от Ваша
страна на „Кока-Кола Хеленик Ботълинг Къмпани България” АД.

В случай че не получим данните Ви в рамките на определения по-горе срок,
Вашето участие ще бъде анулирано!

Вашата награда ще бъде изпратена в рамките на 30 календарни дни с
куриерска фирма Еконт.

С уважение,
Екипът на Кока-Кола

Първа награда за месеца! Heart EyesFlowers Four Leaf CloverGift
Виж целия пост
# 321
Здравейте, нищо не съм печелила скоро, но да питам дали има още някой, освен мен, който не си е получил суитчъра от Нутела? Изпратила съм данни на 05.06 и оттогава ни вест, ни кост.
Виж целия пост
# 322
Я да питам аз ,някой ще залага ли днес на двата мача ,повече ме интересува Испания Франция
Виж целия пост
# 323
Аз го получих днес.
Виж целия пост
# 324
Вчера за пръв от началото на играта на Шуменско ни се падна символ " кен" при отварянето на две кенчета (не бутилки) бира. И днес, проверила кои са наградните центрове в града, тръгвам да разменя печелившите езичета за нови кенчета. Обаче ударих на камък...в никой от обектите, в които имаше в наличност Шуменско малц (защото в много нямаше и не зареждали вече, тъй като играта свършвала...Open Mouth) не ми ги обмениха. Било им наредено да обменят само капачки със символ "кен", но не и езичета... На някой случвало ли му се е?
Звъннах на националния номер, който е на страницата на играта, една любезна дама ми каза, че няма причина да отказват и ме насочи към друг обект. Да, но факт-отказаха и в следващия магазин, приемали само капачки.
Сега реших да пиша имейл, но не откривам такъв на страницата на играта и в условията-също. Някой има ли идея къде да им пиша?
Съжалявам, че стана дълго, но ме вбесиха....не съм за няколко кенчета, въпросът е принципен!

И накрая да помрънкам, че нали помагало... Simple Smile
Виж целия пост
# 325
https://kino.nova.bg/film/winners
да се похваля с пета  награда за месеца
двоен билет за филма "Аз проклетникът-4"
и награда слънчеви очила
пращат мейл от 18:00 часа е
Скрит текст:
Здравейте,

Пишем Ви по повод спечелената от Вас награда от съвместното ни партньорство с Кино Нова, посветено на филма „Аз, проклетникът 4“ – двоен кинобилет за филма и оригинална награда от него.

Кинобилетите ще може да използвате в периода 12.07. – 31.07. (вкл.) в избраното от Вас кино – Cinema City Мол София, в ден и час, според програмата на киното. След като се представите на касите на киното, освен билетите, ще получите и предметната си награда.

Моля, имайте предвид, че за да удостоверят самоличността Ви, колегите от киното ще Ви поискат лична карта.

ВАЖНО: Предметната награда ще бъде налична в киното от 12.07. нататък.

Поздравления и приятно гледане!  

Екипът на Форум Филм България

и шеста награда-три шампоана от 12:53 е мейла-сега го видях
Скрит текст:
Здравейте,Поздравления! Бяхте изтеглени като резервен печеливш в томболата на Head & Shoulders.
Вашата награда е: комплект продукти Head & Shoulders.
Моля да разпечатате приложената декларация за обработка на лични данни, да я попълните (три имена и дата на раждане) и да се подпишете на нея, след което да ни я изпратите снимана или сканирана.
Моля и да ни посочите адрес за доставка на наградата, както и телефон за контакт.
За уточнения и допълнителни въпроси оставаме на разположение.
Честито!Поздрави!
Виж целия пост
# 326
Здравейте! Току-що ми звъннаха от Хайнекен, най-накрая се раздвижиха, видях че днес имаше пак въпрос за тях. Ще изпращат наградите с Еконт Simple Smile
Виж целия пост
# 327
Виж целия пост
# 328
MM е със сак от колата.
Виж целия пост
# 329
И аз имам 100лв за gift tube от кока кола.....много  ще съм доволна ако могат да се комбинират .имам и друг ,а не съм  ползвала сайта )
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия