Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 148 - юли 2024)

  • 102 370
  • 1 232
# 300
https://somat.henkelpromo.bg/winners

И аз си останах с нерегистрирани бележки заради сайта им. Писах им на имейла, никакъв отговор до момента.
Виж целия пост
# 301
И аз съм с топка, но по никакъв начин не са се свързвали.
Аз пак да попитам, някой печеливш получи ли имейл или телефонно обаждане от Кампанията „НАЗДРАВE ЗА ТОВА, КОЕТО НИ ПРАВИ ИСТИНСКИ ФЕНОВЕ“ на Хайникен, с награди футболни топки и тениски? Играта беше до 31 Май, печелившите бяха изтеглени на 7.6. Сега се сетих и писах имейл на организаторите Загорка АД. Помня, в една от предишните им игри, така и не получих мъжката чантичка, която спечелих. Никой не се свърза с мен. Сега печеля тениска, ММ топка. И отново никаква връзка с организаторите...
Виж целия пост
# 302
Някой да се похвали  с награда от играта на Проктър и Гембъл и Лидъл и от играта за билети за Миньоните от Кауфланд?


Миньоните теглят утре, а за Хайникен и аз нямам обаждане все още.
Виж целия пост
# 303

И една резерва:stuck_out_tongue_winking_eye:
Виж целия пост
# 304

Успях да събера 100т. от Pufies Club и заявих плюшено Агънце. ❤️
Виж целия пост
# 305
https://somat.henkelpromo.bg/winners

И аз си останах с нерегистрирани бележки заради сайта им. Писах им на имейла, никакъв отговор до момента.

Май съм от печелившите Simple Smile Толкова много исках такъв уред и играех за него
Виж целия пост
# 306
И аз успях 😁😁

Виж целия пост
# 307
Каменица ги чакахме 7 дни да си оправят сайта на играта с Kaufland сега сигурно 7 дни ще чакаме да теглят 🙂

Редактирам се - Качиха ги
Виж целия пост
# 308

Успях да събера 100т. от Pufies Club и заявих плюшено Агънце. ❤️
В момента съм на 80т.от анкети.Как успя да получиш последните 20т,това с линка не го разбирам?
Виж целия пост
# 309
Кока кола в приложението трябваше да изтеглят вчера, но уви!
Виж целия пост
# 310
Lady _G- да се включа и да те попитам, дали си качила пост във Фейсбук или Инстаграм, с безплатните мостри които дадоха? Защото аз качих и  добавих линк към профила си в Пуфис и от там дойдоха точки, а днес получих и анкета за попълване. 🙂
Виж целия пост
# 311
Толкова години се чудя Rozali как уведомяват печелившите, днес най-накрая разбрах 😊😊😊
Виж целия пост
# 312
Lady _G- да се включа и да те попитам, дали си качила пост във Фейсбук или Инстаграм, с безплатните мостри които дадоха? Защото аз качих и  добавих линк към профила си в Пуфис и от там дойдоха точки, а днес получих и анкета за попълване. 🙂
Току що с помощта на сина ми качих в инстаграм 😀,дано да ми стигнат,че ми трябват още 17 само.А колко време след публикуването дават точките?
Виж целия пост
# 313
Печеля еър-фрайер
проверих бележката-аз съм
Скрит текст:
https://somat.henkelpromo.bg/winners
Сомат искат и проверяват бележките
печелила съм в предна томбола пишат мейл и искат
пак снимка на бележката + данни за доставка
В Лидл в томболата 1000 ваучера по 300 лв
видях име и фамилия като моите, но... телефона е различен.

Донесоха ми 2 кашона=48 броя царевичен чипс Райс -ап
4 вида-с морска сол, със сирене, със сушени домати и бекон
Скрит текст:
Виж целия пост
# 314
В играта на Лидл като направиш поръчка за 160 лв автоматично ли  учАстваш в играта? Трупат ли се точките? В предната км игра май не се трупаха.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия