PANDORA - Тема 10 Юбилейна

  • 35 449
  • 783
# 180
Menerva, колието е прекрасно. Стои  много нежно.


Коригирам поста за да попитам, дали този талисман е хубав, въпроса ми е към тези, които са видели новата колекция на живо. С най-добрата ми приятелка се чудим дали да си купим такива сърца.
Виж целия пост
# 181
Присъединявам се към Искрица и аз съм любопитна за този талисман. Притесненията са ми, че изпъкналите розови камъчета може би ще закачат.
От новата колекция се влюбих в това мурано.
Не притежавам мурано, но от доста време се заглеждам, а това е в любимия ми цвят. Дано да е така красив и на живо.
Виж целия пост
# 182
DiDi,

Хубаво прочети описанието на въпросният талисман. Мисля че това са лабораторно създадени опали, има ги в няколко цвята Wink
Виж целия пост
# 183
И аз се обзаведох с едно хамелеонче. Отидох уж за мурано, ама като го видях и не се сдържах.
Виж целия пост
# 184
Честито, със здраве да си го носиш 😊
Виж целия пост
# 185
Здравейте,
Много ми харесва колиетата им от Пандора Роуз. Много нежно стои на снимките. Спира ме неизвестния състав, дали покритието ще се изтрие бързо... Струва ли си въобще? Някой има ли такова? Всяко мнение би ми било полезно. Бих го взела за подарък на близка жена, но много се двоумя...

Виж целия пост
# 186
Много е индивидуално, колко бързо ще се изтрие зависи и от това как се носи, а и от химията на кожата. Аз лично никога не бих взела такова, защото съставът е основно мед с позлата, преди време в нета бях попаднала на информация, че "роуз голд" са направени от 75% мед и 25% сребро, а отгоре позлата, която разбира се с времето се изгрива.
Виж целия пост
# 187
Здравейте,
Много ми харесва колиетата им от Пандора Роуз. Много нежно стои на снимките. Спира ме неизвестния състав, дали покритието ще се изтрие бързо... Струва ли си въобще? Някой има ли такова? Всяко мнение би ми било полезно. Бих го взела за подарък на близка жена, но много се двоумя...



Имам твърда роуз гривна от половин година с осем талисмана на нея . Не е мръднало покритито до момента нито на гривната, нито на талисманите, но  не се къпя с нея.  Избягвам да я мокря /не че не е мокрена  инцидентно/.
Строго индивидуално е според мен.
Виж целия пост
# 188
Фактът, че продавачките ме предупреждават всеки път, че артикулите със златно покритие не се мокрят, трябва да се пазят много, да не се пръска парфюм по кожата с тях и т.н досега ме е спирал да инвестирам в такива и винаги избирам "сребърният" вариант на това, което съм харесала. Говоря за жълтото злато, аз розово не харесвам и не нося, но предполагам е все тая....
Виж целия пост
# 189
Не бих купила за подарък, нещо което има допълнителни изисквания, за да няма разочаровани впоследствие.
Консултантките са дъжни да предупредят! Това е заложено в протокола.
Виж целия пост
# 190
Имам три роуз талисмана, само един от тях ми се скапа. Всичко е въпрос на късмет.

Много си харесах този талисман от новата колекция, искам да попитам дали сте го виждали на живо и заслужава ли си.За съжаление го няма наличен при нас, трябва да стрелям на сляпо и да го поръчам.
Опасенията ми са, че може и той като някои от роуз талисманите да промени цвета си във времето.
Виж целия пост
# 191
Да, аз Grinning
Предложиха ми го, като талисман от новата колекция. Ако си падаш по такъв тип ще ти хареса, но имай предвид, че е chunky.
Виж целия пост
# 192
Благодаря за мненията за Роуз!

А сребърните им колиета потъмняват ли бързо и често? Не са обработени с Родих и се чудя дали се запазват дълго хубави?
Виж целия пост
# 193
Ами пак е индивидуално но пък те много лесно се почистват.
Виж целия пост
# 194
Всичко много бързо ми потъмнява на мен, но аз не ги щадя от водата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия